Ai. Marketing – Market Bot – Nowe firmy we współpracy z platformą


Cashbacki działają, otrzymałem już kilka za swoje zakupy, grosiki, ale skoro jest taka opcja – czemu by nie skorzystać 🙂 Oczywiście pasywna opcja jest bardziej korzystna, około 35% miesięcznie względem naszego budżetu reklamowego


Informacje od Market Bota o nowych współpracach

 
   
 Szanowni Klienci!

Katalog offline-cashback został zaktualizowany. Dodaliśmy 5 nowych firm:

Pizza Hut
Termin ~ 14 dni. Zwrot gotówki – 1,50%.
Pizza Hut to amerykańska sieć restauracji i międzynarodowa franczyza założona w 1958 roku. Dostarcza włosko-amerykańską kuchnię , w tym pizzę, makarony, dodatki i desery. Na dzień 31 grudnia 2019 roku posiada 18703 restauracje na całym świecie, co czyni ją największą na świecie siecią pizzerii pod względem liczby lokalizacji.

Barnes & Noble
Termin ~ 14 dni. Zwrot gotówki – 1,50%.
Barnes & Noble, Inc. to amerykańska księgarnia . Jest to firma z listy Fortune 1000 i księgarnia z największą liczbą punktów sprzedaży detalicznej w Stanach Zjednoczonych. Od 7 marca 2019 roku firma prowadzi 627 sklepów detalicznych we wszystkich 50 stanach USA .

Media Markt
Czas trwania ~ 14 dni. Zwrot gotówki – 1,50%.
Media Markt to niemiecka międzynarodowa sieć sklepów elektroniką użytkową, z posiadająca ponad 1000 sklepów w Europie .

Najlepszy zakupu
termin ~ 14 dni. Zwrot gotówki – 1,50%.
Best Buy Co., Inc. to amerykański międzynarodowy elektroniki użytkowej z sprzedawca siedzibą w w Richfield stanie Minnesota . Został założony przez Richarda M. Schulze i Jamesa Wheelera w 1966 roku jako specjalistyczny sklep audio o nazwie Sound of Music. W 1983 roku została zmieniona pod obecną nazwą, z naciskiem na elektronikę użytkową.

Lenta
Okres ~ 14 dni. Zwrot gotówki – 1,50%.
Lenta to jedna z największych sieci handlowych w Rosji i druga co do wielkości sieć hipermarketów w kraju. Oprócz hipermarketów istnieją również supermarkety pod marką Lenta.

Wybieramy najbardziej dochodowe programy cashback z maksymalną globalną obecnością. Katalog Cashback będzie się powiększał. Powiadomimy Cię dodatkowo o nowych programach.

Prześlij czek sprzedaży i otrzymaj zwrot gotówki!


⚡❗✔🤠INFORMACYJNIE:⚡❗✔🤠

Bot do afiliacji. Praca na pełnym automacie, bot wyszukuje reklamy w internecie, podpina pod to nasze konto i w przypadku gdy ktoś zrobi zakupy na całym świecie z naszego linku, my otrzymujemy prowizje . Przykladowo gdy ktoś kupi jakieś akcesoria elektroniczne o wartości 500$ to my dostaniemy cashback np. 1-2 % w zależności od firmy . Pierwsza wypłata jest od 100$ (jeżeli został odebrany bonus 50$) , kolejne od 10$. Inwestycja od 10$ bez odebranego bonusu. Zysk nawet do 35% miesięcznie. Jeżeli odebraliśmy bonus 50$ na pierwsze zarobki , póżniej musimy je oddać, zysk zostaje. Aby go wypłacić musimy dopłacić aby móc wypłacić jako pierwszą wypłatę wspomniane wyżej 100$.Firme opisałem od A..do Z, pdf-y pokazujące logowanie, rejestracje, materiały, plakaty bannery dla zespołu, grupa ogólna, newsy, dokumentacje firmy.

 

🚀⁉️💪👉 Odbierz kod do wykorzystania 50$ w e-commerce/cashback. Na platformie możesz pracować pasywnie.

   
 
Market Bot

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating