DFI, Stakowanie, 30$ za free – Platforma, która generuje dla Ciebie stały przepływ gotówki


Odbierz 30$…oraz…

Zdobądź DFI o wartości 10 USD za każdego poleconego, który się zarejestruje na CakeDefi! On także otrzyma DFI o wartości 30 USD!

 
   
 

CakeDefi to platforma, która daje Ci kontrolę nad swoimi finansami, tworząc przepływ gotówki i wykorzystując potencjał zdecentralizowanych finansów.

CakeDefi oferuje szereg produktów DeFi, podcastów i filmów edukacyjnych.Firma Cake została założona na początku 2019 roku przez dr Juliana Hosp i U-Zyn Chua w celu rozwiązania głównych problemów finansowych w życiu ludzi.


Główna działalność Cake Defi


Procedura działania i odbioru darmowych bonusówPamiętacie Airdrop UNI (osoby które we wrześniu 2020 r. zrobiły chociaż jedną transkację – otrzymały po około 1500$ za free) ??? Pewnie każdy pamięta i każdy czeka na powtórkę. Ale nie będzie powtórki – jeżeli się nie wykona pewnych działań! Dlatego też poniżej, możesz spróbować podziałać w podobnym projekcie od CakeDefi.

Wchodzimy na stronę : https://pool.cakedefi.com/#?ref=413261

Zapis na bonus

Dokonujemy rejestracji, wykonujemy KYC i czekamy na zaakceptowanie naszych danych, wtedy pojawi się też nasz refflink. Po akceptacji konta dokonujemy depozytu na conajmniej 1 $, 1 Euro bądź 4 złote, 50$, wiadomo najlepiej zawsze trochę więcej wpłacić poprzez zakładkę Balances >>> Deposit. Dobry projekt, więc się ceni 🙂 . Było do wpłaty 1$, obecnie wpłata min. od 50$. Dokonujemy tego w kryptowalutach takich jak BTC, ETH bądź DASH. Zaraz po doładowaniu konta otrzymujemy kryptowalutę DeFi o wartości 30$, która zostaje “zamrożona” na 180 dni aby w tym czasie dla Nas “pracować”. Finisz 🙂 , możemy wejść co jakiś czas i obserwować nasze tokeny jak zarabiają.

Polecający – Affiliacja

Gdy ktoś, kogo poleciłeś, użyje Twojego kodu polecającego podczas rejestracji i dokona wpłaty, otrzymasz DFI o wartości 10 USD.

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating