ARBI Payment – Zarabiaj na arbitrażu cen kryptowalut na giełdach

Pamiętaj o tym, że arbitraż sam w sobie jest bezpieczny. Sposób w jaki wykorzystają go właściciele niektórych stron – pozostawia jednak czasem wiele do życzenia.


Arbitraż – co to jest?

 
   
 

Arbitraż to nic innego jak zakup danego aktywa na rynku, na którym jego cena jest niższa w celu jednoczesnej odsprzedaży tego dobra na innym rynku, na którym jego cena jest wyższa.

Przekładając to na praktykę, wystarczy wyobrazić sobie sytuację, w której np. na giełdzie BitBay Bitcoina można kupić za równe 10 000 USD, zaś przykładowo na Binance kurs tej kryptowaluty wynosi 10 100 USD. Może to wynikać z wielu przyczyn. Np. z wyższego wolumenu i popytu na tym rynku, co przełożyło się na skok ceny. W każdym razie wygląda to na dość prosty sposób zarobku. Kupuje jedno BTC na polskiej platformie, następnie przesyłam cyfrowe aktywo na Binance i tam sprzedaje po wyższym kursie. Świetnie! Nawet uwzględniając opłaty obu giełd, zarobiłem na czysto kilkadziesiąt dolarów.

Jeśli jesteś nowy w inwestowaniu w kryptowaluty, możesz być zdezorientowany faktem, że koszt kryptowalut lub tokenów może czasem znacznie różnić się między różnymi giełdami lub nawet różnymi parami handlowymi!
Dzieje się tak, ponieważ każda platforma ma swój własny portfel zamówień, który należy uzgodnić między kupnem i sprzedażą dla tego konkretnego zasobu i dla każdego parowania.

Z tego powodu koszt niektórych aktywów może się znacznie różnić między giełdami. Niektórzy sprytni inwestorzy wykorzystują to na swoją korzyść, arbitrażując ceny między tymi usługami w celu uzyskania szybkich zysków.

Możesz skorzystać z różnicy między wartością na tych giełdach lub nawet między dwiema parami handlowymi.

Aby znaleźć te oferty, istnieje wiele narzędzi online, które mogą Ci w tym pomóc. Przeglądając różne witryny agregujące kryptowaluty, natknąłem się na projekt ARBI. Jak o każdej tego typu platformie w internecie, można znaleźć informacje i te dobre i te złe. Dlatego zawsze zaznaczam, aby każdy robił w celach weryfikacji własny research.

W ARBI system automatycznie wyszukuje transakcje arbitrażowe i zarabia na tym. Transakcje nie generują stałych zwrotów i często ulegają wahaniom w czasie.

Jakie usługi ma ARBI?

W ARBI możesz czerpać zyski z transakcji arbitrażowych za pomocą ich systemu. Po złożonej inwestycji, system automatycznie wyszuka zyskowne transakcje i je zrealizuje.


ARBI Statystyki


Jak działa arbitraż w ARBI!


W jaki sposób zarabiać na arbitrażu w ARBI?


Domena ARBI utworzona została w 2019 roku. Wykupiona jest do 2024 roku


Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating