Avalon – nowe techniki zarabiania


Jak działa platforma Avalon Technologies?

   
 

Ich platforma internetowa to połączenie reklamy i prywatności. Reklama polega na całkowitej przejrzystości, przewidywalności i automatyzacji pracy ich firmy, przy praktycznie wykluczonym czynniku ludzkim.

Prywatność zapewnia pełną anonimowość klientom i partnerom, chyba że sami chcą ujawnić siebie lub jakiekolwiek dane. Prywatność rozumiemy również jako zdolność partnerów do samodzielnego decydowania, kiedy i jak inwestować, kiedy i jak wypłacić uczciwie zarobione pieniądze. Aby to zrobić, stworzyli konta online dla każdego klienta i wsparcie 24/7.


Korzyści ze współpracy z Avalon Technologies

1. Wysokie oprocentowanie lokat inwestycyjnych

2. Niski próg inwestycyjny

3. Elastyczny system wpłat i wypłat środków

4. Utalentowany zespół doświadczonych profesjonalistów

5. Zautomatyzowane zarządzanie własnymi finansami


Jak zacząć zarabiać?

Aby rozpocząć pracę z Avalon, należy przejść prostą procedurę rejestracji na stronie internetowej AVALON. Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty wybierając odpowiednią sekcję na swoim koncie osobistym, po czym wszystkie prace inwestycyjne będą wykonywane przez firmę, a Ty z kolei będziesz otrzymywać z tego codzienny dochód.


Jaka jest minimalna i maksymalna kwota depozytu?

Minimalna kwota depozytu to 100 rubli. Maksymalna kwota depozytu to 30 000 000 rubli.


Dane Kontaktowe

Moskwa, BC „Wieża Federacji”
Nabrzeże Presnienskaja, 12 +7 (495) 032-22-22 support@avalon.cc


Jakie są zagrożenia?

Ryzyko inwestycyjne jest zawsze obecne. Ale chodzi o to, aby je maksymalnie minimalizować. Właśnie do tego dąży Avalon i ich model biznesowy. Strategia minimalizacji ryzyka obejmuje kilka elementów jednocześnie:

pierwszy to zespół analityków, którzy odpowiadają za projekt i stale pracują z ryzykiem na różnych poziomach, zarówno krótkoterminowych, jak i długoterminowych;

po drugie – mają odrębną strategię inwestycyjną (5 kryteriów), która również przewiduje minimalizację ryzyka w tym konkretnym kierunku;

po trzecie – dywersyfikacja pracy, przede wszystkim inwestycje. Utrzymują wyraźną równowagę pomiędzy inwestycjami krótkoterminowymi, które w krótkim terminie powinny przynieść zysk, a inwestycjami długoterminowymi, które są dla nich podstawą stabilności i strategicznego rozwoju. Mówiąc najprościej, jeśli mają jakiekolwiek trudności finansowe z jednym startupem, to będzą w stanie zrekompensować to zyskiem od innych.

po czwarte – projekt Avalon opiera się na osobistych inwestycjach jego właścicieli, którzy są jednocześnie założycielami firmy. Fundusze te stanowią 100% początkowych inwestycji Avalon w start-upy, a zgodnie z dokumentami firmy odsetek właścicieli prowadzących działalność inwestycyjną nigdy nie powinien być mniejszy niż 51% całkowitych inwestycji, jakie firma może przyciągnąć. Tym samym założyciele ich firmy są nie tylko gwarantami jej działalności, ale także zapewniają stabilność płatności dla inwestorów, gwarantując ich własne inwestycje.

po piąte – stale prowadzą negocjacje nie tylko z nowymi startupami, ale także z funduszami inwestycyjnymi i venture, inkubatorami start-upów oraz dużymi firmami, które interesują się IT w celu przyciągnięcia ich do współpracy, w tym na poziomie wsparcia finansowego – kredytowego , inwestycje, a w przyszłości i IPO.

Wszystko to znajduje również odzwierciedlenie w ich modelu biznesowym i codziennej pracy, dlatego śledź projekt i ewentualnie zostań ich inwestorem, aby przekonać się, jak to wszystko działa.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.