Dzierżawa mocy obliczeniowej w chmurze z Gera Capital! Bonus 30$!
O firmie

 
  
 

Wydobywanie w chmurze to możliwość wydobywania kryptowaluty bez kupowania własnego sprzętu. Gera Capital przejmuje wszelkie zobowiązania związane z zakupem sprzętu, jego utrzymaniem i sprzedażą wydobywanej kryptowaluty, inwestor otrzymuje dzienny zysk w dolarach, konieczne jest zarejestrowanie konta osobistego i wybranie interesującej go taryfy.


Gera Capital zapewnia każdemu możliwość zarabiania bez inwestycji poprzez program poleceń

Górnicy są niezbędnym i bardzo ważnym ogniwem w łańcuchu kryptowalut. Biorą aktywny udział w emisji (wydobywaniu) monet i utrzymują wydajność systemu. Jeszcze kilka lat temu można było kopać na domowym komputerze i osiągać zyski, teraz proces wydobycia stał się tak skomplikowany, że nawet zbiorowe baseny, kopalnie i duże farmy nie zawsze się opłacają.

Ich zespół uznał to za świetną okazję i rozpoczął wdrażanie usługi wyszukiwania w chmurze. Istota metody jest prosta: zamiast wydawać pieniądze na sprzęt, użytkownik leasinguje go od Gera Capital .


Zalety wyszukiwania w chmurze

  • Użytkownik nie musi znać się na technologii, zastanawiać się, co jest bardziej opłacalne przy zakupie sprzętu lub montażu farmy górniczej – ich agregator jest już skonfigurowany i działa od razu. Górnik musi tylko zarejestrować się w systemie i zapłacić za usługi.
  • Opłacalne, farma platformy położona jest w kraju o niskim prądzie i dość chłodnym klimacie.
  • Wydobywanie kryptowalut w chmurze nie wymaga stałego monitorowania. Użytkownik nie musi monitorować stanu sprzętu: wydobywanie monet jest procesem zautomatyzowanym, a nagroda jest regularnie przelewana na konto górnika.
  • Wydobywanie bitcoinów w chmurze jest dostępne dla każdego użytkownika. Indywidualne wydobywanie tej kryptowaluty jest trudne, nieproduktywne i kosztowne.
  • Niski próg wejścia – możesz spróbować swoich sił w tanim planie taryfowym od 0,10 $, a dopiero potem zainwestować większe kwoty.

Gera Capital jest spółką zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii (numer firmy 12918393)

Odbierz bonus w postaci 30$ na rozpoczęcie współpracy z projektem


Po rejestracji otrzymasz premię w wysokości 30 $ na farmę górniczą, co 24 godziny wygenerowany zostanie zysk na Twoim saldzie. W celu zwiększenia dochodu możesz zaprosić poleconych, otrzymując + 8 $ za rejestrację każdej osoby. Aby zainwestować w farmę górniczą i otrzymywać dochód do 6% dziennie, musisz doładować saldo.


Inwestycje

Inwestując swój kapitał w Gera Capital, nabywasz udział w farmy górniczej a rodzaj nabycia zależy od kwoty inwestycji.

Żywotność twojego aktywa wynosi 365 dni , po czym sprzęt zostaje sprzedany, a Ty otrzymasz zwrot kaucji. Zysk z eksploatacji trafia CO 24 GODZINY do twojego portfela. Korzystając z opcji reinwestycji, możesz wykorzystać swój dzienny zysk.


Program partnerski 8% – 3% – 1%

Jaka jest minimalna kwota wypłaty?

Minimalna kwota wypłaty to 1 $. ALE jeśli nie masz aktywnych inwestycji, minimalna kwota to 10 USD.


Podejmuję to ryzyko – Chcę zarobić kilka “groszaków” – REJESTRACJA W GERA CAPITAL

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating