GigaMax – Rozbudowany arbitraż na wielu giełdach (Bitfinex, Huobi, Gate, Kucoin)!

   
 

Arbitraż kryptowalutowy to strategia, w której inwestorzy kupują kryptowalutę na jednej giełdzie, a następnie szybko sprzedają ją na innej giełdzie po wyższej cenie. A więc najprościej pisząc to jednoczesne kupno i sprzedaż tego samego lub podobnego składnika aktywów na różnych rynkach w celu czerpania korzyści z niewielkich różnic w notowanej cenie składnika aktywów. Wykorzystuje krótkotrwałe wahania cen identycznych lub podobnych instrumentów finansowych na różnych rynkach lub w różnych formach.


Rodzaje botów do arbitrażu

  1. Arbitraż krzyżowy: kupowanie kryptowaluty na jednej giełdzie w celu sprzedaży na innej.
  2. Arbitraż przestrzenny: To samo co powyżej, ale giełdy znajdują się w różnych regionach.
  3. Arbitraż trójstronny: pętle handlowe i przenoszenie środków między dwoma lub trzema zasobami cyfrowymi w celu wykorzystania różnic cenowych jednej lub dwóch kryptowalut.
  4. Zdecentralizowana giełda: arbitraż obejmuje korzystanie z inteligentnych kontraktów i odbywa się na zdecentralizowanych giełdach lub między nimi .
  5. Arbitraż statystyczny: ten rodzaj bota do arbitrażu kryptowalut opiera się na modelach matematycznych i botach handlowych. Wykorzystuje ekonometrię, techniki statystyczne i obliczeniowe do handlu kryptowalutami.
  6. Arbitraż spreadów opiera się na różnicach cenowych między cenami kupna i sprzedaży na giełdach.


Rodzaje botów w GigaMax!

1.USDT do inteligentnego arbitrażu (pula). W pełni automatyczny system handlu arbitrażowego poprzez łączenie kont w system puli z zyskami dzielonymi każdego dnia. (Minimum 10 USDT)

2.USDT do ETF. Handluj w obie strony na rynkach ETF 3x Long i 3x Short. (Minimum 100 USDT)

3.USDT do arbitrażu handlu na żywo. Handel arbitrażowy z mechanizmami półautomatycznymi. Użytkownicy mogą wybrać, które rekomendacje “zmieniacza” mają dużą zmienność i które mogą być przedmiotem obrotu. (Minimum 200 USDT)

4.USDT do CopyTrade. Trading Exchanger umożliwia użytkownikom szybkie i łatwe kopiowanie transakcji typu master trader. (Minimum 500 USDT)


Rejestracja Domeny GigaMax


Na podobnych zasadach, w oparciu o rynek kryptowalutowy działa – PLATFORMA CRYPTO GIGAMAX – Crypto Arbitrage Company! (włącz napisy pl)


Start od 10 USDT. Powiadomienie wpłaty otrzymamy w swoim biurze online GigaMax.


Handel pulą – depo i tido 0,1-2% dziennie

Handel na żywo – 0,1-2,5% dziennie


Gigamax – Live Trade Explaination (włącz napisy pl)


Prosty handel

Minimalna wypłata to 10 USD, max 24 godziny na portfelu (zwykle do godziny)

Odpalamy arbitraż na laptopie lub apce w telefonie


W GigaMax musimy się zweryfikować a więc zrobić KYC


Co to jest handel arbitrażowy?

Arbitraż był podstawą tradycyjnych rynków finansowych na długo przed pojawieniem się rynku kryptowalut. Łatwo jednak zauważyć ogrom potencjału i możliwości arbitrażu na scenie kryptograficznej. Jest to powodowane tym, że rynek kryptowalut jest znany z dużej zmienności w porównaniu z innymi rynkami finansowymi. Oznacza to, że ceny aktywów kryptograficznych mają tendencję do znacznych odchyleń w pewnym okresie. Ponieważ aktywami kryptograficznymi handluje się na całym świecie na setkach giełd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, handlowcy korzystający z arbitrażu mają znacznie więcej możliwości znalezienia dochodowych rozbieżności cenowych. Wszystko, co trader musiałby zrobić, to wykryć różnicę w cenie aktywów cyfrowych na dwóch lub więcej giełdach i przeprowadzić serię transakcji, aby skorzystać z tej różnicy. Załóżmy na przykład, że cena Bitcoina wynosi 45 000 USD na giełdzie kryptowalut Coinbase i 45 200 USD na Krakenie. W tym scenariuszu arbitrażyści kryptograficzni mogą zauważyć tę rozbieżność i kupić Bitcoiny na Coinbase i sprzedać je na Krakenie, aby zgarnąć 200 USD różnicy w cenie. Jest to typowy przykład arbitrażu kryptograficznego.


Często zadawane pytania dotyczące handlu botami arbitrażowymi

Pytanie nr 1) Czy boty do arbitrażu kryptowalutowego działają?

Odpowiedź: Tak, boty kryptograficzne Arbitrage nie tylko automatyzują znajdowanie zyskownych okazji w handlu kryptowalutami , ale także przyspieszają dostarczanie zysków, handlując szybciej niż ludzie.

Opierają się na algorytmach, sztucznej inteligencji , uczeniu maszynowym , strategiach handlowych oraz wzorcach cenowych i technikach wykrywania trendów, które są wypróbowane i przetestowane w handlu akcjami, forex, kontraktami CFD, kontraktami futures i innymi aktywami.

Pytanie nr 2) Czy bot do arbitrażu kryptowalut jest opłacalny?

Odpowiedź: Tak, jest to opłacalne w zależności od wydajności bota do arbitrażu kryptowalutowego i stosowanych przez niego strategii handlowych. Rentowność zależy również od czynników rynkowych, takich jak zmienność, popyt, podaż i inne.

Dobrą rzeczą są boty do arbitrażu kryptowalutowego, a stosowane przez nie strategie, podobnie jak inne techniki automatycznego handlu, można przetestować przed zastosowaniem. Są mniej ryzykowne niż inne boty handlowe, ponieważ możliwości są najpierw odkrywane przed zastosowaniem.


Co w przypadku gdy nie lubimy śledzić giełd, wykresów oraz analiz? Z pomocą przychodzi….GigaMax!

Na GigaMax można zarabiać dzięki różnicy ceny między konkretnym tokenem na kilku giełdach. W platformie zarabiamy za pośrednictwem botów handlowych służących do składania inteligentnych zamówień. W GigaMax mamy ciekawy program partnerski w którym można otrzymywać benefity z 10 poziomów. Dodatkowo otrzymasz 1$ za każdą, bezpośrednio zaproszoną osobę.


Procedura rejestracji

1.Klikamy w poniższy link. Podczas rejestracji wpisujemy Kod Referencyjny GigaMax: LW8AE5KJT


https://giga-max.online

2.Logujemy się oraz robimy weryfikację KYC. Weryfikacja w moim przypadku została zatwierdzona do 1 godziny.

3.Jeżeli jesteś zainteresowany pełną współpracą z GigaMax, dokonujesz depozytu. Start od 10 USDT


Gigamax — łatwy sposób na wpłatę i aktywację konta Gigamax (włącz napisy pl)

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex