Długoterminowa możliwość pasywnego zarabiania!

   
 


CrystalClearFunds jest prywatną firmą reklamową, dostarczającą swoim członkom wysokiej jakości reklamy.

CrystalClearFunds korzysta z zewnętrznych programów i platform internetowych aby prowadzić działalność handlową. Zyski generowane z takich działań, dystrybuje wśród członków prywatnego klubu za pośrednictwem ich programu nagród Adshare.

Celem Klubu jest działanie w pełnej transparentności wraz z ofertą dla swoich członkom – w postaci pasywnych zwrotów – poprzez zdywersyfikowany portfel inwestycyjny a także jak sami piszą bez składania nierealistycznych oraz bez pokrycia obietnic.

Za pośrednictwem puli podziału przychodów CrystalClearFunds pozwala swoim członkom na udział z niewielką ilością pieniędzy. Start od min. 20$

CrystalClearFunds jest w 100% darmowy (można zarabiać bez wpłaty) a jedynym warunkiem uczestnictwa w ich programie, jest zaproszenie do członkostwa przez aktualnego członka Klubu.


Dywersyfikacja

Zyski są generowane z kilku różnych programów online, funduszy oraz platform handlowych.


Przezroczystość

Można sprawdzić codzienne zwroty, pełną listę wybranych przez nich platform oraz wykres podziału funduszy w obszarze członkowskim.


Zrównoważony rozwój

Nie oferują stałych zwrotów. Dzielą się zyskami tylko wtedy, gdy są zyski. Właśnie to daje im długoterminowość.


Aktualne programy oraz platformy z którymi współpracują znajdują się na ich stronie


Ile kosztuje członkostwo w Klubie?

Członkostwo w Klubie kosztuje 30,00 $.
Jednak pieniądze otrzymane w ramach członkostwa w Klubie zostaną uwzględnione w puli dzielenia generującej zwroty i zostaną zwrócony za dwa lata w małych dziennych procentach.

Zostanie członkiem Klubu uprawnia Cię do pełnego dostępu do strefy członkowskiej, w tym zakupu udziałów Adshare . Twoja prowizja za bezpośrednie polecenie będzie dwa razy wyższa niż mają Bezpłatni członkowie, dodatkowo opłaty za wypłatę zostaną zmniejszone – PLUS Twoja oferta członkostwa w Klubie zostanie Ci zwrócona w ciągu 2 lat.


Czy mogę zarabiać jako bezpłatny partner?

Tak. Jeśli promujesz Klub, jako bezpłatny członek otrzymasz 5% od każdego zakupu dokonanego przez Twoich poleconych, podczas gdy członkowie Klubu otrzymują dwa razy więcej.

Możesz także odwiedzać strony innych członków i zarabiać pieniądze bez polecania kogokolwiek. Możesz to zrobić w obszarze członkowskim.


Jakie są procesory płatności?

Obecnie platforma korzysta z Payeer, PerfectMoney i kryptowalut za pośrednictwem CoinPayments.
Jako kryptowaluty akceptują tylko Bitcoin, Ethereum i Litecoin.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex