W Solar Group obecnie jest możliwość otrzymania darmowych 100 udziałów ( w tym przypadku sponsor rejestruje zainteresowaną osobę z swojego biura). Bonus ten jest ograniczony czasowo i dopóki jest możliwy do odebrania, to myślę że warto z niego skorzystać. Biorąc pod uwagę inne firmy i ich start-upy, cena za 1 szt. akcji w momencie sprzedaży może wynieść od 1$ wzwyż. Czyli posiadając np. 100 akcji można będzie zarobić 100 $. Oczywiście można wykupić dowolną ilość w pakietach i w przyszłości uzyskać jeszcze lepsze efekty. Zobacz dostępne pakiety – TU

Wstępnie więc odbieramy “darmówke” – potem według własnego życzenia, po pełnym zapoznaniu z firmą można np. ratalnie lub od razu w całości wykupić pakiet inwestycyjny.

Aby otrzymać 100 darmowych udziałów prześlij mi imię, nazwisko, tel oraz adres email [ najlepiej gmail ] na KONTAKT. Zarejestruję Cię, dostaniesz powiadomienie na email i dokończysz weryfikację. Firma wtedy zatwierdzi Twoje udziały.

Po rejestracji zapoznaj się z biurem Solar Group. Pomoże Ci w tym – Załącznik pdf . Dodatkowo zatwierdź umowy, certyfikat oraz zweryfikuj swoje konto.

Po zarejestrowaniu się, jeśli zdecydujesz się na zakup to w ciągu pierwszych 7 dni otrzymasz bonus w postaci 5% więcej akcji.
Rata miesięczna zaczyna się od $50.

WAŻNE

Musisz zrobić “Weryfikację” na swoim koncie osobistym w przeciągu 1 miesiąca od momentu aktywacji prezentu/bonusu, w przeciwnym wypadku 100 akcji inwestycyjnych zostaną anulowane! Po weryfikacji udziały inwestycyjne na zawsze pozostaną w Twoim biurze. Nie możesz też być osobą zarejestrowaną już w Solar Group.

Poniżej obrazek pomocniczy przy weryfikacji swojego konta. Sam miałem z tym problem , dlatego go tu umieszczam.
Korzystaj z okazji. Ty również po rejestracji oraz weryfikacji będziesz mógł lub mogła zaoferować 100 akcji dla swoich partnerów biznesowych. Promocja nie jest na stałe i kiedyś się skończyPODSUMOWUJĄC

Za darmo możesz mieć 2500 $ lub sporo więcej. Uzyskasz je w prosty sposób. Firma daje nam w prezencie udziały, w ramach reklamy i promocji firmy. Zostając tu partnerem masz prawo też dać prezent 25 swym znajomym. Poprzez zakup udziałów w pakietach, zyski mogą być jeszcze większe.

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
https://e-pasywnezarabianie.pl/bonus-rejestracja-solar-group/
YouTube291
YouTube
LinkedIn
Instagram