Czym jest Hard Fork w połączeniu z tokenem STC HYBRID!


Smart Trade Coin stoi w obliczu kolejnego dużego wydarzenia. Już wkrótce czeka nas Hard Fork. W tym newsletterze wyjaśnimy na czym on polega, jakie będą jego następstwa oraz jakie korzyści w związku z Hard Fork otrzymają użytkownicy Smart Trade Coin.

Czym jest Hard Fork?
Podstawą każdej kryptowaluty jest technologia blockchain. Blockchain to łańcuch bloków, czyli zdecentralizowany zbiór danych odpowiedzialny za księgowanie transakacji. Za jego utrzymanie odpowiada wiele podłączonych do siebie urządzeń, tworzących wspólną sieć. Hard Fork jest to podział łańcucha bloków. Przeprowadza się go w celu aktualizacji systemu zabezpieczeń, aby zminimalizować ryzyko niepożądanych ataków hakerskich na sieć, a także w celu zwiększenia pojemności poszczególnych bloków. Hard Fork rozdziela węzły tworzące blockchain na „nowe” i „stare”. W ten sposób powstaje nowy token. Jeden z ważniejszych Hard Fork w historii został przeprowadzony przez Bitcoin. W jego wyniku powstała nowa kryptowaluta: Bitcoin Cash.

Nowy token
Hard Fork, które zostanie przeprowadzony przez Smart Trade Coin ma takie same założenia. Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa sieci, zwiększenie pojemności bloków oraz stworzenie dodatkowego tokena, który będzie zawierał wszystkie nowoczesne komponenty do sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania w przyszłości.

Nowy token TRADE PLUS od Smart Trade Coin będzie nosił nazwę HYBRID.

Pojawienie się nowego tokena HYBRID nie wpłynie w żaden sposób na funkcjonowanie dotychczasowego tokena TRADE. Oba tokeny będą funkcjonowały równoległe. Celem wprowadzenie do obiegu tokena HYBRID jest wzmocnienie istniejącego już tokena TRADE pod względem jego efektywności i bezpieczeństwa wykonywanych za jego pośrednictwem transakcji.

Hard Fork i emisja tokena HYBRID nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2020 roku. Konkretna data nie jest możliwa na tę chwilę do ustalenia, ponieważ proces Hard Fork jest uzależniony od sposobu ułożenia bloków w blockchain. W momencie gdy ten proces będzie się zbliżał, firma poinformuje Nas o możliwym terminie jego finalizacji.

Darmowe tokeny HYBRID
Ważnym elementem Hard Fork będzie dystrybujcja nowego tokena. Każdy użytkownik posiadający tokeny TRADE otrzyma taką samą ilość tokenów HYBRID zupełnie za darmo. Dzięki temu zwiększą się możliwości inwestycyjne oraz zyski użytkowników będących w posiadaniu tokenów emitowanych przez Smart Trade Coin.

Kolejne etapy rozwoju
Hard Fork stanowi ważny element rozwoju Smart Trade Coin i tokenów TRADE i HYBRID. Przeprowadzenie tej operacji w tym właśnie momencie nie jest przypadkowe. W pierwszym kwartale 2021 nastąpi listing na znaczących crypto giełdach. Listing ten będzie uwzględniał oba tokeny. Na giełdach zostanie opublikowany zarówno TRADE, jak i HYBRID. Publikacja dwóch tokenów daje podwójną szansę na zdobycie rynku i osiągnięcie sukcesu.

Każde działanie platformy jest podyktowane rozwojem ich usług. Chcą, aby spełniały one wszystkie oczekiwania użytkowników i mogły być przez Nas wykorzystywane do czerpania coraz większych korzyści z inwestycji i tradingu.
 
STC
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating