Arbitraż z zyskiem co…sekundę!


O firmie

 
  
 

Platforma ta to produkt firmy Bit Activity Limited, którego ucieleśnieniem jest zespół profesjonalnych uczestników rynku kryptowalut, a więc traderów, programistów IT, zarządzających ryzykiem finansowym. Opracowują unikalne modele automatycznego handlu monetami i tokenami na giełdach kryptowalut, a następnie integrują je z BitActivity jako mechanizmem generującym zyski dla inwestorów prywatnych.


Dane z Companies House


Samouczki video pokazujące działanie na platformie


Główne Atuty


Program afiliacyjny


FAQ a więc pytania i odpowiedzi

 1. Rozpocznij pracę z BitActivity: Szybki start i pierwszy zysk Aby zostać pełnoprawnym członkiem platformy, musisz zarejestrować konto na bitactivity.biz za pomocą swojego adresu e-mail. Przeglądaj oferty inwestycyjne i załóż lokatę na dogodnych warunkach; natychmiast po zdeponowaniu środków depozyt zostanie aktywowany, a saldo Twojego konta będzie uzupełniane zyskiem co sekundę!

  Poczekaj, aż kwota na Twoim saldzie przekroczy minimalny próg wypłat i natychmiast wypłacaj zarobione pieniądze do swojego portfela. Powiedz znajomym o swoim sukcesie i zarabiaj 5% od każdego zaproszonego depozytu inwestora!
 2. Rejestracja: Profil osobisty w 60 sekund Wypełnij formularz rejestracyjny swoją nazwą użytkownika, adresem e-mail i bezpiecznym hasłem, aby wprowadzić swój osobisty profil. Pamiętaj, aby podać swój adres e-mail, do którego masz dostęp, będzie on potrzebny do potwierdzenia wypłaty lub odzyskania hasła. Zakończ rejestrację, klikając „Utwórz konto”.
 3. Systemy płatności: ponad 10 sposobów wpłacania i wypłacania pieniędzy Z naszą platformą zintegrowanych jest ponad 10 systemów płatności i popularnych monet. Obecnie akceptujemy Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, XRP, BitcoinCash, Dash, Zcash, Ethereum Classic, TRON, Tether, Stellar, Chainlink, USD Coin i Binance USD, a także pieniądze fiducjarne za pośrednictwem usług płatniczych PerfectMoney i Payeer. W tej chwili pracujemy nad wdrożeniem dodatkowych usług umożliwiających dokonywanie szybkich płatności.
 4. O ryzyku: gwarancja i odpowiedzialność Obszar działalności BitActivity Ltd jest obszarem wysokiego ryzyka działalności finansowej, dlatego należy być przygotowanym na nieoczekiwane wyniki. Regularnie zapewniamy naszym użytkownikom ultra-wysokie zyski, a nasi klienci są gotowi wziąć odpowiedzialność za siłę wyższą lub niestabilne warunki na rynku kryptowalut. Firma nie gwarantuje zadeklarowanego zysku w przypadku nieprzewidzianych okoliczności. BitActivity Ltd odpowiedzialnie tworzy niezbędne warunki dostępu użytkowników do programów inwestycyjnych BitActivity i programów partnerskich z rozszerzoną obsługą klienta. Stale rozwijamy technologie zarządzania kapitałem prywatnym pod nadzorem doświadczonych menedżerów ryzyka, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia czynników kryzysowych.
 5. Obsługa klienta: konsultacje online 24/7 Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o nas prywatnie? Skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia, wysyłając e-mail na adres service@bitactivity.biz, za pośrednictwem formularza zwrotnego lub rozszerzając okno operatora online na stronie internetowej. Chętnie doradzimy w przypadku jakichkolwiek pytań w prostej i przystępnej formie.
 6. Przywracanie dostępu do Twojego osobistego profilu Kliknij „Przywróć dostęp” w oknie logowania do profilu, wprowadź swój adres e-mail, którego użyłeś do rejestracji na platformie, a następnie kliknij „Wyślij”. Niezwłocznie wyślemy Ci list z linkiem do strony przywracania dostępu do profilu. Skorzystaj z linku i podaj nowe bezpieczne hasło.
 7. Ustawienia konta: zmiana hasła logowania Otwórz ustawienia konta, wybierając „Ustawienia” w menu profilu. Wprowadź swoje aktualne hasło w polu „Stare hasło”, a następnie określ nowe bezpieczne hasło do logowania się na konto. Zapisz zmiany, klikając „Zmień hasło”.
 8. Moje portfele: Dodawanie szczegółów Wejdź na stronę „Portfele” z górnego menu swojego osobistego profilu. Znajdziesz tam listę szczegółów płatności z możliwością usunięcia pozycji: System płatności / Kryptowaluta oraz numer portfela wraz z datą jego dodania. Kliknij „Nowy portfel”, a następnie wybierz system płatności lub monetę i zapisz numer lub adres swojego portfela. Naciśnij „Dodaj”, aby dodać portfele do listy do wypłaty.
 9. Zacznij inwestować: Jak otworzyć lokatę? Aby przejść do otwierania lokaty, kliknij „Nowa wpłata” na „Pulpicie nawigacyjnym” lub na stronie „Moje depozyty”.

  Wybierz system płatności lub kryptowalutę, za pomocą której chcesz wpłacić depozyt i wprowadź kwotę inwestycji. Następnie wybierz plan inwestycyjny, studiując warunki każdej oferty i sprawdź, jaki zysk przyniesie Twój depozyt natychmiast po aktywacji, w ciągu jednego dnia lub po upływie wybranego okresu planu.

  Proszę określić metodę płatności – aby wpłacić depozyt za pomocą portfela lub pobrać pieniądze z salda i nacisnąć „Inwestuj”.

  W przypadku wybrania do zapłaty pieniędzy fiducjarnych przeglądarka automatycznie przekieruje Cię na stronę systemu płatności w celu potwierdzenia przelewu. Aby opłacić inwestycje monetą, podamy Ci jeden z oficjalnych adresów kryptowalut BitActivity oraz dokładną kwotę do wykonania transakcji.
 10. Aktywacja depozytu: tryb automatyczny Aktywacja wpłaty wpłaconej za pośrednictwem PerfectMoney lub Payeer następuje niezwłocznie po dokonaniu płatności. Do automatycznej aktywacji depozytu kryptowalutowego Twojej transakcji konieczne jest uzyskanie co najmniej 3 potwierdzeń (co najmniej 10 potwierdzeń dla Ethereum i Tether) w sieci blockchain wybranej monety – zwykle dzieje się to w ciągu 15 minut lub wcześniej.
 11. Limity: minimalna kwota depozytu Możesz zostać inwestorem na platformie, otwierając depozyt w wysokości zaledwie 10 USD, co jest minimalnym progiem, aby zacząć zarabiać na BitActivity. Minimalne kwoty wpłaty kryptowaluty to 0,001 BTC, 0,05 ETH, 0,2 LTC, 3000 DOGE, 50 XRP, 0,05 BCH, 0,15 DASH, 0,15 ZEC, 1,5 ETC, 400 TRX, 100 XLM, 10 LINK, 10 USDT, 10 USDC i 10 mld USD.
 12. Kontrola inwestycji: moje depozyty i transakcje Zarządzaj swoimi inwestycjami i śledź transakcje w swoim profilu osobistym: wszystkie informacje niezbędne do monitorowania aktywów są wyświetlane na stronach „Moje depozyty” i „Moje transakcje”.
 13. Wypłata zysków: jak naliczany jest dochód? Gdy tylko lokata zostanie aktywowana, Twoje saldo zacznie być uzupełniane zyskiem co sekundę, co stanowi dzienny procent określony w wybranym planie inwestycyjnym. W każdej sekundzie możesz wizualnie śledzić zmianę salda bezpośrednio w swoim osobistym profilu i wypłacać środki z BitActivity do swojego portfela w dowolnym momencie.

  W przypadku, gdy suma dochodu z każdej sekundy jest zbyt mała, aby wyświetlić ją poprawnie, interwał aktualizacji można zwiększyć do 10-15 sekund.
 14. Wypłata pieniędzy: bezpiecznie iw dowolnym momencie Kliknij „Wypłać” na stronie „Pulpit nawigacyjny”, aby przejść do wypłaty pieniędzy z salda konta. Wybierz system płatności lub kryptowalutę, na której saldzie wpłynął wcześniej zysk z inwestycji, podaj dane odbiorcy przelewu (numer portfela lub adres kryptograficzny), wprowadź kwotę wypłaty i kliknij „Kontynuuj”.

  System automatycznie wyśle ​​kod weryfikacyjny na Twój e-mail w celu potwierdzenia wypłaty środków. Prosimy o użycie otrzymanego kodu w celu potwierdzenia operacji na stronie.
 15. Limity wypłat: minimalna kwota Możesz wypłacić dowolną kwotę zaczynającą się od 0,1 USD z salda konta do portfela nieograniczoną liczbę razy i bez dodatkowych opłat za wypłatę.

  Minimalna kwota wypłaty w kryptowalucie to 0,001 BTC, 0,02 LTC, 30 DOGE, 5 XRP, 0,005 BCH, 0,02 DASH, 0,02 ZEC, 1 ETC, 20 TRX i 2 XLM.

  Minimalna kwota wypłaty dla niektórych kryptowalut zmieni się w czasie rzeczywistym z powodu zwiększonego obciążenia łańcucha blokowego Ethereum: możesz zobaczyć aktualne minimum dla Ethereum, Tether ERC-20, Chainlink, USD Coin i Binance Coin na stronie wypłat.
 16. Oczekiwanie na wypłatę: natychmiast i bez opłat Po potwierdzeniu operacji wypłaty pojawi się wyskakujące okienko z paskiem postępu informujące o postępie przelewu. Informacje o transakcji zostaną zapisane na stronie „Moje transakcje”.

  Wszystkie operacje na stronie odbywają się w trybie automatycznym i natychmiastowym z możliwym opóźnieniem do 3 minut. W wyjątkowych okolicznościach, np. Ze względów technicznych, wycofanie może zająć nieco więcej czasu. Masz gwarancję otrzymania przelewu w ciągu 24 godzin.
 17. Rozwiązywanie problemu: co powinienem zrobić, jeśli nie zostanie naliczony żaden zysk lub nie mogę wypłacić środków? Jeśli masz jakiekolwiek trudności ze śledzeniem swoich zysków w swoim profilu osobistym lub potrzebujesz pomocy przy wypłatach, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej pod adresem service@bitactivity.biz, za pośrednictwem formularza zwrotnego lub otwierając okno operatora online Strona. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
 18. Współpraca biznesowa: Płacimy 5% od przyciągniętych inwestycji Posiadając konto na bitactivity.biz jesteś potencjalnym Partnerem platformy; w profilu każdego klienta umieściliśmy sekcję partnerską. Aby zacząć zarabiać na programie partnerskim, wystarczy udostępnić znajomym swój link polecający. Zapłacimy Ci 5% od każdego przyciągniętego depozytu (w tym reinwestycja zysku z salda) i 2% -1% inwestycji dokonanych przez poleconych drugiego i trzeciego poziomu.
 19. Link polecający: unikalny identyfikator partnera Swój unikalny link polecający, aby przyciągnąć inwestorów, znajdziesz na stronie „Partnerzy” lub w sekcji partnerstwa na stronie „Pulpit nawigacyjny”. Natychmiast po rejestracji nowy użytkownik, który kliknie w unikalny link, staje się partnerem w ramach Twojej struktury poleceń, a zaproszeni przez niego uczestnicy stają się Twoimi poleceniami drugiego i trzeciego poziomu.
 20. Dochód z partnerstwa: naliczanie opłaty w saldzie Saldo Twojego konta zasilimy w momencie aktywacji wpłaty zaproszonego inwestora. Pieniądze otrzymane w ramach programu partnerskiego są już gotowe do przelania na Twój portfel w dowolny dostępny sposób.

  Uwaga: Opłata jest wpłacana do salda systemu płatności lub kryptowaluty, w której zainwestowane są środki poleconego.
 21. Skierowania: zarządzanie partnerami i śledzenie rozliczeń międzyokresowych Na stronie „Partnerzy” Twojego osobistego profilu wyświetlane są wszystkie dane niezbędne do wygodnego zarządzania partnerami.
 22. Materiały promocyjne: Markowe banery Dla naszych partnerów stworzyliśmy oficjalne banery reklamowe o standardowych rozmiarach zaprojektowane w stylu projektu BitActivity i przygotowane do umieszczenia na stronie internetowej. Banery są publikowane na stronie „Partnerzy” Twojego osobistego profilu.


Jak zacząć działanie w projekcie

Robimy rejestracje po kliknięciu TU!

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating