Bot AutoInvestor – Tutoriale video pokazujące działanie platformy

AutoInvestor to….

Innowacyjność

 
   
 

Aplikacja została stworzona w oparciu o najnowsze technologie programistyczne. Wpływa to na sprawność składania zleceń, zapewnia kontrolę sytuacji na giełdzie i ograniczenie awaryjności systemu.

Dostępność strategii

AutoInvestor w sposób unikalny pozwala nawet początkującym użytkownikom osiągać możliwie optymalne wyniki – dzięki systemowi rankingu traderów możliwe jest skorzystanie z wiedzy i doświadczenia najlepszych graczy, popartych pozycją w rankingu.

Bezpieczeństwo i łatwość obsługi

AutoInvestor dba o bezpieczeństwo i odpowiednią ochronę danych. Intuicyjny layout czyni go programem niezwykle łatwym w obsłudze, pomimo zaawansowanych opcji, którymi dysponuje.

Rozwój

Twórcy dążą do ciągłego podnoszenia jakości systemu. Program będzie rozbudowywany o nowe giełdy i funkcjonalności oraz aktualizowany o nowe kryptowaluty i tokeny.

TradingView

AutoInvestor dzięki integracji z TradingView umożliwia śledzenie w czasie rzeczywistym sytuacje na rynkach kryptowalut dla dostępnych giełd.

Każdy nowy Użytkownik może skorzystać z opcji okresu próbnego, testując program przez 7 dni za symboliczną złotówkę.

https://youtu.be/HFz7gHvvklQ?list=PLNytz0mLyUgy7_Xf8vdqnH7ftV10RoLgH

https://youtu.be/emlTozKfWsQ?list=PLNytz0mLyUgydNuZFO2ykHrd725pvkB7a

https://youtu.be/Kj7kr_LX-jE?list=PLNytz0mLyUgwCVjQIldynKKC8APntpyXV

Zawsze pamiętaj, że inwestujesz samodzielnie i na własną odpowiedzialność. Inwestowanie na giełdach wiąże się ryzykiem utraty całego kapitału.

 
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating