DailyCryptoRevenue, DailyCryptoTrading czyli Honest Revshare Network – Gorący temat? 
  
 

W związku z tym że sporo czasu siedzę na grupach FB, forach internetowych i tym podobnych socialach – zauważyłem duży ruch wokół projektu DailyCryptoRevenue. Już po kilku dniach działania tej platformy, można było zaobserwować codzienne reklamy tego projektu, dosłownie wszędzie.

Czym to może być powodowane?

Zdecydowanie nie jest tego powodem ich strona. Co prawda jest bardzo prosta z zawartymi konkretnymi informacjami, ale oczekiwałem czegoś więcej. Z drugiej strony było wiele platform z mega wypasionym designem – i już ich nie ma na rynku. Dlatego też uważam że wygląd strony nie zawsze decyduje o sukcesie danego projektu.

Mój Sponsor.

Informacje o DailyCryptoRevenue otrzymałem od znajomego który napisał mi w ten sposób:

“Wiesiek jest naprawdę ciekawy temat, bardzo dobrze prześwietlony. Zostało to bardzo dobrze i rzetelnie sprawdzone przez kompetentne osoby. Ich celem finalnym jest pozyskanie finansowania na otwarcie i działalność pierwszego oficjalnego, w pełni legalnego banku kryptowalutowego. Całość sprawia, że ten program i kolejne, które będą się pojawiały w powiązaniu , można będzie traktować jako stabilne przedsięwzięcie o charakterze długoterminowym. Oferujące dość wysoką stopę zwrotu i 3 poziomowy system wynagradzania za polecanie programu.”

Kto mnie zna, wie że sceptycznie podchodzę do zabezpieczeń i gwarancji. Uważam wręcz że nikt nikomu nie powinien dawać jakiejkolwiek gwarancji, ponieważ jest to duża odpowiedzialność. Ale…gdzie nie ma ryzyka!? – ono jest wszędzie.
Ostatecznie podjąłem decyzję. Poniżej kilka słów tym projekcie.


Aktualizacje, promocje, bonusy oraz co nowego dzieje się w firmie, znajdziesz na dole tego wpisu w komentarzachJak już wyżej pisałem strona jest bardzo prosta i intuicyjna. Depozyty są przyjmowane od 10$ i pracują 100 dni. Reinwestycję można robić jak tylko mamy 10$ z naliczeń. Projekt jest obsługiwany w kryptowalutach BTC, LTC i ETH.

Firma koncentruje się na generowaniu dochodu dzięki Crypto Trading, zakładom sportowym i pokojom pokerowym online. W wielkim skrócie, mamy do czynienia z rynkiem kryptowalut który bazuje na 3 najbardziej rentownych obszarach w tej branży, w których zarabiamy każdego dnia. Na platformie mamy 3 linie poleceń 10, 3 i 2 %.

DailyCryptoRevenue jest własnością Ceslava Kozubka i Jana Novotnego. Ich głównym celem jest uruchomienie w pełni licencjonowanego banku Crypto z siedzibą w Szwajcarii. Aby zebrać odpowiednie fundusze na osiągnięcie tego celu, uruchomili DailyCryptoRevenue który z założenia jest jednym z elementów ich głównego projektu czyli “Honest Revshare Network”. Wkrótce aktywowane zostaną także kolejne witryny oferujące wysoki zwrot (czyt. wysokie ryzyko) w ciągu następnych kilku tygodni / miesięcy.

Firma pozwala każdemu członkowi na korzystanie z programu poleceń DailyCryptoRevenue, nawet jeśli nie dokonał żadnej wpłaty.


Składanie depozytów obrazuje poniższy obrazek:Dostępną mamy przy każdym planie kalkulację zysków. Dodatkowo można skorzystać z poniższego kalkulatora:


https://compounddaily.org/calculator/

Podsumowując:Minimalny depozyt wynosi 10 $. Prowizje z każdego planu są dodawane do wszystkich kont codziennie. Minimalna kwota wypłaty to 10 USD.
Wszystkie wypłaty są przetwarzane w ciągu 48 godzin. Wpłaty i wypłaty w BTC, LTC, ETH. Możliwe jest ponowne inwestowanie dziennych prowizji przy użyciu salda konta. Nie musisz dokonywać wpłaty, aby korzystać z ich programu poleceń! Otrzymujesz także informacje na swój e-mail o rejestracji nowego partnera oraz ewentualnej prowizji która wynika z ich planu marketingowego. Osobiście uważam że przez “pierwsze 100 dni” projekt po części sam się zweryfikuje. Tyle trwa cykl depozytu. Wiele osób nastawia się w czasie na wypłaty włożonego kapitału a potem…..to już zabawa i no stres. Projekt oferuje dość wysoki zwrot. Właściciele w e-mail twierdzą że żadna z ich nowo powstających stron (wkrótce kantor) nie zostanie zamknięta. Informują też o tym że są w stanie utrzymać wszystkie swoje projekty przy “wysokim zwrocie”. Było już wiele podobnych “firm” i już ich nie ma. Każda bazowała na tworzeniu “czegoś wielkiego” dla swojej społeczności. Za około 3 miesiące będziemy wiedzieć czy “ekosystem Honest Revshare Network” wytrzymał presję czasu, czy też nie. W dobie dzisiejszego kryzysu “pseudo pandemii” i rządowych kombinacji nie jest bezpieczny żaden bank, żadna społka ani też żaden biznes stacjonarny. Wiele przedsiębiorstw a wraz z nimi przedsiębiorców, świetnie prosperujących w ostatnich latach – swoje firmy zamyka lub też “ciągnie na oparach”. Dlatego też gdy czytelnicy bloga pytają mnie o firmę online która w 100% jest pewna, odpowiadam – nie ma takiej 🙂 Zawsze jest ryzyko. Bez względu jakie by firma nie miała wypasione i potrzebne na rynku produkty czy instrumenta finansowe, zawsze może coś pójść bocznym torem.


Cryptohopper handluje wszystkimi dostępnymi cyfrowymi monetami jednocześnie, śledząc ich dokładne ceny i sprzedając, gdy tylko osiągną docelowy zysk!

 
 

Procedura działania w Honest Revshare Network:


Jeżeli zdecydowałeś się lub zdecydowałaś na rejestrację na platformie, kliknij poniższe linki. W ten sposób dołączysz do naszego Teamu.♨️⏯️ Ekosystem Honest Revshare Network to docelowo kilka (ponoć 12) stron zarobkowych. Obecnie są to DailyCryptoTrading.com (Aktywuj Projekt) i DailyCryptoRevenue.com (Aktywuj Projekt) ze zróżnicowanymi planami marketingowymi. Kolejną stroną która powstanie ma być kantor.Następnie odpal pdf, który pokaże ci proces krok po kroku jak dokonać rejestracji oraz ewentualnego zakupu depozytu.


https://e-pasywnezarabianie.pl/wp-content/uploads/2020/05/DailyCryptoRevenue-Rejestracja-Depozyt.pdf

⁉️💥👉“Honest Revshare Network” – Uruchomia zapowiadany, trzeci projekt z dożywotnim depozytem. Jak sami właściciele twierdzą nie reklamowali za mocno swoich dwóch poprzednich platform. Ma to się zmienić w YourCryptoIncome a więc kolejnej odsłonie ich “nowego” projektu. W sumie strona jest praktycznie identyczna jak poprzednie.

Ich trzeci program ma być widoczny w największych monitorach Hyip, na największych forach i blogach poświęconych zarabianiu w Internecie. Ich reklamy będą również widoczne w sieciach kryptograficznych. Oficjalne webinaria pomogą im również bardzo szybko się rozwijać.
Informacja o webinarach ma się pojawić lada dzień i będą prowadzone w 4 językach w tym w pl. Mają to być webinary firmowe.
YourCryptoIncome ma trochę mniejszy, dzienny procent ale depozyt ma pracować dożywotnio a więc dopóki działa platforma (ile podziała? – tego nie wie nikt). Każda ponowna inwestycja jest traktowana tak samo, jak depozyt złożony przy użyciu zewnętrznego portfela kryptograficznego. one też nigdy nie wygasną!Z tego co sami też piszą mają jasne długoterminowe cele i chcą płynnie iść do przodu, aby osiągnąć wszystko co zaplanowali, w tym uruchomienie pierwszego na świecie banku Crypto Bank. W 100% oficjalne, w pełni legalne i w pełni licencjonowane. W pierwszych platformach HRN jest bardzo szybki zwrot depozytów, zakładając że czeka nas tu rozwój projektu (a nie zwiniecie się go) to faktycznie można tu wyjść na ciekawy plus. Ryzyko jednak – jak w każdym, tym podobnym projekcie.
Poniżej link do ich trzeciego projektu z dożywotnim depozytem. YourCryptoIncome (Aktywuj Projekt)


Dołącz do grupy na FB, aby być na bieżąco z informacjami o tym oraz innych projektach.

 
NASZ TEAM FB
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating