Dla jednych mało a dla innych w sama raz.  Jak co poniektórzy wiedzą w BitClubie możemy pracować indywidualnie, nie musimy zapraszać. Marketing jednak zdecydowanie wspiera nasze działania. Skoro jest taka możliwość – warto to wykorzystać. Czy bez rekomendacji, zapraszania do firmy też można pracować? Oczywiście! Czas zwrotu może rewelacyjny nie jest, ale firma kopie Nam cały czas a dodatkowy zysk na wzroście samego Bitcoina też robi swoje. Osobiście nie narzekam a jak łatwo zauważyć z wypowiedzi którą przytaczam w tym wpisie, inni partnerzy firmy, też są zadowoleni.

Kto więc jest …niezadowolony?

Ano te osoby którym się zazwyczaj spieszy do zarobienia ich  ….pierwszego miliona 🙂 oraz Ci  których w tej firmie w ogóle nie ma, a którzy to lubią  spekulować i projekt hejtować.

 

“Inwestując dzisiaj nie osiągniesz profitów z wczorajszego wzrostu”  – Warren Buffett

 

Zawsze jednak trzeba mieć też na uwadze ryzyko, jest ono stety lub niestety ważnym czynnikiem w każdym biznesie i występuje wszędzie gdzie pojawiają się pieniądze. Nie ma projektu, firmy, branży bez współczynnika ryzyka. Zawsze może coś w wyniku pewnych działań się stać. Bitclub ma realne kopalnie w Islandii , działa nieprzerwanie od 2015 roku, można by pomyśleć “biznes na lata” – ja myślę jednak aby do każdego biznesu podchodzić z chłodną głową, przekalkulować, przemyśleć i działać od razu lub sobie odpuścić.

Bitclub to jedna z opcji.  Dywersyfikuj swoje źródła dochodów aby otwierać następne i ..kolejne jak kiedyś stwierdził Warren Buffett

 

Inwestując, trzeba być przezornym i znaleźć sposób na ochronę swoich pieniędzy

 

Kluczem do sukcesu w inwestowaniu jest money managment, czyli umiejętność zarządzania posiadanymi środkami. Prosta metafora Buffett’a pokazuje inwestycję, jak koszyk delikatnych jajek, które łatwo rozbić podczas nieprzewidzianego potknięcia się na ulicy. Nie warto nieść wszystkich na raz – lepiej je podzielić na kilka koszy. Wtedy nawet, gdy jeden się uszkodzi – pozostałe są bezpieczne. Tak w skrócie można zobrazować dywersyfikację portfela. Jednak nieumiejętna dywersyfikacja może wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Warren Buffett znalazł na to sposób. Większość akcji w jego portfelu stanowią podmioty z perspektywami sukcesu. Każdy słyszał o Coca-coli, General Motors czy MasterCard. To na nie stawia znany inwestor ….źródło: https://blog.targeto.pl

 

W bardzo przystępny sposób, swoje zarobki na jednym koncie w Bitclub pokazała moja znajoma Katarzyna Ochnio. Za jej pozwoleniem umieszczam dwa screeny oraz opis jej pracy. Końcówka jest dość mocna ale cóż Kasia działa po swojemu, ma dobre efekty ponieważ jak sama pisze nie narzeka i  sprawy zawsze bierze w swoje w ręce 🙂

 

 

Zestawienie na jednym koncie w Bitclubie .
Konto otwarte 16 sierpnia 2016 roku . Poole za 5000 $
Wykopane 3 BTC = 30.000$ ( 25.000 zysk)
Z tego 50% reinwestowane co zwiększa udział oraz powoduje ze moje 5000 pracuje w nieskończoność. .
Dodatkowo w prowizjach i bonusach za budowanie społeczności Bitclub Network wynagrodził mnie kwotą 3.1 BTC. ( 31.000$)
Reasumując Wypłacilam na swój portfel przez 20 miesięcy 4.6 Bitcoina ( 46000 $ po dzisiejszym kursie )
Odejmijmy od tego inwestycje mam na czysto 41.000 $. Moje 5000 nadal pracuje . W tym zestawieniu mówie tylko o jednym koncie . I nie liczę GPU które wypadają nie gorzej . Bitclub Network docenia się patrząc wstecz . Jest to długoterminowa inwestycja . Warto? Nie użeram się już na etacie , robić to co lubię . Na kilka kont już nawet nie zaglądam . Żałuje jednej rzeczy tylko. Że nie znałam tej opcji wcześniej . Biznes w 100% na blockchainie . Nie trzeba nic cudować dokupować co miesiąc zapraszać , nawijać makaron na uszy . Wrzucasz i produkujesz pieniądze . Toż to genialne Tak dosłownie robi się pieniądze  ( przy inwestycji 500$ relatywnie odejmij jedno zero a przy 50.000 jedno dodaj . Weź pod uwagę że te 6.1 BTC za rok będzie miało również inna wartość jaka ? Dodaj jeszcze jedno zero ) BTC wykopanego w Bitclubie można zamienić na inne alty które sobie kopiesz i nadal pomnażasz w domu . Możesz tez z tego spokojnie żyć . Wypłacać w €$ PLN bukować bilety opłacać rachunki . Można się rozliczać z podatków. Możesz potraktować Bitclub jak emeryturę . Bo na takowa chyba już nie liczysz. A może liczysz ? Można też gnić na etacie , narzekać ze poniedziałki są chujowe a piątki zajebiste , oglądać TV i czekać aż Bitcoin się wyłoży . Strata czasu !!!! ?? Da się. Da się samemu być swoim bankiem i zarządzać kapitałem . Tylko trzeba chcieć i się nie bać wyrwać z kołowrotka . Róbcie cokolwiek innego niż wszyscy. Uczcie się , budujcie aktywa . Nie musicie bawić się w krypto . Weźcie życie we własne ręce i kurwa żyć zacznijcie bo szkoda czasu.

 

Jeżeli chcesz rozpocząć pracę z BitClub Network masz podobne podejście do sprawy, zależy ci na zbudowaniu, a przynajmniej na próbie budowy czegoś innego niż to co robisz do tych czas – zapraszam poniżej.

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube296
YouTube
LinkedIn
Instagram