Aidrop Bunny Financial – Nagroda 50$

 
   
 


Bunny to zdecentralizowana platforma wymiany w nowym stylu która w rzeczywistości rozwiązuje wiele problemów, z którymi borykają się zdecentralizowane platformy wymiany, między innymi z ich płynnością.

To co zrobi Bunny, to umożliwienie płynność przy tych samych niskich opłatach, co scentralizowane giełdy na zdecentralizowanych platformach wymiany. Właśnie dlatego dodaje je Binance Smart Chain (BSC).

BUNNY jest własnością kierowana przez swoją społeczność jako zdecentralizowana organizacja autonomiczna. Protokół Bunny’ego jest zarządzany poprzez demokratyczny i przejrzysty system głosowania, który pozwala wszystkim zainteresowanym zaangażować się i kształtować przyszłość Bunny’ego.

Zdecentralizowany pakiet produktów giełdowych BUNNY składa się z handlu SmartTrade i agregacji, Swap , Staking i Liquidity Mining (które obejmują wydobywanie płynności, wydobycie handlu i kombajnowanie zbiorów). Jest zintegrowany z różnymi aplikacjami portfelowymi, dzięki którym użytkownicy mogą wchodzić w interakcję z platformą.


Typ : tokena BEP20


KRÓTKA RECENZJAKrok po kroku

Załóż konto w Bunny Defi .

Zweryfikuj swoją pocztę i zaloguj się.

Dokończ weryfikację KYC.

Otrzymasz monety BUN o wartości 50 BUNNY, jeśli zarejestrujesz się za pomocą powyższego linku polecającego.

Nagrody zostaną zablokowane na 180 dni w programie, ale w tym czasie automatycznie otrzymasz 69% odsetek.

Udostępnij swój link polecający, aby uzyskać więcej nagród. Ciesz się 3% zyskiem z polecenia. Możliwość wycofania w dowolnym momencie.

Uwaga: BUN można handlować na Pancakeswap .

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating