Co to jest BIGMINE.io?


BIGMINE.io to platforma do miningu w chmurze opracowana przez specjalistów od kryptowalut. Pozwala każdemu rozpocząć wydobywanie Bitcoinów za pomocą ich sprzętu.Każdy może wypróbować ich usługi za darmo i wydobywać swoje pierwsze bitcoiny bez żadnych wstępnych wymagań, podając jedynie adres e-mail.Po zapoznaniu się z możliwościami skalowania działalności wydobywczej możesz skorzystać z płatnego wydobycia. Minimalny zakup to 0,00022 BTC (3,00 USD) za 50 GHS (0,05 THS).


Statystyki BigMine (11.08.2019)


Jak działa BIGMINE.io?

Zapewniają wydobycie w chmurze, które jest formą inwestowania w świat kryptowalut. Wynajmują moc obliczeniową po bardzo konkurencyjnych cenach. Pobierają 0% opłat eksploatacyjnych za wydobycie i wycofanie. Z tego co piszą na swojej stronie można oczekiwać 100% zwrotu z inwestycji w zaledwie 4-5 miesięcy.

Po zarejestrowaniu otrzymasz moc 2 THS przez 7 dni całkowicie za darmo.

Po wygaśnięciu Twoje konto zachowuje zarobki. Aby umożliwić ich wypłatę, musisz złożyć swoje pierwsze zamówienie. Należy przejść do „Kup HashPower” i dokonać pierwszego zakupu. Akceptują głównie Bitcoiny, ale znajdziesz także przycisk „Zapłać z Changelly”, który pozwala płacić kartami VISA / Mastercard i Altcoins. Wydobycie jest całkowicie bezobsługowe.

Lokalizacja BigMine znajduje się w Murmańsku w Rosji. Wiąże się to z małymi wymaganiami dotyczącymi chłodzenia oraz konkurencyjnymi cenami energii. Obecnie są w posiadaniu całkowitej mocy o wydajności ponad 50 PH / S. Wydobywają również alternatywne kryptowaluty.Zasady i umowy programu partnerskiego

Kwestie dotyczące prywatności i warunki dotyczące programu partnerskiego można znaleźć w Polityce prywatności i regulaminie. Wszystkie te dokumenty są ze sobą połączone i będą traktowane jako jeden. Poniżej znajdują się zasady programu partnerskiego, na które użytkownik automatycznie wyraża zgodę podczas rejestracji i publikowania swojego linku partnerskiego. Każdy użytkownik, który zarejestruje się na BIGMINE.io, automatycznie otrzymuje link partnerski. Link ten można udostępnić znajomym, opublikować na swojej stronie internetowej lub w innych zasobach online, gdzie jest to dozwolone. Jeśli Polecony zarejestruje się poprzez Link Polecający, jego konto zostanie automatycznie połączone z kontem Polecającego, a wszystkie zakupy z wyjątkiem reinwestycji i zakupów salda konta będą kwalifikować się do określonej Prowizji.
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube296
YouTube
LinkedIn
Instagram