Giełda Bitsdaq oficjalnym partnerem Bittrex. Odbierz darmowe tokeny BXBC


NIE MUSISZ INWESTOWAĆ ABY ZAROBIĆ!

W jaki sposób? Czytaj poniżej.

 
  
 


Zanim przejdziemy do giełdy Bitsdaq, małe przypomnienie sytuacji odnośnie innej giełdy.

W lipcu 2017 r. giełda Binance przed oficjalnym otwarciem stworzyła własną monetę Binance Coin (BNB), która została po raz pierwszy przekazana wszystkim użytkownikom całkowicie za darmo, podobnie jak to się dzieje teraz w Bitsdaq.
Obecnie Binance Coin (BNB) kosztuje 10 $ !!!

Co w związku z tym?

W kwietniu 2019 roku otwiera się partner Bittrex – wspomniany już BITSDAG dla krajów azjatyckich, zarejestrowana w Hong Kongu. Jest więc możliwość zarobienia. Bez Inwestycji!!!

➖ Token będzie służyć do wymiany na inne kryptowaluty.
➖ Wartość BXBC obecnie nie jest znana
➖ Totalna ilość BXBC wynosi 50,000,000,000.
➖ Darmowe coiny kończą sie 31 marca
➖ Weryfikacja KYC trwa do 10 dni

➖ Za założenie konta otrzymujemy: 1000 BXBC
➖ Za codzienne logowanie: 200 BXBC
➖ Za weryfikacje: 4000 BXBC
➖ Za polecenie 500 BXBC


Kto wie, być może uzbierasz z 20 000 tokenów na swoim koncie do 31 marca, a do końca roku każdy nich będzie warty np.1$ lub więcej jak miało to miejsce na Binance. Oczywiście może też mieć znikomą lub symboliczną wartość. Tego nie wiemy, ale pewnie z czasem się przekonamy.


Czy warto się zarejestrować do nowej giełdy Bitsdaq? Z kanału You Tube Piotr GradPartnerstwo Bitsdaq i Bittrex łączy globalne przywództwo Bittrex w branży blockchain z wizją i doświadczeniem innowacyjnego zespołu Bitsdaq w Azji z głęboką znajomością lokalnych rynków. To partnerstwo zwiększy globalną akceptację technologii blockchain, dając klientom w Azji dostęp do dużego wyboru zasobów cyfrowych, w tym dostępnych na platformach Bittrex i Bittrex International.

Bitsdaq będzie nadzorował zarządzanie nową platformą transakcyjną, dbając o obsługę klienta i zgodność z przepisami, a także zapewniając obsługę klienta, marketing, sprzedaż i zindywidualizowany rozwój.

O Bitsdaq

Bitsdaq to bezpieczna, niezawodna i zaawansowana platforma zasobów cyfrowych działająca w Azji i zbudowana na najnowocześniejszej technologii handlowej Bittrex. Firma oferuje ogromne możliwości i rozwiązania dla klientów, którzy chcą uzyskać dostęp do szerszego wyboru zasobów cyfrowych na bezpiecznej i niezawodnej platformie.

O Bittrex

Firma Bittrex, założona w 2014 roku przez trzech inżynierów cyberbezpieczeństwa, jest cyfrową platformą handlu zasobami działającą w Stanach Zjednoczonych, zapewniającą handel w czasie rzeczywistym, niezawodne portfele cyfrowe i najlepsze w branży praktyki bezpieczeństwa. Ich misją jest pomoc w rozwoju branży blockchain poprzez wspieranie innowacji, inkubację nowych i pojawiających się technologii oraz napędzanie transformacyjnych zmian. Bittrex, Inc. nie jest regulowaną giełdą w ramach amerykańskich przepisów dotyczących papierów wartościowych.PROCEDURA DZIAŁANIA


1. Wejdź na stronę www.bitsdaq.com
2. Uzupełnij wymagane pola, podając swój e-mail i hasło;
3. Wpisz otrzymany kod weryfikacyjny z wiadomości e-mail;
4. Po zalogowaniu się do panelu możesz zobaczyć swoje tokeny BXBC;
5. Zweryfikuj swój numer telefonu, bez tego nie będziesz mógł dokonywać wypłaty!
6. Weryfikacji swojego konta nie musisz robić od razu, będzie jednak ona wymagana w przypadku wypłat.OFICJALNY START GIEŁDY BITSDAQ – KWIECIEŃ 2019


Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating