Airdrop CTX od The Gcc Coin

GCC Coin

Airdrop CTX od The Gcc Coin

0 Comments

   
 

W styczniu 2019 r. odbędzie się rozdanie giełdowego tokenu CTX exchange dla hodlerów GCC coina.
TRZYMAMY SWOJE COINY na własnym prywatnym portfelu, który
możecie pobrać z www.thegcccoin.com
Zabezpieczamy portfel w postaci hasła i robimy backup który zapisujemy
na pendrive. Proste sprawy które ułatwią znalezienie coinow nawet w
sytuacji w której komputer z coinami przepadnie.
Kopać, kumulowac i obserwować to co się dzieje. A to – dopiero początek tego co Nam firma przygotowywuje.
Caytrex (giełda The Gcc Coin) rusza w pierwszym kwartale 2019 roku. Jest to nowa, przyjazna dla użytkownika giełda kryptowalut, która wprowadza program Smart Coins Alliance wspierający aukcje i promocję wysokiej jakości projektów. Jeśli posiadasz GCC, teraz masz szansę na zdobycie wewnętrznego tokena CTX Caytrexa, a nawet podwojenie wartości początkowych udziałów!


Airdrop jest podzielony na 3 fazy: styczeń, luty i marzec 2019. To zależy od Ciebie, kiedy i jak długo chcesz uczestniczyć. Twoje saldo GCC po każdej fazie – musi pozostać w kwocie nie mniejszej niż początkowo wysłałeś (ale może być wyższe). Uczestnicy otrzymają tokeny CTX po zakończeniu całego okresu zrzutu.


Można uzyskać 1 CTX na każde 48 GCC.
Faza pierwsza – styczeń: 50% twoich zasobów
Faza druga – luty: 25% twoich zasobów
Faza trzecia – marzec: 25% twoich zasobów + podwójna premia dla posiadaczy długoterminowych. Pamiętaj, że jeśli będziesz kontynuował trzymanie coinów przez wszystkie 3 fazy, saldo nie może nigdy spaść poniżej pierwszego styczniowego depozytu.
Pierwsza faza + druga faza + trzecia faza + premia = 125%
TOTAL RATIO do 48: 1!

Jak przygotować się do Airdrop:

W punktach, co należy zrobić.

  • Wchodzimy na stronę : https://airdrop.caytrex.com
  • Wprowadź adres portfela GCC, w którym przechowujesz swoje GCC. (Nie może być to web wallet, do niego jest inna instrukcja).
  • Wprowadź adres portfela ETH, na który chcesz przenieść zrzut CTX (po odblokowaniu po ostatniej fazie zrzutów), np. https://www.myetherwallet.com
  • Podaj podpis portfela GCC (który musimy wygenerować, aby podpisać wiadomość zawierającą twój adres portfela ETH. A więc chodzimy na portfel w zakładkę Receive GCC, zaznaczamy swój adres, UWAGA tylko ten adres będzie brany pod uwagę więc warto sprawdzić czy zgadza się ilość coinów tych które są na portfelu z tymi które wyświetla w balance po podaniu adresu na blockchainie. Klikamy Sign message, wklejamy adres ETH w środkowym oknie i klikamy okno Sign message – wygeneruje nam się długi kod który musimy skopiować i wkleić na stronie airdropu w oknie GCC wallet signature).
  • Umieść prawidłowy adres e-mail, który używasz będą wysyłane informacje na temat airdropu GCC. Bardzo ważne jest, abyś był na nim dostępny podczas całego procesu zrzutów.
  • Jeżeli chodzi o opcję “Send CTX to my GCC web wallet ” to nie zaptaszaj jeżeli korzystasz tylko z portfela na komputerze.
  • Kliknij przycisk CLAIM REWARD.
  • Sprawdź swój adres e-mail, potwierdź wiadomość w nim od CTX Airdrop i czekaj na zrzut. Będziesz otrzymywać na niego informacje o wszystkich fazach.

Więcej o firmie The Gcc Coin, infrastrukturze, możliwościach zarabiania, ekosystemie firmy, poniżej.

 


 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex