Bitles – Update platformy z wersji 1.0 do 2.0


BITLES CRYP SPIDER AI – INFO OD FIRMY


 
  
 

Pragniemy poinformować, że 08.06.2020 nastąpi długo oczekiwana aktualizacja naszej platformy z wersji „Beta 1.0” do pełnej wersji „BITLES 2.0”.

Mieliśmy 4 miesiące na pełne przetestowanie funkcjonalności platformy, ocenę pracy naszych planów oszczędnościowych, planu partnerskiego, blockchain BTL, mechanizmu transakcji oraz wszystkich innych modułów i funkcji.

 
 

W tym okresie zidentyfikowaliśmy i wyeliminowaliśmy wszystkie oczywiste niedociągnięcia, ulepszyliśmy główne komponenty naszego systemu i wdrożyliśmy technologię BTL Staking, która została opracowana w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.


BITLES – PREZENTACJA + WYNIKI, TOKEN BTL JUŻ PRAWIE 100% WZROSTU, CEO POKAZUJE KONTO NA BINANCE z kanału You Tube CryptoLifestyleZobacz listę innowacji oczekiwanych po aktualizacji naszego systemu do wersji „BITLES 2.0”.

1️⃣ Tyczenie BTL. Moduł będzie dostępny na stronie głównej back office. Ta technologia pozwoli Ci zarobić dodatkowe tokeny BTL, po prostu przechowując tokeny na koncie.

Jeśli posiadasz BTL na swoim koncie osobistym, możesz wybrać okres zamrożenia tokena i zacząć otrzymywać codzienne nagrody od 0,5% do 1,5% przez 80 do 200 dni.

Jeśli nie masz BTL, ale chcesz rozpocząć Tyczenie, możesz bezpośrednio kupić żądaną liczbę tokenów, korzystając z nowej funkcji zawartej w module Tyczenie BTL.

2️⃣ Okres operacyjny OGRANICZONEGO planu oszczędnościowego zostanie przedłużony do 98 dni i odpowiednio średni dzienny procent zmieni się o 2,5%, a średni dochód w tym okresie wzrośnie ze 110% do 175%. Klienci, którzy zakupili plan LIMITED przed wejściem w życie tej innowacji i nie zgadzają się z nowymi warunkami, będą mogli skorzystać z funkcji zwrotu depozytu w celu zakupu dowolnego innego planu oszczędności. Funkcja zwrotu depozytu („ZWROT”) będzie dostępna przez dwa dni, od 08.06.2020 do 10/06/2020.

3️⃣ Cena planu oszczędnościowego BASE rozpocznie się od 20 USD, aby zaspokoić potrzeby klientów o możliwie najniższym budżecie. Ponadto okres operacyjny planu BASE zostanie przedłużony do 98 dni, dzięki czemu średni dzienny odsetek wzrośnie do 0,45%, a średni dochód w tym okresie wzrośnie z 16% do 32%. Możesz kupić nie więcej niż trzy plany BASE tygodniowo, korzystając z jednego konta.

4️⃣ Cena planu oszczędnościowego MEDIUM rozpocznie się od 50 USD. Obniżenie ceny ze 150 USD do 50 USD pozwoli klientom o minimalnym budżecie dokonać właściwego wyboru tego planu, ponieważ, jak pokazała praktyka przez pierwsze 4 miesiące eksploatacji, plan MEDIUM jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla zwykłego inwestora z małym budżetem. Ponadto średni dzienny procent w ramach planu MEDIUM wzrośnie do 0,55%, a średni dochód w tym okresie wzrośnie z 31% do 40%. Możesz kupić nie więcej niż trzy plany MEDIUM tygodniowo, korzystając z jednego konta.

 
 

5️⃣ Cena planu oszczędnościowego OPTIMAL rozpocznie się od 100 USD (zamiast 300 USD), a cena planu SPECIAL – od 3000 USD (zamiast 5000 USD). Ten krok pozwoli naszym aktywnym partnerom uzyskać łatwiejszy dostęp do zwiększonej premii binarnej. Przypominamy, że jeśli masz abonament OPTIMAL, otrzymasz 7% premii binarnej, a jeśli masz abonament SPECJALNY – 8%, ale z powodu wysokiej obecnej ceny tych planów wielu partnerów musiało wrócić z im, otrzymując tylko 6% premii binarnej. Teraz ten element dla aktywnych partnerów zmieni się na lepsze.

6️⃣ Obrót binarny jest liczony tylko z aktywnych planów oszczędnościowych. Punkty binarne z wygasłych planów oszczędnościowych nie są liczone w obrocie binarnym. Chcemy zauważyć, że nie dotyczy to obrotu zawodowego, który oczywiście pozostaje niezmieniony.

7️⃣ Opłaty za wszystkie transakcje na platformie pozostają niezmienione, jednak funkcja obniżania opłat przy przechowywaniu określonej liczby tokenów przez 15 dni zostanie wyłączona. Wynika to z faktu, że po włączeniu technologii BTL Staking do naszego ekosystemu spodziewamy się znacznego wzrostu obciążenia sieci BTL. Przypominamy, że technologia BTL Staking umożliwia otrzymywanie nagród od 0,5% do 1,5% dziennie, co samo w sobie jest atrakcyjną ofertą na dodatkowe zarobki i popularyzację naszego tokena w oczekiwaniu na jego notowanie na największych giełdach, które planujemy rozpoczną się w grudniu 2020 r.

 
 

Dziękuję bardzo za uwagę. Mamy nadzieję, że w pełni docenisz zalety tych innowacji, które mają na celu usprawnienie funkcjonowania naszej platformy i uczynienie Twojej pracy na platformie bardziej zrozumiałym, łatwym i wydajnym.

Z poważaniem,
Zespół Bitles

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating