AppUmbrella i jej potencjał   
 

Szukasz ciekawej alternatywy na najbliższe dni, miesiące a może lata? Pozwól więc, że przedstawię Ci firmę – APPUMBRELLA Solution Ltd. z siedzibą w Singapurze i oddziałem AppUmbrella a.s. in Prague, ID: 01855867. Projekt jest realizowany od 2017 roku, a jego właściciel to bardzo miły Czech. Ma doświadczenie w handlu od ponad 25 lat. Razem z zespołem programistów wymyślili coś, co według mnie może „namieszać” na internetowo – zarobkowym rynku online.

Firma korzysta z Internetu, smartfonów (lub komputerów PC) i aplikacji. Pierwszą korzyścią jest skorzystanie z nowej kryptowaluty AppuCoin. Dodatkową korzyścią są „wieże wydobywcze”, którą zarabiają dla Nas co godzinę.


Cena kryptowaluty AppUcoin ma spory potencjał do wzrostu. Przez firmę, otwarta została licencjonowana w kraju giełda papierów wartościowych oraz App Cafes, w których istnieje możliwość wymiany (kupna/sprzedaży) monet.
W przeciwieństwie do innych kryptowalut, AppUcoin ma ogromną przewagę, a mianowicie STABILIZACJĘ i ZAKRES MINIMALNEJ WARTOŚCI pieniędzy, metali szlachetnych i nieruchomości. Według zapowiedzi firmy, AppUcoin ma tendencję zwyżkową, a to – zależy od dwóch aspektów:

1.Pieniądze są pozyskiwane z nowoczesnych technologii – Internetu, YouTube’a, sieci społecznościowych, telefonów komórkowych, a przede wszystkim aplikacji, co jest również zawarte w nazwie firmy: „APLIKACJE POD JEDNYM PARASOLEM”. Jest to obszar, który wciąż się rozwija. Pieniądze w AppUmbrella są deponowane na przejrzystym koncie i są kontrolowane przez jedną z czterech największych firm audytorskich.

2.Im więcej osób się zarejestruje, tym bardziej wzrośnie wartość AppUcoin. Ostatnie dwa miesiące to wzrost o 15%. Projekt rozwija się coraz bardziej za granicą. Niedawno również wprowadzona została ciekawa opcja: Klienci AppUmbrella mogą kupić Kryptopakiet. W pakiecie za 100 USD mają coiny w aktualnej cenie 2,308$, a podpisując kontrakt na rok czasu z firmą, AppUmbrella odkupi go z powrotem z zyskiem dla inwestora 3,6-15,6%. Jeśli moneta spadnie, firma zwróci dla inwestora pełną kwotę, a także doda roczne odsetki w wysokości do 15,6% !!! Jeżeli w ciągu roku, cena coina wzrośnie, zawsze można będzie sprzedawać monety według bieżącej wartości.

Polecam obejrzeć krótką prezentację wideo:


https://youtu.be/WnYbsNLtaWE

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana projektem, możesz się zarejestrować klikając w LINK.

Możesz zwiększyć swoje zarobki, budując społeczność poprzez marketing sieciowy. Oczywiście to nie jest warunek, możesz działać bez polecania. Zobacz jak wygląda system prowizji.Czy nam się to podoba, czy nie, kryptowaluty stają się po prostu zjawiskiem współczesności. … Kto z Nas nie chciałby mieć w portfelu kilku Satoshi czy też kilku Bitcoinów?

Jednak czas BTC oraz kosztownego, drogiego wydobywania jest już za nami.

Jest jednak nowa okazja, która może się powtórzyć. AppUcoin Mining!

DLACZEGO APPUCOIN?
1) Nie musisz inwestować w zużycie energii, nie musisz mieć wymagającego sprzętu do wydobycia.
2) Możesz kupić akcje już od 605 CZK (około 120 zł), na podstawie faktury.
3) Coin ma pokrycie w zyskach biznesowych, które zostały wymienione powyżej.
4) Mining z tą unikalną cyfrową walutą, działa już od pewnego czasu!
5) Wypłata zysków w USD lub CZK na konto bankowe.
6) Akcje wydobywcze są nabywane do sierpnia 2027 r.


SKUSISZ SIĘ NA …APPUMBRELLA?

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.