RypexTrade – handel marżą na 10 giełdach na całym świecie. 3 opcje pasywnego zarabiania

 
  
 


Rypex Trade to brytyjska firma, która zarządza depozytami oraz transakcjami na 10 giełdach. Założyciel Philip Orr dążył do tego, aby inwestorzy RPX zawsze mogli osiągać dobry zysk, a dyrektor finansowy Albert Parson robi wszystko, aby te dążenia pozostały niezmienione.

Rypex ma gotowe konta handlowe, które są zarządzane przez TOP traderów na wielu giełdach handlowych, takich jak Kraken, London Stock Exchange, Hit BTC, Huobi Global i wiele innych.


Wraz z programami handlowymi botów, ponad 200 traderów z całego świata, nadzorowanych przez TOP traderów w Londynie, zarządza pieniędzmi inwestorów, agresywnie i skutecznie zawierając transakcje i zarabiając codziennie zysk.


Oferta inwestycyjna

Inwestycja oferuje pracę do momentu osiągnięcia deklarowanej rentowności. W rzeczywistości, ze względu na zmienność giełd, czas trwania każdej propozycji inwestycyjnej będzie różny. Ale łatwo zrozumieć, że im większy dzienny zysk, tym szybciej zadziała Twój depozyt. Inwestycje lokowane na depozytach grupy inwestycyjnej Opcje binarne nie przewidują zwrotu depozytu i są uwzględniane w dziennych rozliczeniach międzyokresowych, natomiast w przypadku depozytów grup inwestycyjnych botów Trading i Traders depozyt zostanie zwrócony na koniec okresu inwestycyjnego . Twoja strategia inwestycyjna może być dowolna.


Jak zostać partnerem firmy?

Wykonaj 4 proste kroki, jak opisano poniżej. Zajmie Ci to tylko kilka minut. Zawsze ważne jest aby podejmować decyzje samodzielnie, weryfikując projekt w sposób indywidualny.

1. Rejestracja konta

Utwórz konto osobiste. Aby to zrobić, kliknij przycisk Zarejestruj się i postępuj zgodnie z instrukcjami.

2. Doładowanie salda

Zaloguj się na swoje konto, klikając przycisk Konto osobiste i postępując zgodnie z instrukcjami systemu, uzupełnij saldo konta kwotą, którą zamierzasz zainwestować.

3. Aktywizacja inwestycji

Po zaloguj się na swoje konto, aktywuj ofertę inwestycyjną, którą wybrałeś jako depozyt.

4. Otrzymywanie zysków

Twórz żądania wypłaty w dowolnym momencie i osiągaj zysk operacyjnie niezależnie od kwoty żądania.


Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating