Kilka wzmianek informacyjnych od właściciela BitClub Network


Jesteśmy w bardzo dobrym momencie. Gdy zaczynaliśmy ponad 4 lata temu BTC kosztował 1200 $ i szybko spadł ponizej 200 i tak sie utrzymywała cena przez 1.5 roku. Cześć osób zrozumiała wizję Bitcoina i skupiła sie na pracy co zmieniło nasze zycie. W zeszłym roku gdy cena eksplodowała z 1000 do 20.000 w rok , mieliśmy sprzedaż udziałów na poziomie 200 mln miesiecznie. Gdy cena zaczęła spadać, ludzie wystraszyli się i sprzedaż spadła. Spadło tez wydobycie , już przy cenie 200 trudnosć wydobycia zaczęła rosnąć, wtedy zdecydowaliśmy się dokupić sprzet i znależć nowy obiekt. Teraz budujemy swój własny obiekt.

Wchodzimy również w kilka kolejnych tematów. Z BC Premier jesteśmy cały czas na początku, W dłuższej perspektywie to będzie bardzo duży deal. BC premier ta usługa jest prowadzona przez ogromną firmę ktora ma swoj bank, nie jest z nami jakoś związana ale bedziemy wymieniać się technologią. CoinPay natomiast jest już nasz.

CoinPay już jest bardzo blisko. Dedykowany team jest sfokusowany tylko na tym aby dokończyć materiały i tutoriale ktore ułatwią podpinanie biznesów. Dlaczego to tak dłudo trwa? Naprawde nie wiem. Nie jestem programistą ani web developerem. Też mnie to wkurza. Gdybym mógł, sam bym to zrobił.

Mamy algorytm do tradingu. Zainwestowalismy dużo pieniędzy w stworzenie go. Przez kilka miesięcy był testowany i zarobił przez ten okres 30-40% miesiecznie na indywidualnych kontach. Tradowanie oczywiście tylko na crypto. Mamy nadzieje że udostępnimy go wam w styczniu. Za tydzień przetestują go megamonsterzy na wybranych przez siebie giełdach.

Cały świat bitcoina ma 10 lat. Cene mamy od 8.5 roku. 1% ludzi używa BTC. Od początku wiedzieliśmy ze cena może spaść do 0. Gdyby wtedy z 200 spadła do 2$ nic byśmy nie zrobili. Tylko rezygnacja. Ale potencjał jest ogromny.Teraz mamy podobny spadek i mining nie jest za dobry. W pierwsze 6 miesiecy było może 6 innych kopalń i też wycofywali się z miningu przez złe zarządzanie. Nasze cyfry zawsze były ok. Nie zarabiamy dużo ale teraz ale nadal jest ok. Z wyjatkiem GPU. Czekamy aż cena ETH wzrośnie. To tymczasowa sytuacja. Z miningiem będzie prawdopodobnie podobnie jak wtedy gdy zaczynaliśmy. Zaliczyliśmy dno i po roku powoli zaczęliśmy się podnosić. Jak ruszy to dopiero się zdziwicie gdy będziecie mieć już odłożone bitcoiny.

Wszyscy są zaprogramowani na myślenie o pieniądzach. Jeśli na koncie bankowym masz pieniądze to wiesz ile ich masz. Jak masz złoto i znasz jego cene wiesz ile masz pieniędzy. BTC przeliczacie na dolary. BTC jest inny. Spróbujcie myśleć o bitcoinie jako jednostce. Im niższa cena tym więcej BTC zarabiacie.Teraz macie szanse nadrobić zaległości. zanim skoczy do 100.000 i spadnie do 20.000. Nie mam pojecia jak bedzie wyglądał mining w przyszłości. Jeśli stanie się coś złego to trudno , ale jeśli coś dobrego to bedzie coś o czym nie śniliście. W każdej inwestycji możecie stracić wszystko. Trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje. Ja i moi przyjaciele jesteśmy bogaci bo poszliśmy za wizja, Teraz jesteście w podobnej sytuacji jak my wtedy. Docencie technologie i nie słuchajcie negatywnych opinii. Było setki ludzi mówiacych z jestem głupi i że oszukuje. Teraz nie odzywają się do mnie, albo błagają o pomoc.

Nasze obiekty

Montana: 1 obiekt 75MW działa aktualnie i za chwilę będzie powiększona moc do 125MW. W budowie jest obiekt obok tego na 300MW. Nasz obiekt z ziemią i infrastrukturą w Montanie ma prąd opłacony na 3 lata. Islandia ma tylko 10 MW. Koszt prądu to 2.8 centa.😉

Miłego dnia ❤️❤️❤️

 
BITCLUB
 

Bitclub updates Joe Frank Abel (video)


Cały czas rozwijamy rynek azjatycki ale ruszamy w kierunku Australii.
W takiej pozycji jak teraz ( spadek cenay BTC) byliśmy wiele razy. Różnica polegała na poziomie . Mechanizm jest ten sam ale byliśmy za mali żeby taka sytuacje przełożyć na sukces. Sukcesem jest kopac teraz przy niskiej cenie tyle ile się da.
Joe pokazuje karte BC Premier. Zaoszczędzili dzięki temu Vip serwisowi setki dolarów. Mówi o robocie do tradingu ( to co mówil Russ)
Duży hashpower jest w „drodze” . Będziemy prawdopodobnie 3 kopalnią na rynku w ciągu 18 miesiecy.. W sumie będziemy mieli Ok 500 MW w sumie jak w całości ruszy Montana . To będzie największy obiekt w USA i na swiecie . Nikt nie ma takiej mocy w jednym miejscu . Dziś mamy 7 obiektow w sumie . Jeśli jedno miejsce zawiedzie nadal będziemy widoczni na blockchainie nie tak jak niektórzy którzy mówią ze kopia a tak naprawde kradną pieniądze od ludzi wypłacając kosmiczne zyski podczas gdy mining dzisiaj jest mało dochodowy , ale będzie wkrótce . Dla tego teraz zbierajcie coiny gdy jest tanio. My oferujemy wam system biznesowy nie produkt , nie tylko mining .Dziś budujecie przyszlosc . Skupcie się na dużej perspektywie . Zobaczcie szeroki obraz sytuacji . Macie możliwość być i uczestniczyć bycmoze w ostatnim takim przedsięwzięciu . Miliony maszyn zostanie odpiętych w ciągu kilku kolejnych lat i miliony nowych koparek pojawi się z uwagi na skok technologiczny . My sobie poradzimy z tym w innych natomiast wątpię. Mamy ponad 90 000 koparek które będą podpiete w ciągu kolejnych miesiecy . Kolejne 100.000 będzie na przestrzeni może 6 miesiecy . Będziemy w bardzo dobrej pozycji gdy Altcoiny wrócą do gry . Zapomniałem ile mamy GPU ale dużo . Czas na budowanie biznesu jest teraz to lepsze niż kupić BTC i patrzec jak rosnie cena . Z nami możecie zwiększyć ilość BTC nie tylko cenę.
Konwersja Clubcoina na ERC 20 spowoduje kilka rzeczy . Club będzie bardziej rozpoznawalny , szybszy , łatwiejszy do adopcji i użyteczny dzięki coinpay . Cena pojdzie w gore bo chcemy zachęcić ludzi do kupowania udziałów za clubcoina . Siła rzeczy zwiększy się popyt i cena . Zamiast kupować BTC żeby kupić udziały trzeba będzie kupić Club . 😁 Taki mamy plan .


Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube300
YouTube
LinkedIn
Instagram