Informcje od: Ronald Aai – dyrektor ds. Technologii w Cloud Token  

Pieniądze wygenerowane z handlu trafiają na konto rezerwowe w USDT.   Firma pracuje nad wieloma opcjami użycia CTO. Chcą stać się globalnym portfelem, umożliwiając wykonywanie wielu czynności z jednej aplikacji, w bardzo prosty sposób. Coś, co robi WeChat, ale chcą iść globalnie.  Pracują nad oficjalnym rozpoczęciem współpracy z Pundi X.  Każdy sprzedawca korzystający z terminala Pundi X POS będzie mógł akceptować tokeny CTO.  Karty Cloud Token NFC będą zgodne ze standardem Pundi X. Oczekuje się, że zostaną wydane do końca sierpnia 2019 r.  Impreza dla 10 000 osób z okazji premiery nowego biura odbędzie się również w sierpniu, a wszyscy uczestnicy otrzymają wspomnianą kartę debetową.  Proces KYC rozpocznie się na początku sierpnia. Współpracują z dostawcą płynności, który umożliwiłby wymianę tokena CTO na USD (dla kart debetowych).   Współpracują z backendowym dostawcą usług Travel CTrip (trip. Com), aby włączyć ten rodzaj usługi do aplikacji. Członkowie będą mogli rezerwować bilety lotnicze, hotele, bilety kolejowe, wypożyczalnie samochodów itp. z 8-10% zniżką, korzystając z żetonów CTO.  Firma jako OTA będzie miała dostęp do tych ofert z rabatem 22-28%. Trwają spotkania z BitCross i Snap, aby opracować rozwiązanie pozwalające członkom robić również transakcje. Firma prowadzi ponad 200 botów, które wykonują transakcje. W aplikacji czyli w jej historii widzimy teraz tylko kanał z jednego pojedynczego bota. Firma pracuje nad rozwiązaniem, aby pomóc nam zobaczyć wszystkie transakcje.

Członkowie otrzymali ponad 105 milionów tokenów CTO, a ponad 8 milionów z nich wróciło do firmy z opłat transferowych.  Cloud Token Blockchain Explorer będzie dostępny publicznie przed końcem sierpnia, obecnie jest dostępny tylko wewnętrznie. Firma oficjalnie rozpoczęła działalność 23 stycznia w Chinach, 123 liderów wzięło udział w tym wydarzeniu. Pierwszych 1000 członków weszło do projektu w lutym, ale wtedy oprogramowanie nie było jeszcze gotowe. Bardziej stabilna wersja ukazała się w marcu, w tym czasie mieli 5000 członków.  Do 12 maja liczba członków osiągnęła 160 000 członków, a od 9 czerwca 2019 r. – ponad 300 000!   Ronald Aai pracował wcześniej w malezyjskim ministerstwie obrony, w ciągu następnych 10 lat poświęcił się technologii telefonii komórkowej takim firmom, jak Samsung, a Huawei głównie w Hongkongu, Korei, Chinach i Danii.

Najnowszy Update Cloud Token!Następnie Ronald Aai założył SQ2 Fintech, koncentrując się na technologii kart płatniczych, współpracując z dużymi graczami na tym rynku, takimi jak Matchmove.  Cena CTO jest ustalana przez podzielenie kwoty w puli rezerwy przez liczbę żetonów w obiegu.   Obecnie 97 milionów tokenów nadal znajduje się na kontach członków.  Cena 1 CTO może spaść, jeśli wypłaty są większe niż zarobki, dlatego firma wymyśla coraz więcej opcji jego użycia, takich jak sieć płatności z Pundi X i system rezerwacji podróży.  111 milionów dolarów znajduje się teraz w puli transakcji, a ich boty są połączone z 32 różnymi giełdami, aż 40% tej kwoty jest przedmiotem obrotu w Binance. 28 lub 29 czerwca odbędzie się spotkanie przywódcze C2 w KL Sentral, Malezja.Ciekawostka. O Cloudzie można też poczytać na Money 
Cloud Token
 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram