cloud token reklamowy 1
PROJEKT ARBITRAŻOWY. ZYSK OKOŁO 10% MIESIĘCZNIE!
CLOUD TOKEN - firma którą zainteresowały się osoby osiągające najwyższe rangi w największych projektach w historii, a także Ci którzy po prostu obserwują branżę internetową na codzień!

Krypto Portfel oparty o Blockchain Czwartej Generacji!
INSTRUKCJA NA SZYBKO - JAK TO DZIAŁA W PRANIU! + REAL TRADING! + BANGKOK EVENT 2019!
WYKORZYSTAJ TELEFON DO PRACY! A TY?! - OBSERWUJ ZYSKI!
AKTUALIZACJE, NEWSY - WKRÓTCE!

Feature #1

Feature #2

Feature #3

Feature #4

Feature #5

Feature #6

Feature #7

Feature #8
CZYM JEST CLOUD TOKEN
CT jest portfelem w którym możemy przechowywać swoje kryptowaluty w formie aplikacji na telefon o nazwie Cloud Token Wallet. Jest on wyposażony w narzędzie do arbitrażu o nazwie Jarvis. Generujace od 0.2 do 0.4% dziennie (6-12% miesięcznie)
Technologia Jarvis jest wykorzystywana przez największe prywatne i publiczne firmy na świecie takie jak Walmart, Mastercard, Coca-Cola, Google i wiele innych.
Dostęp do naszego portfela mamy tylko my poprzez zabezpieczone klucze prywatne a nasze środki wychodzą na zewnątrz, aby pracować dopiero po uruchomieniu JARVISa

 

W CLOUD TOKEN zarabiamy w ich tokenie CTO którego wartość stale rośnie.

Szczególnie ważnym elementem jest także możliwość wglądu do transakcji na żywo poprzez aplikację. Dostępne są także dokumenty na You Tube pokazujące
to, że CT realnie działa w tradingu. Zostały także pokazane osoby które stoją za projektem i  go promują.

➡️ https://youtu.be/VBeVqLQN4oQ
➡️ https://youtu.be/MndFuAV-LSU
➡️ https://youtu.be/lzbCEhMjJ5Q

Głównym Architektem aplikacji jest Ronald Aii

https://m.facebook.com/ronaldaai

który rozwijał nowe technologie w mediach społecznościowych, płatnościach, portfelach, telefonach komórkowych, systemach telekomunikacyjnych, rozwiązaniach IOT i blockchain.

Pod projektem podpisuje się również Shao Sheng - właściciel World Blockchain Forum oraz współpracownik Plus Token. Oprócz założenia World Blockchain Forum, Block media i Silicon Valley Maker Capital, Zhao jest znanym wykładowcą, pisarzem i wizjonerem w sektorze blockchain. Podróżował do ponad stu miast, aby kształcić i kierować kadrą kierowniczą i dyrektorami w kierunku nowych technologii.

Aplikacja jest bardzo dobrze dopracowana, tak technicznie jak i wizualnie. Szata graficzna jest przyjemna dla oka. Natomiast portfel sam w sobie jest w 100% zdecentralizowany a więc do prywatnych kluczy dostęp mamy TYLKO MY.

BOT JARVIS & POLECANIE
Bot którego uruchamiamy w aplikacji działa w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM). W przyszłości będzie można go uruchomić na jednej z 38 giełd posiadając pełną kontrolę nad swoimi środkami.
Do aktywacji i pracy Bota wystarczy 10$. W przypadku gdy chcemy polecać projekt dla innych osób, należy mieć uruchomione min. 500$.
Jeżeli mamy jedną osobę za 500$ - otwiera nam się pierwszy poziom, jeżeli mamy drugą osobę za 500$ - otwiera drugi poziom rekomendacji...itd.

STRONA INTERNETOWA PLATFORMY

⤵️ http://www.cloudtokenwallet.com

ROADMAP I WHITEPAPER

⤵️ Dokument Google Drive - Download

DOKUMENTY REJESTRACYJNE

⤵️ ZOBACZ!

GOŚĆ SPECJALNY NA EVENCIE FIRMOWYM

Jim Rogers, bardzo doświadczony inwestor który z Georgem Sorosem współzałoźył Quantum Fund

Więcej informacji na jego temat ➡️ ZOBACZ!

WYKORZYSTAJ TELEFON DO PRACY! A TY?! - OBSERWUJ ZYSKI!
Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
AlexaMaster – Wielofunkcyjny Portal do promocji Twojego Biznesu w sieci

Zostań mistrzem Internetu! Większość marketerów nie wie, jak zoptymalizować strony internetowe, swoje filmy i strony dla fanów, aby uzyskać korzystną...

Zamknij