…….ponieważ jak się dowiadujemy, dzięki stworzonej przez siebie platformie płatniczej CoinPay, jako udziałowcy będziemy czerpać korzyści z transakcji dokonywanych na tej platformie .

Od 1 listopada uruchamiona zostaje nowa usługa:

BCClub

Jest to usługa VIP pozwalająca na :

NATYCHMIASTOWĄ sprzedaż swoich krypto ( tych wykopanych i nie tylko ) za gotówkę

Zarezerwowanie podróży płacąc Crypto

Zakupy za Crypto

24/7 VIP Concierge & VIP Assistant

Niestandardowa aplikacja z obsługą czatu na żywo

Automatyczne otwarcie konto w Wielkiej Brytanii

Natychmiastowe kupowanie kryptowalut

Opłaty rachunków, przelewy pieniędzy i wiele więcej …


ZARABIAJ BEZ INWESTYCJI- WARTO PRZETESTOWAĆ!

 
FireAds
 

To jest przykład wzięcia spraw w swoje ręce bez czekania na regulacje . Kryptowaluty to wolność . Czas zacząć z tej wolności korzystać. Wygląda na to że  będziemy mieli swój bank na naszych zasadach.

Projekt rusza od 1 listopada 2018 roku. Wchodząc do BC Club stajesz się równocześnie fundatorem Bitclub Network oraz udziałowcem platformy Coinpay.

 
 

 

BIG UPDATE BITCLUB NETWORK 17.10.2018

 

Nowy klub BC

Z przyjemnością ogłaszamy nowy produkt i usługę w sieci BitClub, którą nazywamy BC Club. Jest to duża aktualizacja członkostwa, która zapewni Ci następujące korzyści …

NATYCHMIASTOWĄ sprzedaż swoich krypto za gotówkę
Rezerwacje podróży w Crypto
Zakupy w Crypto
24/7 VIP wsparcie
Niestandardowa aplikacja z obsługą czatu na żywo
Otwarcie konta w Wielkiej Brytanii

Oprócz tych wszystkich korzyści otrzymasz specjalny podwójny portfel, który będzie służyć jako Vault i Hot Wallet, dzięki czemu możesz wydać swoje coiny w ciągu kilku sekund, a także zamrozic je w sejfie . Ten portfel będzie zawierał Twój prywatny klucz, a więcej szczegółów zostanie podanych podczas premiery.

Z tego portfela możesz łatwo przesłać krypto na swoje osobiste konto bankowe za pomocą prostej wymiany jednym kliknięciem. Naszym planem jest zbudowanie wielu fajnych funkcji w BC Club, które pomogą Ci wydać, zaoszczędzić i zarobić więcej krypto.

Kiedy mogę się zarejestrować?

Naszym planem jest wprowadzenie tego na podstawie rang członkowskich . Proces rozpocznie się 1 listopada. Najpierw wszyscy Mega Monster Builders i Monster Builders będą mogli dokonać aktualizacji i będą pierwszymi, którzy skonfigurują wszystkie te nowe funkcje na platformie.

Następnie otworzymy go dla wszystkich Masterów i specjalnej grupy 500 członków (w dowolnej randze), którzy mogą dołączyć jako część specjalnej usługi “kto pierwszy ten lepszy”. Po tej grupie otworzymy dla wszystkich Pro Builderów i wszystkich Founderow a następnie na końcu kolejny poziom, który obejmie wszystkich.

Cena członkostwa BC Club wynosi 3.500 USD, a 50% z tego to prowizje z planu marketingowego ( tak jak przy fundatorze za 3500).

Przy zakupie tego pakietu staniesz się także fundatorem.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym pakietem, ponieważ rozwiązania, które możemy zaoferować naszym członkom, będą bardzo cenne, a naszym planem jest dalsze dodawanie do tego członkostwa coraz większej liczby funkcji, dzięki czemu stanie się on ekskluzywnym klubem.

W miarę jak rynek krypto wciąż się rozwija, zdecydowaliśmy się na dokonanie ważnej aktualizacji do ClubCoin, która przyniesie korzyści wszystkim posiadaczom ClubCoin.

Zamiast nadal prowadzić wlasny blockchain, zdecydowaliśmy się przekonwertować wszystkie istniejące ClubCoiny na blockchain Ethereum i wydać w jego miejsce nowy token ERC20.

Dlaczego to robimy?

Ponieważ dzisiejsze tokeny ERC20 stały się standardem w branży i są o wiele łatwiejsze w obsłudze, korzystaniu, zabezpieczaniu i utrzymywaniu w ruchu.

Dodatkowo, przechodząc do łańcucha ETH, zostaniemy dodani do większej liczby giełd, dołączymy do większej liczby portfeli, a także umożliwimy ClubCoinoei stanie się tokenem rodzimym dla wszystkich faktur CoinPay.

Dla tych z was, którzy posiadają ClubCoin, istnieje możliwość zdobycia większej ilości ClubCoin, gdy dokonacie konwersji, ale musicie to zrobić do końca roku. Otrzymasz 1,6 nowego ClubCoina za każde 1 ClubCoin, które zmienisz przed 1 stycznia 2019.

Przykład: Jeśli masz teraz 100 CC, możesz dokonać konwersji i uzyskać 160 CC w nowym łańcuchu Ethereum.

Jest to oferta ograniczona czasowo, która wygasa pod koniec roku. Po 1 stycznia 2019 roku nadal można konwertować ClubCoin w stosunku 1: 1 (to będzie trwać wiecznie, aż wszystkie ClubCoiny zostaną przekształcone).

W naszym obszarze dla członków istnieje nowa strona, na której możesz dokonać konwersji ClubCoin od 1 listopada. Wszyscy będą mieli 60 dni na konwersję w stosunku 1 do 1,6

Upewnij się, że zabezpieczyłeś wszystkie tokeny, dzięki czemu możesz zacząć je konwertować od 1 listopada. Jeśli masz obecnie ClubCoin w swoim wirtualnym portfelu BitClub, możesz go łatwo przekonwertować stamtąd, zmieniając adres wypłaty na unikalny adres wygenerowany dla ciebie podczas procesu konwersji.

Nowa strona ClubCoin

Jesteśmy również w trakcie budowania zupełnie nowej strony internetowej dla ClubCoin, która będzie miała świeży wygląd i nowe informacje na temat planu uczynienia z ClubCoin najlepszego tokena na zakupy na Rynku CoinPay.

Aktualizacja CoinPay …

CoinPay jest już gotowy a ostatni element układanki będzie nowym tokenem ClubCoin, który stanie się dużym elementem platformy CP i rynku CP.

Wprowadzamy także nową replikowaną stronę internetową na domenie CoinPay.pw

Wszyscy członkowie otrzymają prowizje ze sprzedaży platformy ORAZ otrzymasz ciągłe prowizje od 1% opłaty transakcyjnej naliczanej za każdą transakcję na platformie wypłacane w strukturze …

Pracujemy nad platformą CoinPay od ponad 2 lat i jesteśmy bardzo podekscytowani, że wreszcie wprowadzamy ją na rynek. Zatrudniliśmy wielu nowych pracowników i wprowadziliśmy odpowiednią strukturę, aby obsłużyć wszystkich partnerów. Jednym z powodów, dla których tak długo to trwało było to, że chcieliśmy zaoferować rozwiązanie fiducjarne, aby kupcy mogli z łatwością przekonwertować swój ClubCoin, Bitcoin, Ethereum i więcej na EUR i USD. Rozważaliśmy wiele opcji, a nawet rozważaliśmy korzystanie z Tether lub stable coina ale w końcu znaleźliśmy bank ktory usprawni ten proces. Naszym planem jest bardzo skupić się na CoinPay Prawdopodobnie minie około 60 dni do pełnego uruchomienia, ale w ciągu najbliższych kilku tygodni pojawi się niewielka grupa członków i firm, które zostaną zaproszone do zintegrowania platformy.

CP Marketplace …
platforma która łączy biznesy z klientami .
Jest to katalog, portal reklamowy i wiele więcej , a wraz z uruchomieniem CoinPay to miejsce połączy wszystkie elementy i stworzy wielka szansa na rok 2019 . Więcej informacji w następnym update .

NOWE SOCIAL MEDIA
– oficjalne kanały BitClub …
. Cały rok poświęciliśmy na ponowną organizację naszej firmy, stworzenie nowego supportu i infrastruktury, ustanowienie jasnego zestawu zasad i procedur oraz uporządkowanie całej firmy od góry do dołu. Teraz, mamy “prawdziwa” firma, a my nie jesteśmy tylko “klubem” przyjaciół kopiących bitcoina (co było naszą oryginalną wizją), możemy chronić naszą markę i rozpoczynać własny marketing i promocje od strony korporacyjnej. Aby to zrobić założyliśmy następujące portale społecznościowe … Facebook: https://www.facebook.com/BCNCorporateTwitter: https://twitter.com/BCNCorporateYouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDD6SzGDxDKbSbTJi8aS4hw

celem tych stron jest zapewnienie wsparcia, szkoleń w marketingu i oficjalnego źródła informacji dla BitClubu

Uczulamy tez Was na wszelkie próby oszustw . Zgłaszajcie podejrzane podszywające się pod Bitclub dziwne biznesy i chrońcie dostęp do swoich kont.

pracujemy nad nowym usprawnionym procesem zwrotu prowizji z binarki , level up i infinity. Mogą pojawić się błedy w waszym balansie bo przetwarzamy duża ilość invoisow . Może to chwile potrwać .

Nasza polityka zwrotu kosztów jest teraz bardzo jasna. Jeśli jesteś w USA i dostarczysz dokumentację ze tak jest , otrzymasz pełny zwrot minus prowizje zarobione. Również teraz, gdy mamy usprawniony proces zwrotu pieniędzy, będziemy ostrzej walczyć z członkami, którzy znaleźli dostęp do witryny z USA. Możesz zostać powiadomiony i poproszony o przesłanie dokumentacji potwierdzającej, że nie jesteś w USA i jeśli okaże się, że promujesz w USA, Twoje konto zostanie zamkniete a pieniądze zwrócone.

Przywracamy wszystkie obsługiwane przez nas języki w poprzedniej wersji strony i dojdą też nowe.

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram