Poniżej miejsca w których odbędą się, lub już się odbyły zorganizowane spotkania liderów projektu Omega Best. Wyszczególnione również są kraje w których firma wystartowała.

Uważam że “robienie interesów na żywo” jest dobrym czynnikiem który może pozytywnie wpłynąć na rozwój projektu. Nowe kontakty, wsparcie, relacje partnerskie i prywatne, to też dodatkowy bodziec który zdecydowanie może wpłynąć na sukces w projekcie osób w nim biorących udział. Eventy i spotkania przez wielu określane jako “pompki” powinny być rzetelnem przekazem informacji co do dalszych działań firmy. Dla uczestnika powinny pokazać formę działania, ryzyko (o tym raczej za wiele się nie mówi 🙂 ) produkty oraz możliwości. Bez zbędnych oklasków i poklepywań po ramieniu.

Warto zwrócić uwagę że różnego typu spotkania biznesowe, nie są wyznacznikiem stabilności, trwałości i “działań na lata”. Po drodze mogą się wydarzyć przeróżne rzeczy, od zablokowanych wypłat, zmiany planu marketingowego na niekorzyść partnerów czy też całkowitego zamknięcia projektu. Z drugiej strony, jest to dobry kierunek do dalszego rozwoju tej i jakiejkolwiek innej firmy w przyszłości, która w zamiarach ma dobro nie tylko własne, ale też partnerów z którymi współpracuje.


Omega Best – Spotkanie w Dubaju
Ameryka Południowa. Bogota – Kolumbia
Spotkanie przywódców
29-30 stycznia 2019 r.
2 luty Start IndiePierwsze wydarzenie w Indiach – BangaloreBiuro Omega Best w KijowieSpotkanie liderów Omega Best w PolsceTurnee Omega Best po Azji. Start 16 marca 2019 r. Hong – KongOmega Best – Otwarcie rynku we Włoszech 
 
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram