AAS – Afriq Arbitrage System – Szczegóły Rejestracji

   
 

Sieć podczas rejestracji w trakcie startu – była mocno obciążona. Obecnie powinno wszystko pójść gładko. Rejestrację należy zrobić w krokach poniżej.

1.Rejestrujemy się w AAS. Może być problem z otwarciem się strony. Odświeżamy aż pojawi się opcja rejestracji. Nie wyłączamy strony, nie zamykamy – czekamy aż cały proces dobiegnie końca. Żadne e-mail, potwierdzenia na telefon do Ciebie nie przyjdą. Więc się ich nie spodziewaj.


http://afriqjmarbitrage.us/register?ref=5zPPm

2.Wpisujemy dane jak poniżej. Po kliknięciu w utwórz konto – może się pojawić bład strony, serwera. Ale przy takim obciążeniu to normalne.

Wtedy ponownie odświeżamy, jeżeli trzeba to nawet kilka razy aż ponownie nam się pojawi opcja rejestracji z naszymi danymi. UWAGA !! Wtedy nie podajemy ich ponownie, tylko na dole klikamy “Zaloguj się”. Nie przejmujemy się czerwonymi napisami.

3.Gdy się zalogujemy, nasz link partnerski znajdziemy w profilu.

4.Depo (min 20 USDT TRC – 20) wpłacamy klikając również zakładkę po lewej stronie “Depozyt” – “Kaucja”. W momencie pojawienia się depozytu w Backoffic, nastąpi też uruchomienie odliczania zegara do najbliższych naliczeń!.

UWAGA! Wpłacamy w USDT TRC-20. Dla przykładu jeżeli np. chcemy wpłacić 50 USDT, system pokaże nam do wpłaty np. 50,352 USDT. Identyczną sumę musimy wpłacić, pamiętając np. że z Binance opłata sieciowa to 1 USDT. A więc wysłać do AAS należy 51,352 USDT. Czekamy aż środki się zaksięgują. Wpłatę znajdziesz w Historii depozytów.

WAŻNE! Twoje konto musi zostać sfinansowane w ciągu 24 godzin w przeciwnym razie zostanie usunięte i wszystkie informacje rejestracyjne nie będą mogły zostać ponownie wykorzystane! Będzie można wpłacać z każdego portfela, który obsługuje USDT TRC-20! “Można wykorzystać większą ilością depozytów! “Ale do wyboru może być tylko jeden portfel i nie będzie już możliwa jego zmiana!


Jak działa AAS, jak tu zarabiamy, czym platforma się zajmuje?, poniżej. Taki Landing Page na swój link partnerski możesz mieć do promocji w sieci w kilku językach

https://e-pasywnezarabianie.pl/programy-kryptowaluty/aas-arbitraz-dla-kazdego/

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex