✅ Firma używa 32 giełd i 200 kont do arbitraży kryptowalut, na samej największej giełdzie BINANCE posiada 5 kont w tym 3 VIP! (Obroty na jedym koncie za ostatnie 30 dni to 111.519 BitCoin czyli około 140.000.000 dolarów)
✅ Firma korzysta z giełd, które mają ubezpieczony kapitał ( historia Binance pokazuje o co chodzi)
✅ Depozyty w Cloud Token są dostępne zawsze i zabezpieczone kapitałem, który jest na giełdach.
✅ Cena tokena CTO jest ustalana poprzez pule rezerwową nie poprzez ilość środków na giełdach! To oznacza, że ilość CTO oraz ich cena nie ma znaczenia na kapitał, który jest wpłacony jako nasze depozyty! Nawet gdyby nagle dużo osób wypłaciło poprzez sprzedaż swoich tokenów CTO, otrzymują oni wypłaty z puli rezerwowej a nie z puli naszych depozytów! Czyli cena Tokenu bierze się z kwoty na puli rezerwowej i wydanych użytkownikom tokenów! Depozyty nie mają tutaj żadnego znaczenia.
✅ Pula rezerwowa bierze się z zarobków firmy z arbitraży, opłat za transfery oraz już niebawem za opłaty za wypłaty CTO na FIAT (dolary / euro itp) , płatności za loty,hotele itp w CTO itp.
✅ Pule rezerwowa będzie niebawem dostępna publicznie, aby obserwować kwotę na tym koncie.
✅ Niebawem pojawi się strona na której będzie widać jak mocno wypełniony jest już bot Jarvis i ile zostało miejsca.
✅ Tokeny CTO zawszę będą krążyć między użytkownikami a firmą, otrzymujesz wypłaty w CTO wymieniasz je na BTC/ETH – tokeny wracają do firmy i mogą być ponownie wypłacone, tak samo w przypadku wypłat na FIAT lub zakupów za CTO.
✅ We wrześniu odbędzie się duży event na ponad 10.000 osób, na który wejście będą miały osoby, które przejdą KYC (weryfikacja kont w aplikazji z danymi z dokumentów).
✅ W sierpniu będą dostępne karty bankomatowe dla wszystkich, którzy zrobili KYC.
✅ PRYWATNE KLUCZE maja być wydane do połowy lipca – PAMIĘTAJCIE, żeby zrobić Google Authenicator na aplikacji, oraz poinformować firmę jeżeli brakuję wam jakichkolwiek naliczeń CTO, ponieważ już powinno być wyrównanie.
✅ POMOC TECHNICZNA – niebawem w aplikacji pojawi się zakładka POMOC w której automatyczny bot będzie skanował cały portfel podczas wystąpienia problemu, aby automatycznie po zgłoszeniu naprawić błędy.
✅ Prawnicy firmy prowadzą rozmowy w Ministerstwie w Australii, aby otrzymać Licencje na obrót finansowy OTC.
✅ TOKENY CTO można otrzymać tylko od firmy, jeżeli kupujesz wewnętrznie od innych użytkowników firma nie bierze odpowiedzialności za oszustwa (np wyślesz komuś tokeny a ktoś nie zapłaci ci za nie).

 
Cloud Token
 

Polska prezentacja odnośnie pracy aplikacji Cloud TokenCoraz bardziej aktywny w Cloud Token TajwanTestowany jest moduł „Hunter” nowego projektu FRIDAY, który niebawem zostanie uruchomiony w aplikacji Cloud Token


 
Cloud Token
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube296
YouTube
LinkedIn
Instagram