Coraz nowsze strategie w Smart Trade Coin


Smart Trade Coin regularnie wdraża ważne aktualizacje strategii, które zapewniają poprawę wydajności i zarządzanie ryzykiem. Ich strategie konsekwentnie znajdują się na szczycie branży zarządzania aktywami kryptograficznymi


 
  
 

Przegląd rynku

W maju 2020 r. rynek kryptowalut kontynuował pozytywny trend zapoczątkowany w poprzednich tygodniach. Rynek wzrósł o 5,8% w pierwszym tygodniu i 83,6% w porównaniu z najniższym poziomem z 16 marca 2020 r. Po tym nastąpiła dwudniowa gwałtowna zmiana, która przyniosła stratę na poziomie 15,3%. Rynek szybko się odreagował i kontynuował trend wzrostowy do końca miesiąca z mocnym wzrostem o 8,4%. Smart Trade Coin analizuje publikacje związane z inwestycjami i kryptowalutami w celu tworzenia najlepszych strategii i analizowania zachowań inwestorów. Potwierdzają one informacje o rosnącej popularności rynku kryptowalut.

Poniżej w video, jedna z strategicznych opcji w Smart Trade CoinInstitutional Digital Asset Investor Study (Fidelity Digital Assets)

Podczas gdy 36% respondentów ankiety twierdzi, że obecnie inwestuje w aktywa cyfrowe, 60% jest zdania, że ​​aktywa cyfrowe są zawarte w ich portfelach inwestycyjnych. Biorąc pod uwagę pięcioletni okres, 91% respondentów ankiety otwartych na inwestycje w aktywa cyfrowe spodziewa się, że co najmniej 0,5% ich inwestycji zostanie skierowanych na aktywa cyfrowe. Zaufanie jest podstawowym warunkiem długoterminowego sukcesu ekosystemu kryptowalut. Zaufanie do kryptowalut generalnie rośnie, a im więcej ludzi o nich wie, tym lepiej widzą ich potencjał. Jednak 76% z nich nie zna jeszcze kryptowaluty. Dlatego tak ważne jest szkolenie w tym zakresie.


Jak zarabiać w STC?


Jeżeli jesteś zainteresowany ich usługami, możesz skorzystać ze strony Smart Trade Coin GO, pod adresem

https://go.smarttradecoin.com

..i sprawdzić ofertę!

Ps:. Codziennie korzystam z rewelacyjnych botów tej firmy do pomnażania swoich kryptowalut

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
5 1 vote
Article Rating