CEO QuickX Protocol event w Warszawie! Spotkanie z właścicielami 
  
 

Bardzo możliwe że trafiłeś lub trafiłaś na ten wpis, ponieważ szukasz informacji o projekcie QuickX – CryptoAdvice. Świetnie.

Jeżeli więc zastanawiasz się nad przyłączeniem do QuickX i masz wiele pytań bez odpowiedzi, to ten materiał będzie dla Ciebie bardzo pomocny!

 
QUICKX
 

QuickX jest w fazie początkowej i obecnie liczy około 12 500 tys. partnerów. Jeden z właścicieli QuickX który wystąpił na evencie, powiedział kilka ważnych słów….

……. nie skupiamy się na cenie tokena, ale na jego UŻYTECZNOŚCI

Mam wrażenie że firmie nie zależy na podbijaniu ceny ich tokena (jak to bywa w wielu tym podobnych projektach) a wykorzystaniu go w ramach dzisiejszych problemów jakie mamy w kryptowalutach. A więc czasu, kosztów oraz skalowalności.

Dewizą każdego z Nas powinno być “indywidualne myślenie”. Wyciągnięcie wniosków – w połączeniu z własną decyzją. Nie patrz na “ekspertów” – rób po prostu własny research projektów online z kilku różnych źródeł.


QuickX and Cryptonity Exchange Full Event in Warsaw, Poland 12/06/2019 – video z kanału You Tube PawelRzyskoPLCzym jest QuickX – CryptoAdvice?


☑️Projekt QuickX to firma która zrealizowała wszystko zanim zaczęła promować swój biznes w Internecie!
✔️Bramka płatnicza umożliwiająca płatności walutami fiat i kryptowalutami
✔️Karta którą można płacić w każdym miejscu na świecie kryptowalutami i tradycyjnymi pieniędzmi
✔️Najbezpieczniejszy na świecie portfel cyfrowy
✔️Multimedialny portfel cyfrowy, w postaci przenośnej karty bankomatowej, dzięki któremu możesz przelewać swoje środki z dowolnego miejsca na świecie, bez podłączania się do komputera, czy laptopa

 
QUICKX
 

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating