AEX Twój najlepszy opiekun aktywów! Odbierz bonus w postaci 17,5$!

   
 


Założona w 2013 r. AEX zarządzana przez Bit World Investments Limited stała się jedną z najwcześniejszych giełd aktywów cyfrowych. Jako ważne ogniwo łańcucha bloków, AEX zawsze odgrywał niezbędną rolę w obiegu i handlu tokenami. Wraz z rosnącym rozmiarem rynku i pojawianiem się różnych kryptowalutowych instrumentów pochodnych w ostatnich latach, AEX stopniowo ewoluował swoją pozycję od oryginalnego kojarzącego transakcje w kierunku globalnego dostawcy usług zarządzania aktywami cyfrowymi, który opowiada się za bezpiecznymi inwestycjami i stabilnym wzrostem wartości aktywów.Przejrzyste działanie

Dzięki przejrzystemu przepływowi środków, AEX pozostaje wierny zasadzie „pozostań neutralny i nie czyń zła”. W tej chwili AEX wymienił dowód rezerw na pięć tokenów: ATOM, DASH, VSYS, XTZ i XZC. W AEX wszystkie dane są przejrzyste, obejmując handel tokenami, handel OTC, oszczędności, kredyty hipoteczne, supermarket wydobywczy itp. Ponadto AEX wyznacza wyznaczonych pracowników do zarządzania aktywami, aby platforma była bardziej przejrzysta.


Na czym w Aex możemy zarabiać? Również pasywnie?
Aby otrzymać wszystkie bonusy, należy wykonać 3 kroki, aby były „Completed”:Bezpieczeństwo

Od momentu powstania w 2013 r. AEX nigdy nie wywołał żadnego poważnego incydentu związanego z bezpieczeństwem systemu. Dzięki dojrzałości technologicznej nagromadzonej w ciągu ostatnich ośmiu lat może zapewnić bezpieczeństwo zasobów użytkowników przez całą dobę. Niektóre przykłady istniejących środków kontroli ryzyka obejmują rozdział między portfelami online i offline, ścisłą izolację produkcji i badań sieciowych, regularne profesjonalne testy antypenetracyjne, izolację dostępu dla określonych kodów oraz inteligentną analizę wczesnych ostrzeżeń i nietypowych zmian w systemie.


Wnikliwy wgląd w rynek

Mając baczne oko na wszelkie zmiany na rynku, zespół AEX może szybko działać, aby sprostać wymaganiom rynku, wprowadzając główne waluty inwestycyjne i usługi pochodne, które obejmują sektor DeFi, sektor NFT, ekosystem DOT, DAO, inteligentne wydobycie DeFi i wydobycie puli ETH . Dlatego doskonale sprawdza się w przewidywaniu, gdzie mogą pojawić się przyszłe hotspoty, zapewniając w ten sposób użytkownikom szansę na skorzystanie z usług jako tych „pierwszych”.


8-letnia wymiana marki

Założona w 2013 r. firma AEX jest jedną z wiodących na świecie platform zarządzania zasobami cyfrowymi, której celem jest dostarczanie milionom użytkowników usług zarządzania zasobami cyfrowymi. Podstawowy zespół platformy AEX składa się z kadry kierowniczej wyższego szczebla, którzy wcześniej pracowali dla Tencent i Cheetah Mobile, a także utworzył niezależne ramiona handlowe i centra operacyjne w wielu krajach i regionach, takich jak Wielka Brytania, Singapur, Japonia i Hongkong.Odbierz bonus powitalny dla nowych uczestników 17,5$Zarejestruj się w AEX, odbierz bonus korzystaj z pasywnych opcji zarabiania na platformieKliknij poniżej, jeżeli system poprosi Ciebie o kod wpisz: 966535Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.