Bonus – Rejestracja Solar Group


   
 

W Solar Group obecnie jest możliwość otrzymania darmowych 100 udziałów ( w tym przypadku sponsor rejestruje zainteresowaną osobę z swojego biura). Bonus ten jest ograniczony czasowo i dopóki jest możliwy do odebrania, to myślę że warto z niego skorzystać. Biorąc pod uwagę inne firmy i ich start-upy, cena za 1 szt. akcji w momencie sprzedaży może wynieść od 1$ wzwyż. Czyli posiadając np. 100 akcji można będzie zarobić 100 $. Oczywiście można wykupić dowolną ilość w pakietach i w przyszłości uzyskać jeszcze lepsze efekty. Zobacz dostępne pakiety – TU

Wstępnie więc odbieramy “darmówke” – potem według własnego życzenia, po pełnym zapoznaniu z firmą można np. ratalnie lub od razu w całości wykupić pakiet inwestycyjny.

Aby otrzymać 100 darmowych udziałów prześlij mi (musisz być osobą niezarejestrowaną w Solar Group) imię, nazwisko, tel oraz adres email [ najlepiej gmail ] na KONTAKT. Zarejestruję Cię, dostaniesz powiadomienie na email i dokończysz weryfikację. Firma wtedy zatwierdzi Twoje udziały.

Po rejestracji zapoznaj się z biurem Solar Group. Pomoże Ci w tym – Załącznik pdf . Dodatkowo zatwierdź umowy, certyfikat oraz zweryfikuj swoje konto.

Po zarejestrowaniu się, jeśli zdecydujesz się na zakup to w ciągu pierwszych 7 dni otrzymasz bonus w postaci 5% więcej akcji.
Rata miesięczna zaczyna się od $50.

WAŻNE

Musisz zrobić “Weryfikację” na swoim koncie osobistym w przeciągu 1 miesiąca od momentu aktywacji prezentu/bonusu, w przeciwnym wypadku 100 akcji inwestycyjnych zostaną anulowane! Po weryfikacji udziały inwestycyjne na zawsze pozostaną w Twoim biurze. Nie możesz też być osobą zarejestrowaną już w Solar Group.

Poniżej obrazek pomocniczy przy weryfikacji swojego konta. Sam miałem z tym problem , dlatego go tu umieszczam.
Korzystaj z okazji. Ty również po rejestracji oraz weryfikacji będziesz mógł lub mogła zaoferować 100 akcji dla swoich partnerów biznesowych. Promocja nie jest na stałe i kiedyś się skończyPomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex