DualMine – kopalnia w chmurze. Z darmową mocą, bonusami oraz promocjami. Na rynku działa dwa lataNa dzień dzisiejszy wstrzymałbym się z jakimkolwiek działaniem na tej platformie. Dla niektórych osób są pewne niejasności odnośnie współpracy z tym projektem.


   
 

Kryptowaluty weszły do ​​głównego nurtu z hukiem, a coraz więcej osób interesuje się tym dziwnym, ale nowym światem blockchain. Ci, którzy śledzili kryptowalutę od początku, wiedzą, czy warto w nią inwestować. Z drugiej strony osoby, które są nowe w świecie kryptowalut, są zafascynowane faktem, że faktycznie potrafią wydobywać waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin. Ale czy wydobywanie bitcoinów naprawdę jest tego warte w 2020 roku?


Dzięki DualMine pomnożysz swoje Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin oraz inne crypto.
Rozpoczniesz wydobycie i zwiększysz swój kapitał kryptograficzny w krótkim okresie czasu!


Dziwne, ale wcześniej nie zainteresowałem się tą platformą. Po krótkim „researchu”, podjąłem jednak szybką decyzję. Już od pewnego czasu szukam rozwiązań które bazują na pomnażaniu kryptowalut. Tego typu sposobów jest wiele, a jednym z nich jest – kopanie w chmurze czyli DualMine!


Co mnie przekonało?


1.Bardzo optymistyczne opinie o platformie na TrustPilot. Potwierdza to dobrą renomę kopalni. Kliknij poniższy obrazek.2. Świetny Fanpage projektu. Może to nie jest rewolucyjny wskaźnik oraz wyznacznik dla „poczucia bezpieczeństwa” ale….na tego typu stronach można sporo wyczytać. Liczba użytkowników lubiących, czytających i lajkujących to około 20 tys. osób. Widoczne częste aktualizacje i ruch na Fanpage.3.DualMine ma już za sobą dwa lata nieprzerwanej pracy a domena została wykupiona do 2022 roku.
Konkrety o DualMine


Bitcoin – Największa kryptowaluta, numer jeden na rynku. Bitcoin to pierwsza zdecentralizowana i najpopularniejsza kryptowaluta typu open source.

Wydobywanie w dwóch chmurach

Unikalny produkt oferujący wydobywanie najbardziej dochodowych kryptowalut w chmurze. Możesz wydobywać jedną z nich lub obie jednocześnie. Twój sprzęt już działa i czeka na Ciebie!

Ethereum – Druga największa kryptowaluta na rynku. Ethereum to zdecentralizowana platforma obsługująca niezawodne inteligentne kontrakty.


Informacja ze strony platformy


Dowód zgodności z prawem i wypłaty

Wiemy, że wiele osób martwi się o kopalnie, że znikną lub nie zapłacą. Z tego powodu chcemy Ci pokazać, że nasza firma jest legalna i nie musisz się o to martwić. Najlepszym sposobem, aby nam zaufać, będą badania dotyczące naszej firmy. Przeczytaj i sprawdź wszystkie poniższe informacje:

CRYPTONITS LTD jest właścicielem Dualmine.com i jest oficjalnie zarejestrowaną brytyjską firmą. Wszystkie działania firmy są zgodne z wymogami prawnymi Wielkiej Brytanii, gdzie CRYPTONITS LTD. jest zarejestrowany. Mamy biuro w Londynie.

Nazwa firmy: CRYPTONITS LTD.
Lokalizacja: Londyn, Wielka Brytania
Adres siedziby: 20-22 Wenlock Road, Londyn N1 7GU Anglia
Nr firmy: 11227919

Wszystkie powyższe informacje można sprawdzić na stronie DualMine.

Platforma w swojej ofercie ma kopanie większości topowych cyfrowych monet takich jak BTC, ETH, LTC, BCH, DASH, DOGE, ZCASH, MONERO oraz własny token kopalni CRT (Cryptonits) możliwy do handlu na giełdzie dualex.io należącej do DualMine.Podobają mi się organizowane promocje które pomnażają naszą moc obliczeniową od zakupionego pakietu. Obecnie kopalnia jako bonus rejestracyjny przyznaje nam 100 GH/s mocy obliczeniowej dla kopania BTC (jak długo potrwa ta promocja?! – nie wiem). Natomiast najczęściej oferowaną promocją jest „x6”.

Jak działa „x6”?

Możesz kupić i uzyskać 6x większą moc.

1.Utwórz zamówienie i zainwestuj w jakąkolwiek moc obliczeniową.

2.Twoje zamówienie zostanie 6-krotnie pomnożone!

Przykład: Zamawiasz i płacisz za 1000 GH / s, a otrzymasz 6000 GH / s
** Minimalna wartość zamówienia i reinwestycji, aby uzyskać większą moc = 25 $
*** Oferta ograniczona – promocja może nagle zakończyć się w dowolnym momencie …

Oprócz bonusu 100 GH/s otrzymać możemy jeszcze więcej darmowej mocy poprzez zalajkowanie profili Dualmine na socialach lub też napisanie postu.Kontrakty udziałów w pracyNasze zyski możemy reinwestować w dodatkową moc obliczeniową, co w efekcie daje efekt śnieżnej kuli a co za tym idzie – szybsze i wyższe zarobki


Dlaczego DualMine?


-Start już od 15$ w moc obliczeniową.
-Pierwsze wypłaty w ciągu 24 godzin.
-Brak ryzyka kursowego w stosunku do korzystnego pomnaża naszych monet.
-Wydobycie rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu płatności.


KalkulatorCEO DualMine


Program Poleceń


Otrzymasz 10% mocy obliczeniowej z każdego zakupionego kontraktu przez poleconego na kopanie w chmurze DUALMINE.
Możesz w prosty sposób zwiększyć swoje dochody i dać znajomym możliwość zarabiania pieniędzy. Twoi znajomi nie tracą 10%, tylko Ty dostajesz 10%! Dostarczane są statystyki online z danymi dotyczącymi wszystkich konwersji w czasie rzeczywistym.


Zakup pakietów, kontraktów w moc, pokazano na poniższych obrazkachWAŻNE!


Jeżeli zdecydujesz się na zakup mocy obliczeniowej w DualMine, skorzystaj z kodów bonusowych. Gdy je uaktywnisz, otrzymasz dodatkową, darmową moc w ich kryptowalucie CRT. Jest ona także obsługiwana na ich giełdzie. Kody znajdziesz, jak poniżej na obrazkach.Zarejestruj się, aby uzyskać 100 GH / s mocy za darmo i rozpocznij mining

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.