Co leży u podstaw marketingu w Market Bocie?


W Market Bocie możesz skorzystać z darmowych 50 $ na aktywację budżetu reklamowego w którym sprawdzisz jak działa program affiliacyjny


„Handel internetowy z punktu widzenia wielu początkujących przedsiębiorców to wyłącznie zalety. Rozwijająca się branża umożliwia osiąganie atrakcyjnych zarobków i uniezależnienie się od pracy na etacie, a i prowadzenie e-sklepu nie wydaje się specjalnie trudne. Jednak, aby osiągnąć sukces trzeba się dużo nauczyć, a my podpowiadamy od czego zacząć.”


Zalety i wady handlu internetowego

 
   
 

Nie ulega wątpliwości, że handel internetowy to cały szereg korzyści zarówno dla sprzedawców, jak i klientów . Dla tych pierwszych najważniejszą zaletą jest bez wątpienia redukcja kosztów. W przeciwieństwie do tradycyjnego handlu, nie jest konieczne prowadzenie punktów sprzedaży detalicznej, zatrudniania dużej liczby pracowników czy utrzymywania dużych magazynów. W e-commerce można na bieżąco aktualizować ofertę i niemal natychmiastowo odpowiadać na potrzeby klientów. W dodatku sklep zarabia 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

E-przedsiębiorcy mają też dostęp do ogromnego rynku zbytu i nie są ograniczeni lokalizacją firmy . Oczywiście są też pewne trudności i zagrożenia. E-przedsiębiorcy muszą zapewnić bezpieczeństwo danych i płatności, muszą wypracować zaufanie klientów, muszą zmierzyć się z wieloma problemami logistycznymi.

Konieczne jest też zrozumienie samej specyfiki handlu elektronicznego. Klienci w sieci zachowują się zupełnie inaczej niż korzystając z tradycyjnej formy zakupów, a to wymusza właściwe podejście do sposobu prezentacji oferty, zastosowania odpowiedniej strategii marketingowej, zadbania o pozytywne doświadczenia zakupowe, budowanie pozytywnego wizerunku w sieci etc.

źródło:https://komerso.pl


Poniżej przedstawiam dodatkowe możliwości, które może każdy uzyskać w trakcie promocji platformy.

Aplikacja INfoBusiness.Network służy do tworzenia środowiska biznesowego, które pozwala ich klientom zarabiać w Internecie. Model biznesowy dotyczy zarządzania dużą bazą klientów.

Umowy partnerskie są zawierane z projektami zarabiania online:

  • Otrzymujemy procent dochodu z projektu partnerskiego za przyciągnięcie dużej bazy klientów.
  • Klienci czyli My zarabiają zarówno dzięki osobistej pracy w witrynie partnerskiej, jak i zapraszaniu nowych członków (MLM). Istnieją również dodatkowe możliwości zarabiania poprzez operacje z lokalną walutą – tokenem NBO.


Jak mogę zarabiać?

1. Możesz zbudować sieć afiliacyjną, która pozwoli Ci otrzymać udział w dochodach Twojej struktury jako nagrodę za osobiste zaproszenie. Współpracując z jakąkolwiek firmą partnerską INfoBussines.Network, zachowujesz poziom Partnera i Bonusu.

2. Na giełdzie można handlować tokenami NBO, kupując je taniej i sprzedając drożej.

3. Na giełdzie można tanio kupić tokeny NBO i sprzedać je inb.network po wartości nominalnej 1 USD / NBO, zgodnie z Programem Premii Odkupu NBO.


Co to są aktywa NBO i PRTN?

1. NBO to tokeny ERC20, które są wewnętrzną walutą INfoBusiness.Network. NBO jest notowane na giełdzie p2p  ineurochange.com . Wartość nominalna NBO to 1NBO / USD. Rzeczywista wartość jest określana podczas licytacji na stronie  ineurochange.com .

2. PRTN Aktywa to konto, na które otrzymujemy nagrody za polecenie. Wartość nominalna PTRN to 1NBO / USD. Saldo konta jest dostępne do wypłaty zgodnie z regulaminem.


Czy możesz zbudować karierę w inb.network?

Drabina kariery w inb.network składa się z 14 poziomów Partnera, których osiągnięcie zależy od wielkości obrotów Twojej struktury.


Jak obliczany jest dochód z zaproszeń osobistych?

Odsetek zależy od poziomu partnera na podstawie jego obrotów. Zwiększa się w momencie zakupu produktu przez młodszego partnera, a rzeczywiste poziomy jego starszych partnerów są obliczane na podstawie zaktualizowanej wielkości obrotów.Wielopoziomowy program poleceń

Agent sprzedał produkt za 1000 . Struktura Otrzymane płatności :

Agent 50 PTRNManager 20 PTRN
VIP AGENT 20 PTRNDYREKTOR VIP 60 PTRN

Obliczanie kompresji z głębokości

Na statusie VIP-DIRECTOR. Twój maksymalny dochód wyniesie 15%. Na przykład w linii jest 3 partnerów z różnymi procentami dochodu. Zakup nastąpił od najniższego partnera, który otrzyma 5%, partner upstream otrzyma 2%, co odpowiada jego poziomowi. Kolejny partner to kolejne 2%. Otrzymasz różnicę w wysokości 6%. Jeśli partnerzy są na tym samym poziomie, kompresja wynosi zero.


Jak obliczana jest wielkość obrotów i poziom partnera?

Wszystkie zakupy Twojego zespołu są akceptowane do kalkulacji, z wyjątkiem zakupów osobistych. Zakupy są liczone tylko wtedy, gdy masz aktywa w pracy. Poziom partnera i procent poleconych są obliczane zgodnie z Tabelą.


W jaki sposób obliczane są obroty partnera, aby uzyskać prawo do sprzedaży NBO po cenie równej?

  • X – Obrót o najsilniejszej strukturze
  • Y – Wielkość obrotu słabych struktur
  • Z – Połowa docelowego obrotu, do którego partner dąży, aby uzyskać wielkość obrotu Y struktury.


Jeżeli obrót słabych struktur (Y) jest większy lub równy połowie obrotów silnej struktury (X) , partner jest liczony jako obrót wszystkich struktur.Zakupy osobiste i zakupy pierwszej linii (sprzedaż własna) uczestnika nie są brane pod uwagę przy obliczaniu obrotu z tytułu wykupu NBO w ust.


Jakie są warunki wykupu NBO?

Uczestnicy, którzy osiągną określony poziom obrotów Bonusowych (Tabela) mają prawo do sprzedaży NBO poza kolejnością po wartości nominalnej zgodnie z tabelą. Firma może ustalić tygodniowe limity wykupu dla 1 konta.


W jaki sposób przeprowadza się odkupienie NBO?

Po osiągnięciu wartości obrotu (Tabela) spółka wykupuje od uczestnika odpowiednią ilość tokenów NBO. Środki są zapisywane na koncie i są dostępne do natychmiastowej wypłaty.


Odkupienie NBO przy zakupie produktów

Firma samodzielnie ustala procent wykupu NBO przy zakupie produktów w witrynach partnerskich na podstawie odpowiednich umów. Firma może ustawić tygodniowe limity wykupu na konto. Bądź na bieżąco z najnowszymi limitami odsetek i wykupu.


Szukasz dużej grupy odbiorców dla swojego produktu?

Interesują ich produkty, na które istnieje stałe zapotrzebowanie, a dzięki nim ich członkowie mogą na bieżąco zarabiać online.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz do Asystenta Online w dziale „Czaty” i opowiedz im o swoim produkcie.

ODBIERAM 50$ I AKTYWUJĘ MARKET BOTA KTÓRY ZACZNIE DLA MNIE ZARABIAĆ!KLIKAM!

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating