×

FndMoney oferuje możliwość zarabiania pieniędzy na oglądaniu jednostek reklamowych i pozyskiwaniu poleconych

FndMoney oferuje możliwość zarabiania pieniędzy na oglądaniu jednostek reklamowych i pozyskiwaniu poleconych

   
 

Oglądaj reklamy komercyjne, a za wyświetlenie jednostki reklamowej platforma zasili Twoje konto do 21 centów. Przyciągaj poleconych i otrzymuj 30% od ich zarobków przelewanych na Twoje konto.

Aby wypłacić 200$, należy mieć zaproszonych 40 bezpośrednich poleconych!

Twoje zarobki są praktycznie nieograniczone i zależą od czasu, jaki spędzasz przed komputerem. Pracując średnio 3-5 godzin dziennie, możesz zarobić na swoje konto od 50 $ do 300 $ lub nawet więcej.

Wszystkie zarobione środki są zapisywane na koncie osobistym pracownika i przekazywane do Twojego banku na kartę lub konto elektroniczne na żądanie na koncie w ciągu 1 godziny .

Aby uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, kliknij link.


Możesz także zadawać pytania i czytać opinie naszych użytkowników.


Za co dostanę pieniądze?

Za oglądanie reklam otrzymasz pieniądze. W tej chwili koszt obejrzenia jednostki reklamowej wynosi 21 centów. Jednostki reklamowe będziesz mógł oglądać po zalogowaniu się na stronie. Będziesz także mógł pozyskać polecenia (innych pracowników) i uzyskać 30% ich zarobków. Link polecający jest dostępny na Twoim koncie.

Jak pozyskać polecenia?

To całkiem proste! Istnieje wiele różnych sposobów. Prawdopodobnie masz konto w serwisie społecznościowym (Facebook, Tumblr, Tweetter itp.) i masz tam znajomych. Poleć im stronę internetową, a Twoje zarobki mogą znacząco wzrosnąć. Możesz wysłać link do znajomych za pomocą wiadomości SMS, e-maila lub prywatnych wiadomości w sieciach społecznościowych.

Ile mogę zarobić?

Twoje zarobki są praktycznie nieograniczone i zależą od ilości czasu spędzonego przed komputerem, ilości pytań, na które udzielono odpowiedzi oraz liczby pozyskanych poleceń. Jeśli więc spędzasz w pracy 4-6 godzin dziennie, możesz obejrzeć 200 jednostek reklamowych, a zarobek wyniesie 600 dolarów dziennie lub 18 000 dolarów miesięcznie.Jak mogę zdobyć pieniądze?

Pieniądze z systemu można wypłacić na kartę kredytową dowolnego banku, Paypal lub inne dogodne systemy płatności (Western Union itp.). Zlecenie wypłaty realizowane jest średnio w ciągu 1 dnia roboczego. Klikamy zakładkę “Oglądanie Reklam” i zarabiamy Cash!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
5 1 vote
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex