Giełda MastBit. Świetny plan prowizyjny, sieć ATM’ów, niskie prowizje, własna waluta MSBCzas na kryptowaluty! Czas na MastBit!


 
  
 

Zazwyczaj użytkownicy od giełdy oczekują:

– prostej obsługi

– przyjaznej obsługi

– tanio kupić, drogo sprzedać

– niskich prowizji

– bezpieczeństwa

– dobrego programu partnerskiego

Czy MastBit sprosta tym wymaganiom?

Możliwe, ponieważ ta giełda jest od użytkowników dla użytkowników. Jest też czymś więcej niż tylko giełdą.

MastBit to projekt, który stale ma się rozwijać. Jego głównym członem jest giełda kryptowalut. Rozwiązania i możliwości, jakie oferuje MastBit oraz te które dodane zostaną w przyszłości mają zaskoczyć nie jednego weterana handlu kryptowalutami.

Kryptowaluty to ciągle nowa dziedzina. Dla większości osób wciąż niezrozumiała i trudna do opanowania. Około 2% wszystkich ludzi na ziemi miało styczność z kryptowalutami. Pierwsze kroki na giełdzie muszą być przystosowane dla każdego użytkownika w taki sposób, aby mógł dokonywać pierwszych transakcji już po kilkuminutowym wprowadzeniu. Łatwy proces rejestracji i weryfikacji użytkownika zachęca do przyłączenia się do społeczności MastBit.


FANPAGE MASTBIT – ZOBACZ!


Plany oraz co już ma w swojej ofercie MastBit

Giełda MastBit założona została przez kilku Polaków. Jest zarejestrowana w Estonii – kraju, gdzie jest przyjazne nastawienie rządu do kryptowalut oraz do firm rozwijających się w tej branży i na tym rynku. 

Jednym z ciekawszych rozwiązań ma być system wyszukiwania i łączenia zleceń. W przypadku gdy będziesz chciał kupić konkretną kryptowalutę po cenie jaką sobie ustalisz w MastBit , ale nie znajdzie się osoba która akurat po takiej cenie będzie chciała sprzedać tę kryptowalutę, to w tym momencie zostanie przeszukanych kilkadziesiąt innych miejsc, aby dokonać transakcji zgodnie z Twoim zleceniem.Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating