W związku z tym że sporo czasu siedzę na grupach FB, forach internetowych i tym podobnych socialach – zauważyłem duży ruch wokół projektu DailyCryptoRevenue. Już po kilku dniach działania tej platformy, można było zaobserwować codzienne reklamy tego projektu, dosłownie wszędzie.

Czym to może być powodowane?

Zdecydowanie nie jest tego powodem ich strona. Co prawda jest bardzo prosta z zawartymi konkretnymi informacjami, ale oczekiwałem czegoś więcej. Z drugiej strony było wiele platform z mega wypasionym designem – i już ich nie ma na rynku. Dlatego też uważam że wygląd strony nie zawsze decyduje o sukcesie danego projektu.

Mój Sponsor.

Informacje o DailyCryptoRevenue otrzymałem od znajomego który napisał mi w ten sposób:

“Wiesiek jest naprawdę ciekawy temat, bardzo dobrze prześwietlony. Zostało to bardzo dobrze i rzetelnie sprawdzone przez kompetentne osoby. Ich celem finalnym jest pozyskanie finansowania na otwarcie i działalność pierwszego oficjalnego, w pełni legalnego banku kryptowalutowego. Całość sprawia, że ten program i kolejne, które będą się pojawiały w powiązaniu , można będzie traktować jako stabilne przedsięwzięcie o charakterze długoterminowym. Oferujące dość wysoką stopę zwrotu i 3 poziomowy system wynagradzania za polecanie programu.”

Kto mnie zna, wie że sceptycznie podchodzę do zabezpieczeń i gwarancji. Uważam wręcz że nikt nikomu nie powinien dawać jakiejkolwiek gwarancji, ponieważ jest to duża odpowiedzialność. Ale…gdzie nie ma ryzyka!? – ono jest wszędzie.

Ostatecznie podjąłem decyzję. Poniżej kilka słów o firmie DailyCryptoRevenue.Jak już wyżej pisałem strona jest bardzo prosta i intuicyjna. Depozyty są przyjmowane od 10$ i pracują 100 dni. Reinwestycję można robić jak tylko mamy 10$ z naliczeń. Projekt jest obsługiwany w kryptowalutach BTC, LTC i ETH.

Firma koncentruje się na generowaniu dochodu dzięki Crypto Trading, zakładom sportowym i pokojom pokerowym online. W wielkim skrócie, mamy do czynienia z rynkiem kryptowalut który bazuje na 3 najbardziej rentownych obszarach w tej branży, w których zarabiamy każdego dnia. Na platformie mamy 3 linie poleceń 10, 3 i 2 %.

DailyCryptoRevenue jest własnością Ceslava Kozubka i Jana Novotnego. Ich głównym celem jest uruchomienie w pełni licencjonowanego banku Crypto z siedzibą w Szwajcarii. Aby zebrać odpowiednie fundusze na osiągnięcie tego celu, uruchomili DailyCryptoRevenue. Wkrótce aktywowane zostaną także kolejne witryny oferujące wysoki zwrot w ciągu następnych kilku tygodni / miesięcy.

Firma pozwala każdemu członkowi na korzystanie z programu poleceń DailyCryptoRevenue, nawet jeśli nie dokonał żadnej wpłaty.


Składanie depozytów obrazuje poniższy obrazek:Dostępną mamy przy każdym planie kalkulację zysków. Dodatkowo można skorzystać z poniższego kalkulatora:Podsumowując:Minimalny depozyt wynosi 10 $. Prowizje z każdego planu są dodawane do wszystkich kont codziennie. Minimalna kwota wypłaty to 10 USD.
Wszystkie wypłaty są przetwarzane w ciągu 48 godzin. Wpłaty i wypłaty w BTC, LTC, ETH. Możliwe jest ponowne inwestowanie dziennych prowizji przy użyciu salda konta. Nie musisz dokonywać wpłaty, aby korzystać z ich programu poleceń! Otrzymujesz także informacje na swój e-mail o rejestracji nowego partnera oraz ewentualnej prowizji która wynika z ich planu marketingowego.


Głównym celem projektu, jest uruchomienie w pełni licencjonowanego banku Crypto z siedzibą w Szwajcarii

 
 

Procedura działania w DailyCryptoRevenue:


Jeżeli zdecydowałeś się lub zdecydowałaś na rejestrację na platformie, kliknij poniższy link. W ten sposób dołączysz do naszego Teamu.


https://dailycryptorevenue.com/?ref=poverejay13


Następnie odpal pdf, który pokaże ci proces krok po kroku jak dokonać rejestracji oraz ewentualnego zakupu depozytu.


https://e-pasywnezarabianie.pl/wp-content/uploads/2020/05/DailyCryptoRevenue-Rejestracja-Depozyt.pdf


Dołącz do grupy na FB, aby być na bieżąco z informacjami o tym oraz innych projektach.

 
NASZ TEAM FB
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Twitter20
Visit Us
Follow Me
YouTube0
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating