Anthony Pompliano (Morgan Creek), giełda MastBit & Halving – Nowe paliwo dla Bitcoina

 
  
 

Współzałożyciel Morgan Creek Digital Assets, Anthony Pompliano napisał 27.07.2019 roku na swoim Twitterze :


ROCKET FUEL: Zamierzają obniżyć stopy procentowe i wydrukować pieniądze, gdy zbliżamy się do halvingu BTC. Zapnijcie pasy ! To będzie jazda!Wypowiedź giełdy MastBit z ich Fanpage


Zanim wyjaśnimy dokładnie o co chodzi to dla tych co nie wiedzą tłumaczymy co to jest “halving“.
Mówiąc najprościej, górnicy czyli osoby które w sieci Bitcoin zajmują się dodawaniem nowych bloków informacji do bazy danych powszechnie znanej jako „księga publiczna” za swoją pracę i na pokrycie wydatków związanych z wydobyciem są wynagradzani przez sieć kryptowalutą w tym przypadku BTC.Nagroda ta zmniejsza się z czasem o połowę w ramach zaplanowanego systemu sieci. I właśnie taką zmianę wynagrodzenia o połowę nazywamy “halvingiem“.
Naturalnym skutkiem tego procesu jest wzrost ceny BTC. Jeżeli górnik otrzyma mniej pieniędzy za swoją pracę z sieci to musi drożej sprzedać to co dostanie, aby de fakto zarabiać tyle samo.
Jeżeli do tego dołożymy dodrukowywanie waluty fiat, które stale rośnie, a to oznacza, że jej realna wartość spada to możemy przypuszczać, że przewidywania Pana którego zacytowaliśmy na początku o tym, że BTC osiągnie 100 000 $ w 2021 roku mogą się sprawdzić.
Można powiedzieć, że Banki Centralne, które z założenia są nieprzychylne kryptowalutom chcąc ratować gospodarkę opartą na fiat działają na korzyść kryptowalut.

CZAS NA KRYPTO!Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating