Odnosząc się do poniższego video, muszę napisać że od pewnego czasu Bitclub nie daje mi realnych zysków. Kopie, mininguje ale nie jest w tym przypadku to “kasa dla mnie do wypłaty”.

Dla przypomnienia, 1 BTC w grudniu 2017 roku to cena 20 tys. $. Obecnie (7.02.2019) trzyma się na poziomie 3,5 tys. $. To co mam w miningu i to co mi ukopie, po prostu trzymam. Przyjdzie moment w którym te “szczątkowe zbiory” przyniosą taki zysk, z którego będę zadowolony. Praca z krypowalutami to też cierpliwość a osoby które myślą że w Bitclabie czy gdziekolwiek indziej w kilka dni zarobią krocie, po prostu się mylą. Tak, są projekty gdzie można mieć 5-10 % dziennie, są też inne ryzykowne sposoby, mnie jednak interesuje długoterminowość. Wolę spokojnie poczekać na swoje “procenty” pół roku czy rok, niż bać się każdego dnia że “firmy” z dużym oprocentowanie może już nastepnego dnia nie być.

Po aktualizacjach od Russa, właścicela BCN mogę wywnioskować że to człowiek z głową a co ważne – do bólu szczery. Dobrze prowadzi biznes i przede wszytkim wierzy w branżę w której działa. Gdyby uważał że ten biznes będzie nierentowny, nie wydawałby milionów dolarów w sprzet w który zresztą inwestuje cyklicznie.

Bitclub to dla mnie źródło zabezpieczenia, coś tam kapie, delikatnie rośnie, reinwestuje. można by napisać że to biznes o którego “nie trzeba dbać”. Działa sobie obok innych projektów w których pracuję, a ja tylko obserwuję rynek, firmę i to co się dzieje wokół kryptowalut.


Z kanału You Tube Rafał Zieliński


Goście: Katarzyna Ochnio oraz Tomasz Sychowski.


 
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
https://e-pasywnezarabianie.pl/bitclub-bez-owijania-w-bawelne-czyli-bez-cukrowania/
YouTube291
YouTube
LinkedIn
Instagram