Funds Broker. Inwestycje: $24,994,201.46, Fundusz ubezpieczeniowy: $30,462,481.82. Start od 30$. (Działa od 2015 roku)

   
 

Platforma Funds Broker oferuje szeroką gamę planów inwestycyjnych. Każdy z nich wiąże się z określonymi warunkami i korzyściami. Dzięki nim będziesz w stanie znaleźć własną, najbardziej odpowiednią strategię inwestycyjną.

Według domeny WHOIS, projekt działa od 2015 roku

Najniższy możliwy start od 30$

Funds Broker to brytyjska międzynarodowa firma inwestycyjna i handlowa. Działa na rynku inwestycji internetowych od 2015 roku.
Ale co najważniejsze, świadczą swoje usługi na całym świecie, udostępniając je osobom z różnych krajów.
Stworzyli świat inwestycji, który nie zna granic. Sprawili aby każdy Klient i Inwestor zawsze mógł być pewien ich kompetencji zawodowych i zawsze miał pewność, że z własnej działalności uzyska maksymalny zysk. Nie tylko rozszerzyli usługi na cały świat, ale także udało im się zdywersyfikować działalność, tworząc wiele obszarów inwestowania online.

Są o krok przed konkurencją, jednocześnie dając inwestorom bardzo dobrą ofertę.

Biznes bez konwencji

Aby każda transakcja zakończyła się sukcesem, stale rozwijają się w wielu obszarach biznesowych, z których większość wspierana jest własnymi innowacjami i technologiami.

Funds Broker wykorzystuje bardzo zaawansowane adaptacyjne sieci neuronowe, które posiadają elastyczny system oceny ryzyka i analizy predykcyjnej wahań kursów walut na rynku Forex, kryptowalut i giełd. Ta unikalna technologia automatycznie daje im szereg przewag konkurencyjnych, takich jak pozbawione ryzyka transakcje na giełdach kryptowalut, akcji i fiducjarów na całym świecie, szybszą analizę, większą liczbę udanych transakcji i w rezultacie wyższe obroty finansowe w porównaniu do konkurencji.

Dysponują potężną gamą nowoczesnego sprzętu wydobywczego, który pozwala im wydobywać główne altcoiny w sieci blockchain.

Ludzie i technologia

Jak wspomniano powyżej, specjalizują się w handlu fiatami i kryptowalutami przy użyciu własnego sprzętu i oprogramowania. Dlatego są w stanie wzmocnić swoją działalność jako całość i zwiększyć zyski, które zawsze można skierować do innych obiecujących obszarów biznesowych i start-upów.

Funds Broker jest także potężnym operatorem giełdy

W swoich działaniach wykorzystują system transakcyjny oparty na sztucznej inteligencji, łącząc adaptacyjne sieci neuronowe i algorytmy predykcyjne oprogramowania w jedną płynną strukturę, stale generując zysk zarówno dla samej firmy, jak i tysięcy klientów na całym świecie.
Zespół Funds Broker składa się z naukowców, wynalazców, programistów, analityków i finansistów. Wszystkich tych ludzi łączą wspólne interesy i cele. Każdy z nich dąży do poprawy i wzmocnienia pozycji handlowej firmy, stale przyczyniając się do rozwoju biznesu i wzmacniania swoich wpływów na międzynarodowym rynku inwestycji internetowych.

Funds Broker oferuje szeroką gamę planów inwestycyjnych, a każdy z nich wiąże się z określonymi warunkami i korzyściami. Będziesz w stanie znaleźć własną, najbardziej odpowiednią strategię inwestycyjną.

PIERWSZY KROK i KLASYCZNY : Idealny wybór dla tych, którzy wolą mieć nieograniczony dostęp do swoich zarobków każdego dnia roboczego. Twoje dzienne zarobki są wpłacane na Twoje konto Funds Broker każdego dnia roboczego i możesz je wypłacić w dowolnym momencie. Kaucję główną otrzymasz z powrotem na koniec okresu inwestycji.

STABILNOŚĆ i BIZNES : To prawdopodobnie najłatwiejszy i najtańszy sposób na załatwienie spraw przy najmniejszym wysiłku. Jest to możliwe dzięki Amplify, unikalnemu systemowi, który automatycznie dodaje Twoje zarobki z powrotem do Twojego depozytu. Wystarczy, że dokonasz niewielkiej wpłaty, a reszta przyjdzie sama. Twoje zarobki są naliczane każdego dnia roboczego i dodawane do depozytu głównego, zwiększając w ten sposób zarówno kwotę inwestycji, jak i całkowite zarobki. Twoje całkowite zarobki i kwota depozytu głównego zostaną wypłacone jednorazowo na koniec okresu inwestycyjnego.

VIP : Te plany inwestycyjne to niesamowita szansa na realizację Twoich bardzo śmiałych pragnień i otwarcie nowych horyzontów. W ramach planów VIP Twoje całkowite zarobki i kwota depozytu głównego są wypłacane jednorazowo na koniec okresu inwestycyjnego. Zatem ogromna kwota wypłaty, którą otrzymasz na koniec, stanie się okazją do realizacji Twoich wielkich planów.

PREMIUM i CAPITAL : Te plany inwestycyjne ułatwiają wznoszenie się na nowe wyżyny! Dają nowe możliwości; Twoje wykonanie jest ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią. Twoje dzienne zarobki są codziennie wpłacane na Twoje konto Funds Broker, zwiększając w ten sposób zarówno kwotę inwestycji, jak i łączne zarobki. Twoje całkowite zarobki i kwota depozytu głównego zostaną wypłacone jednorazowo na koniec okresu inwestycyjnego.

PARTNER : Idealne rozwiązanie dla naszych stałych i lojalnych klientów. Plan stanowi specjalną ofertę inwestycyjną dla naszych partnerów biznesowych, inwestorów instytucjonalnych, a także inwestorów indywidualnych, którzy ugruntowali swoją pozycję w biznesie, operują dużymi sumami i wiedzą, co z takimi środkami zrobić. Miejmy nadzieję, że ten plan inwestycyjny wcieli w życie pomysły i wartości naszych partnerów oraz stanie się źródłem inspiracji i punktem odniesienia dla wielu osób. Twoje zarobki są dodawane do kwoty depozytu głównego każdego dnia roboczego, zwiększając w ten sposób zarówno kwotę inwestycji, jak i łączne zarobki. Twoje całkowite zarobki i kwota depozytu głównego zostaną wypłacone jednorazowo na koniec okresu inwestycyjnego.

Funds Broker – wysoka płynność Twoich aktywów!

Program partnerski

Funkcje aktywnego dochodu online. W przeciwieństwie do dochodu pasywnego, który nie wymaga żadnych działań, dochód aktywny online to biznes dla przedsiębiorczych i zmotywowanych inwestorów.
Funds Broker opracował program partnerski, z którego może skorzystać każdy użytkownik zarejestrowany na ich serwisie. Oferują bardzo przejrzyste i przystępne warunki.
Aby uzyskać podstawowy dostęp do Programu Partnerskiego, wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem Brokera Funduszy i zacząć zarabiać na każdym aktywnym użytkowniku, którego do nich przyprowadzisz.

Nagrody partnerskie

Premia za polecenie lub prowizja partnerska jest automatycznie wypłacana na saldo Twojego konta natychmiast po tym, jak Twój polecony dokona inwestycji.
Należy pamiętać, że wysokość prowizji za polecenie, jaką możesz otrzymać, zależy od rodzaju planu inwestycyjnego wybranego przez Ciebie. Premia za polecenie dla każdego planu inwestycyjnego waha się od 1% do 15% inwestycji dokonanej przez Twojego poleconego.

System nagród

Funds Broker ma trzy poziomy prowizji.

Poziom 1

…..otwiera się automatycznie po zarejestrowaniu się w serwisie i jest dostępny dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Otrzymasz od 1% do 15% każdej inwestycji dokonanej przez poleconych z poziomu 1. Procent prowizji za polecenie zależy bezpośrednio od planu inwestycyjnego wybranego przez Twojego poleconego. Odpowiednie prowizje za polecenie dla każdego planu są wskazane na stronie Dokonaj wpłaty.

Poziom 2

…staje się dostępny po zaproszeniu 150 aktywnych poleconych poziomu 1.
Po spełnieniu tego warunku będziesz mógł otrzymać 1% wszystkich inwestycji dokonanych przez Twoich poleconych z poziomu 2, zgodnie z warunkami Programu Partnerskiego.

Aby aktywować poziom 3

….będziesz musiał zaprosić co najmniej 500 aktywnych poleconych poziomu 1 (za pośrednictwem linku polecającego).
Po spełnieniu tego warunku będziesz mógł otrzymać 1% wszystkich inwestycji dokonanych przez Twoich poleconych z poziomu 3, zgodnie z warunkami Programu Partnerskiego.

Pytania i odpowiedzi znajdziesz na stronie platformy

Proces rejestracji na platformie

Proces aktywacji depozytu

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex