Elquirex – Kantor, Crypto pożyczki, Portfel, Inwestycje z korzystnym procentem

 
   
 


Tradycyjna bankowość już dawno przestała spełniać aktualne międzynarodowe standardy i nie jest w stanie sprostać potrzebom współczesnego człowieka.

Jak sama platforma ELQUIREX twierdzi, jest firmą, która dotrzymuje kroku postępowi. Projekt ten pozwala na wykonywanie wszystkich niezbędnych operacji na kryptowalutach. Przechowywanie wszystkich aktywów w jednym portfelu wielowalutowym, zaciąganie pożyczek zabezpieczonych kryptowalutami, wymiana walut przy minimalnych opłatach – wszystkie te usługi są dostępne dla każdego z ichużytkowników. Dążąc do ciągłego rozwoju na rynku usług finansowych, ich zespół regularnie proponuje nowe, niestandardowe rozwiązania. W celu zapewnienia komfortu wszystkim użytkownikom lista walut dostępnych na platformie systematycznie się powiększa.


Polska Prezentacja ELQUIREX – ŚCIĄGAM!


Misja ELQUIREX

Przez długi czas właściciele aktywów kryptowalutowych nie mogli korzystać z produktów finansowych typowych dla systemu bankowego. Firma ELQUIREX eliminuje tę lukę. Teraz każdy posiadacz aktywów kryptograficznych z dowolnego miejsca na świecie może otworzyć konto kryptowalutowe i uzyskać przystępną pożyczkę.


Główne profile działań platformy:


Kantor – Wymiennik


ELQUIREX to wirtualny kantor współpracujący z najpopularniejszymi kryptowalutami. Użytkownicy serwisu mogą dokonać wymiany w dowolnym kierunku po najkorzystniejszym kursie. ZOBACZ VIDEOKLIKAM!


CryptoloansUzyskanie pożyczki zabezpieczonej kryptowalutą z ELQUIREX jest niezwykle proste. Wykorzystaj fundusze w ilości, której potrzebujesz i zachowaj swoje aktywa kryptowalutowe. Udzielają pożyczek bez wstępnej weryfikacji historii kredytowej oraz przy udziale osób trzecich (banki, fundusze itp.). Ich platforma daje możliwość uzyskania wymaganej kwoty w oparciu o aktualną wartość Twoich oszczędności kryptowalutowych. Korzystając z własnych środków, nie tracisz swoich aktywów. Gwarancją pożyczki jest kryptowaluta, przekazana do firmy, którą możesz zwrócić w dogodnym dla Ciebie momencie. Po spłacie pożyczki wszystkie aktywa kryptograficzne zostaną przeniesione na Twoje konto. Firma oferuje najkorzystniejsze warunki ze względu na wysoką wartość zabezpieczenia monety – 60%. Minimalna kwota pożyczki to 100 $. Wszystkie kryptowaluty z TOP-5 są dostępne na ich platformie. Kiedy korzystasz ze środków kredytowych, Twoje aktywa są przechowywane na “zimnych portfelach”. ZOBACZ VIDEOKLIKAM!


PortfelPortfel wielowalutowy to nie tylko wygodne narzędzie do pracy z aktywami, ale także sposób na uzyskanie dochodu.

Korzystając z ich portfela, możesz dokonywać dowolnych transakcji finansowych przy minimalnych prowizjach. Firma gwarantuje stuprocentową anonimowość użytkowników i ochronę ich środków osobistych.

Poza tym Twoje oszczędności wzrosną bez żadnego działania z Twojej strony. Każdy użytkownik codziennie otrzymuje 0,1% całkowitej kwoty na portfelu.


Inwestycje


Inwestuj osobiste aktywa kryptowalutowe z portfela wielowalutowego Elquirex na platformie ich firmy, aby szybko uzyskać stały dochód pasywny. Odpowiednio zarządzając swoim kapitałem, zapewniasz jego szybki wzrost.

Dla każdej waluty dostępnej na platformie istnieje własny plan inwestycyjny, który pozwala uzyskać maksymalne korzyści z depozytu. Znaczna część prowizji, które otrzymujemy za usługi wymiany walut i pożyczek, jest inwestowana w rozwój firmy i promocję platformy.

Możesz zapoznać się ze szczegółowymi warunkami inwestycji i złóżyć swój pierwszy depozyt.


Rejestracja platformy, Domena, Media, Aplikacja

Jak twierzdą ELQUIREX jest zarejestrowaną osobą prawną. Firma otrzymała oficjalne zezwolenie na prowadzenie działalności finansowej i działa zgodnie z prawem międzynarodowym.

Rejestracja ELQUIREX – KLIKNIJ!


Chcę rozpocząć współpracę z platformą – KLIKAM!

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating