Odbierz bonus 20 $ oraz 80 RX w crypto

RONEX to źródło dochodu zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących inwestorów, którzy chcą uzyskać solidne podstawy finansowe i długoterminowy zysk.


Na dzień dzisiejszy zalecam aby nie inwestować w ten projekt. Odebrać darmówki czyli 20$, zainwestować je w pakiet oraz kopać na ich stronie coina RX. Start ich giełdy ma się odbyć w grudniu 2020 roku. Do tej pory – obserwacja

 
  
 

Ronex jest grupą czołowych ekspertów w dziedzinie handlu na giełdach kryptowalut oraz automatyzacji instrumentów giełdowych poprzez rozwój najnowszych technologii i algorytmów samouczących się. Ich zespół składa się z traderów, analityków, statystyków, inżynierów i specjalistów od zarządzania ryzykiem. Algorytm Ronex Logic to indywidualny rozwój ich zespołu, który służy do skutecznego handlu i zarabiania pieniędzy na giełdach kryptowalut.

Dodatkowym narzędziem w projekcie jest zarabianie poprzez podwyższenie stawki RX COIN. To wewnętrzna waluta firmy, której potencjał będzie wzrastał wraz z rozwojem firmy. W przyszłości będziesz mógł zarabiać na wydobywaniu kryptowaluty RX COIN przy użyciu technologii POS. Dodatkowy zysk z tytułu wydobycia wyniesie od 10 do 25% miesięcznie.

Odbierz free 20 $ oraz 80 RX w ich crypto

Zdobądź 10 RX COIN ~ 6 USD za każdego użytkownika, który zarejestruje się z Twojego linku poleceń

Adres firmy:

Adres spółki: 4901A, 5 Jewry St
London EC3N 2EXPlany inwestycyjne

RONEX oferuje swoim inwestorom szeroką gamę planów taryfowych. Plany taryfowe firmy różnią się terminowością, opłacalnością, a także minimalną i maksymalną kwotą inwestycji, dzięki czemu absolutnie każdy potencjalny klient naszej firmy będzie mógł znaleźć idealne warunki do współpracy.Mapa drogowa

Lipiec 2019 Pomysł stworzenia Ronex, analiza konkurencji, potrzeba stworzenia projektu, poszukiwanie zespołu, konsultacje ze specjalistami w wyspecjalizowanych dziedzinach.

Sierpień 2019 Przygotowanie do Ronex ICO Rozwój kryptowaluty RX Globalny rozwój strategii marketingowej i PR

Wrzesień 2019 Rozwój strony internetowej Ronex.io, rejestracja w sieciach społecznościowych, rozwój konta osobistego i programu nagród.

Październik 2019 Rozpoczęto opracowywanie podstawowych funkcji MVP Crypto Exchange Rozwój podstawowych funkcji Wallet MVP rozpoczął API.

Listopad 2019 Rozpoczęcie rozwoju RONEX Crypto Bank ICO API integracji timera i kroków do tworzenia stron internetowych ICO.

Styczeń 2020 Ogłoszenie projektu. Zaawansowany marketing wśród wczesnych inwestorów. Przygotowanie do ICO.

Luty 2020 Dodano węzły dla walut portfela Integracja RX Crypto Wallet z ekosystemem Ronex.io Integracja RX Crypto Exchange z ekosystemem Ronex

Marzec 2020 PRZEDSPRZEDAŻ Runda 1: 1 marca – 1 maja 0,10 $ za żeton

Maj 2020 Wystąpienie o następujące licencje: Reg. D license, EMI license UK, EMI license Estonia, EMI license Eurozone, EMI license Singapore, Banking license Cayman Islands

Lipiec 2020 Główne funkcje Crypto Exchange ukończone w ramach Ekosystemu Główne funkcje portfela kryptowalutowego w wielu walutach ukończone w ramach ekosystemu

Wrzesień 2020 Ogłoszenie pierwszej wersji beta platformy, z minimalnym zestawem par handlowych, testami beta.

Grudzień 2020 Wydanie platformy handlowej Ronex, Wyjście RX COIN na giełdę kryptowalut.

Luty 2021 Wprowadzenie obrotu z depozytem zabezpieczającym na giełdzie RONEX Zakończenie rozwoju aplikacji iOS i Android dla krypto-banku.


Najprostsze i najtańsze kopaniePoznaj zespółRonex Mobile AppFAQ

Co to jest RX COIN?

RX COIN to kryptowaluta zbudowana na zdecentralizowanym łańcuchu blokowym Ethereum. Maksymalna liczba tokenów wynosi 100 000 000 RX (z zastrzeżeniem zmniejszenia podaży). Jest to sprawdzona iw pełni adaptowalna technologia oraz otwarty kod źródłowy, który zapewnia bezpieczne, łatwe i szybkie transfery. Jesteśmy również przygotowani na sytuację awaryjną – w przypadku awarii sieci głównej zapewnimy możliwość aktualizacji oprogramowania tokena.

Ile RX COIN powinienem kupić?

Większa liczba tokenów to zarówno szansa na otrzymanie atrakcyjniejszych bonusów, jak i możliwość skorzystania z szerszego wachlarza usług z korzystniejszymi rabatami i niższymi prowizjami.

Kiedy otwarta jest giełda kryptowalut Ronex?

Szacowana data otwarcia giełdy kryptowalut Ronex – wrzesień 2020 r.

Jaka będzie wartość spekulacyjna RX COIN w ciągu dwóch lat?

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, a także dane historyczne, można spekulować, że cena RX COIN w ciągu najbliższych dwóch lat może przynieść kilkadziesiąt, a nawet kilkaset procent zysku na samych tokenach jako jednostkach spekulacyjnych.

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating