Estate Project
 

Poniżej można zapoznać się z prezentacją inwestycji Estate Project w Tychach! Projektantka wnętrz firmy, wykonała przepiękny render 3D tego jak się będzie prezentować kuchnia po remoncie!

Estate Project oczywiście nie “spoczywa na laurach” i pracuje już nad kolejnymi renderami.

Estate Project to polska firma która oparła swoje działania na nieruchomościach – flipach. Jest zarejestrowana, ma pozwolenia KNF, stokenizowana (technologia Blockchain) co pozwoliło im zwiększyć zyski dla partnerów a sobie zmniejszyła w ten sposób “papierologię”. Z właścicielami można się spotkać, porozmawiać, zajechać w miejsce flipowanych mieszkań i je obejrzeć. Poprzez zakupione udziały w firmie będziemy otrzymywać dywidendy. Można by napisać że projekt jest “przezroczysty”. Ale wiadomo biznes to biznes – ryzyko to ryzyko – jak wszędzie 🙂

Estate Project – Zyski z nieruchomości bez konieczności ich kupowania

 
ESTATE PROJECT
 

A oto i projekt pokoju dziennego – dużo światła, piękny kontrast, absolutne cudo! Właściciele Estate Project nie mogą się doczekać zakończenia remontów, aby pokazać Inwestorom jak Klienci walą drzwiami i oknami, a dzięki temu – jak cena tokena EST rośnie! 💎🏠💎Nie czekaj i zainwestuj w token oparty o wartość flipowanych mieszkań już dziś! 👉 SZCZEGÓŁY!

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube0
YouTube
LinkedIn
Instagram