Airdrop Smart Trade Coin – Zdobywaj darmowe nagrody w postaci tokenów Trade!


Wykonuj zadania związane ze zrzutami i zaproś znajomych!


ZDOBYWAJ NAGRODY!

 
   
 

Warunki Airdrop


1. Uruchom Smart Trade Coin (TRADE) Airdrop na bocie Telegram i postępuj zgodnie z podanymi tam instrukcjami (również wyjaśnionymi poniżej). Uczestnicy muszą używać swojego obecnego konta LATOKEN <<< Tu Możesz się Zarejestrować!, nagrody za zrzuty będą przyznawane tylko na to konto.
2. Uczestnicy muszą mieć konto / zarejestrować się na LATOKEN, aby kwalifikować się do otrzymywania nagród za zrzuty lotnicze. Aby zweryfikować nowe konto, sprawdź swoją skrzynkę e-mail i postępuj zgodnie z instrukcjami.
3. Dołącz do oficjalnych kanałów mediów społecznościowych Smart Trade Coin. Uczestnicy muszą pozostać subskrybentami kanałów mediów społecznościowych do daty dystrybucji airdrop, w przeciwnym razie nagroda za wykonanie zadania społecznościowego będzie wynosić zero. Nagrodą za zadanie społeczne będzie 0,75 tokena HANDLU dla każdego uprawnionego uczestnika.
4. Wypełnij quiz HANDLOWY, a otrzymasz nagrodę w wysokości 0,75 tokenów za wszystkie poprawne odpowiedzi.
5. Zaproś unikalnych użytkowników, którzy nigdy nie brali udziału w zrzutach lotniczych LATOKEN i otrzymaj 0,5 tokenów TRADE za każdego poleconego.
6. Wszyscy poleceni muszą wykonać zrzuty lotnicze, pobrać aplikację mobilną LATOKEN lub przejść poziom 2 KYC, w przeciwnym razie polecenia nie będą liczone.


Ważne:

  • Nagrody z zrzutów są ograniczone. Uczestnicy muszą szybko wykonywać zadania, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie nagrody. Zrzut HANDLU kończy się, gdy żetony nagrody za zrzut zostaną zakończone.
  • Tokeny zostaną rozdane piątego dnia od daty zakończenia i potrwają do dwóch tygodni.
  • Dystrybucja będzie oparta na tym, czy uczestnik spełni kryteria kwalifikacyjne w ostatnim dniu zrzutu. Zdjęcie zostanie zrobione ostatniego dnia zrzutu o godzinie 15:00 (UTC + 3).
  • Tylko dla obywateli spoza USA, a każdy użytkownik może uczestniczyć tylko raz w każdym zrzucie lotniczym.
  • Reklamacje dotyczące zrzutów będą rozpatrywane do 2 tygodni od daty dystrybucji nagrody. Jeśli złożysz skargę dotyczącą zrzutu później niż dwa tygodnie od daty dystrybucji, reklamacja nie zostanie rozpatrzona.


URUCHOM BOTA AIRDROP TRADE!

Co to jest token TRADE?

Jest to przyjazna dla użytkownika, zdecentralizowana platforma handlowa kryptowalut nowej generacji, w tym handel lustrzany (kopiowanie) i arbitraż zarówno dla doświadczonych, jak i niedoświadczonych użytkowników. Teraz wszystkie giełdy i wszystkie Twoje aktywa będą mogły znajdować się na JEDNYM koncie. Rentowność transakcji arbitrażowych dokonywanych przy jej użyciu została potwierdzona niezależnymi testami na żywo.PRZYGOTUJ SIĘ I ZACZNIJ!
Zrzut HANDLU kończy się, gdy wyczerpią się tokeny!
Dystrybucja tokenów TRADE, rozpocznie się piątego dnia od daty jego zakończenia


Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating