Biuro Afriq Arbitrage System w USA. Pula płynności oraz zabezpieczenia. AAS – 2.0!


Jak zabezpieczony jest AAS

   
 

1. BASEN PŁYNNOŚCI AAS:

Pula płynności AAS jest pod opieką Binance. Dyrektor generalny nie ma dostępu do funduszy inwestorów, a jedyny sposób na dostęp do pieniędzy z Binance to system robotyczny, który rozumie kod. Tak więc sam “właściciel – CEO” nie ma dostępu do puli płynności, chociaż też jest inwestorem jak wszyscy inni. Nasza pula płynności jest również w Binance, ponieważ Binance są największą giełdą na świecie, mają najlepszy zespół protokołów bezpieczeństwa i ekspertów, których zadaniem jest dbanie o naszą płynność w dzień i noc.

2. DOMENY AAS:

AAS kupiło dwie domeny premium ( *. com* i *. us* ) z certyfikatami SSL. Zapewnia to platformie AAS dobre zabezpieczenie przed atakami takimi jak Distributed Denial of service (DOS), co jest powszechną metodą ataku hakerskiego. Dyrektor generalny AAS wykupił również drugą domenę (. com), która odmówi hakerom i oszustom klonowania strony AAS i przekierowania ruchu na ich sklonowaną stronę, a tym samym oszustwa ludzi.

3. DOMENA GOŚCIE:

Jednym ze sposobów, w jaki hakerzy niszczą platformy i kradną pieniądze, jest przejęcie kontroli nad serwerem, który jest gospodarzem konkretnej domeny. Domena AAS nie jest hostowana z tej samej platformy, z której została zakupiona. Jest gospodarzem z innego miejsca i nawet współzałożyciele AAS o tym nie wiedzą. Tylko dyrektor generalny to wie. Hakerzy muszą najpierw wiedzieć, skąd posiadana jest domena AAS, zanim ją zniszczą. A to daje AAS kolejną warstwę ochrony.

 
 

4. DOKUMENTACJA PLATFORMY AAS

Po pomyślnym zbudowaniu platformy AAS spalono całą dokumentację zawierającą kod źródłowy używany do budowy AAS. Nawet dokumentacja kodu użytego do napisania kontraktu smart została spalona lub usunięta bez śladu. To oznacza kilka rzeczy, ale wskażę jedną lub dwie rzeczy. ;

a) Żaden haker nigdy nie pozna kodu źródłowego używanego do opracowania AAS, to utrudni hakerom zbudowanie tej samej platformy – aby się dowiedzieć jak ją zhakować.

b) Wykasowanie dokumentacji AAS sprawi, że AAS będzie niezmienny w trybie jego działania, ponieważ nikt nigdy nie będzie próbował zmienić warunków zapisanych w umowie inteligentnej. Już to sprawia, że AAS jest systemem zaprojektowanym, aby trwał wiecznie.

5. PROTOKÓŁ SMART UMOWY:

Jest to program komputerowy, który wykonuje polecenia po spełnieniu pewnych warunków. Protokół inteligentnego kontaktu zapewnia zaufanie i przejrzystość pomiędzy platformą AAS a jej inwestorami…. Ten protokół wykonuje wszystkie zadania, które wykonałby pośrednik, ale jest bardziej wydajny i super szybki. To właśnie ten protokół odpowiada za przekazanie wniosków o wycofanie z puli płynności do portfeli zewnętrznych w zaledwie kilka sekund. To sprawia, że wypłaty są szybkie i skuteczne bez interwencji człowieka.

6. BINANCE PŁATNOŚĆ GATEWAY

AAS wykorzystuje bramę płatniczą Binance do przekazania płatności inwestorom AAS. To zapewnia, że Twoje wnioski o wypłatę zostaną przetwarzane bezpiecznie bez przechwycenia lub przekierowania przez hakerów.

6. TWILIO SMS FIRMA

AAS wykorzystuje firmę Twilio SMS do dostarczania kodów OTP do numerów telefonów inwestorów. Teraz Twilio dał AAS swój inteligentny kontrakt blockchain na integrację z platformą AAS. To sprawia, że kody OTP do wycofania są bezpieczne, ponieważ są zaszyfrowane kryptografią, co sprawia, że każdemu hakerowi trudno będzie je przechwycić, ponieważ są generowane i dostarczane bardzo szybko

7. BLOK-ŁAŃCUSZEK

AAS zbudowany jest na Dicentralizowanym blockchainie. To nie tylko sprawia, że AAS jest na pierwszym miejscu, ale wszystkie działania AAS są szyfrowane najnowszą technologią kryptografii. To sprawia, że AAS jest zdecentralizowany.

8. NIEWIDZIALNY KARTEL

Jest grupa etycznych hakerów, którzy pracują dzień i noc, upewniając się, że zneutralizują i odrzucą wszystkie próby hakerskie, które nieetyczni hakerzy mogą próbować wyciągnąć od AAS.

9. AAS jako dynamiczny system

AAS nie jest zbudowany jako platforma statyczna. To dynamiczna platforma, która od czasu do czasu będzie się zmieniać. To utrudni hakerom zhakowanie AAS. Aby hakerzy włamali się do AAS, muszą najpierw zbudować ten sam model systemu, zhakować go, a następnie podjąć próbę włamania, ale niestety nie da się tego zrobić na AAS, ponieważ zanim hakerzy skończą budować prototyp AAS, platforma AAS uległaby zmianie. Hakerzy nie poradzą sobie z tak dynamicznym systemem, bo nie będą mieli środków, aby budować taki system w kółko z celem hakowania.

10. SKALOWALNOŚĆ

AAS został zbudowany, aby pomieścić 100 milionów użytkowników, a platforma jest zaprogramowana do automatycznej aktualizacji, ponieważ społeczność inwestorów rośnie bez wstrzymywania handlu. Więc będziesz dalej handlować nie zdając sobie sprawy, że system został ulepszony.

11. WYPŁATY

Z AAS NIE MASZ OGRANICZEŃ co do wypłat. Jeśli wpłacisz dziś 100 milionów dolarów, możesz wypłacić 100 milionów dolarów z zyskiem po 24 godzinach.


Czym jeszcze będzie AAS? Informacje od CEO platformy

Warto wiedzieć że AAS będący Platformą Handlu Krypto Arbitrażowym jest tylko 1 fazą poza wieloma etapami👇, wkrótce:

🏀AAS token

🏀AAS crypto wallet

🏀AAS krypto bankomat

🏀AAS Blockchain

…reasumując:

….Pojawi się AAS 2.0
Pojawi się pula płynności AAS.
Pojawi się AAS Blockchain
Pojawi się stabilny token AAS
Pojawi się portfel kryptograficzny AAS
Kupowanie karty kredytowej AAS
Domena AAS zostanie uaktualniona z 7 lat do 10 lat.

 
Boty Crypto
 

Biuro stacjonarne AAS w USA

OFICJALNIE OTWARTE DLA CZŁONKÓW DNIA 29 STYCZNIA 2023 ROKU!


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex