Aktualizacja BitClub Network


Obniżono minimalne kwoty wypłat
Obniżona opłata za wypłatę BTC
Aktualizacja KYC
GPU Mining Pool – Dobra wiadomość!


Obniżono minimalne kwoty wypłat

Właśnie obniżyliśmy minimalny limit wypłaty na BTC z 0,01 BTC do 0,005 BTC. Powinno to pomóc w szybszym uzyskiwaniu dochodów z wydobycia. W ciągu najbliższych kilku dni obniżymy minimalne wartości BCH i wielu innych monet.

Obniżona opłata za wypłatę BTC

Obniżamy również opłatę za wypłatę z 0,002 BTC do 0,001 BTC. Może to być tymczasowy spadek, który jest dostosowywany na podstawie rzeczywistych opłat sieciowych lub możemy go tu zatrzymać na chwilę.

Tak czy inaczej możesz skorzystać z 50% obniżki opłat.

Aktualizacja KYC

Nasz zespół został przytłoczony liczbą nadchodzących codziennych żądań KYC i poruszamy się tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać zatwierdzenia. Bardzo ważne jest, abyśmy postępowali z nimi prawidłowo i bezpiecznie, aby chronić wszystkich.

Należy się spodziewać opóźnienia około 5-7 dni, zamiast zwykłych 48 godzin, aby uzyskać zgodę.

WSKAZÓWKA: Upewnij się, że Twoje dane są dokładnie zgodne. Im bliżej dokładnej nazwy i dokładnego adresu, tym szybciej możemy ją przetworzyć.

Dziękujemy za cierpliwość podczas pracy nad tym.

GPU Mining Pool – Dobra wiadomość!

Mamy kilka naprawdę dobrych wiadomości … Pula do wydobywania GPU wraca online!

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiła się nowa okazja, która pozwoli nam przywrócić część naszego sprzętu online. Jeśli kupiłeś udział w GPU, twoje konto zacznie zarabiać codziennie po ponownym uruchomieniu puli.

Naszym celem jest być na żywo w ciągu następnych 30 dni, a my zamierzamy rozpocząć datę rozpoczęcia wydobycia 15 lipca. Będziemy Cię informować o szczegółach w miarę zbliżania się
do tej daty.

Ważne: Wszystkie akcje GPU zostaną przeniesione na platformę wydobywczą Ethereum. Jeśli masz swój udział w wydobywaniu Ethereum, jesteś gotowy do pracy. Jeśli masz udział w Monero, Zcash lub czymkolwiek innym niż ETH, zostanie on przeniesiony na ETH przed rozpoczęciem puli.

Jesteśmy podekscytowani, aby uzyskać nasz puls i ponownie wypłacić. Dziękujemy za cierpliwość, gdy szukaliśmy najlepszego momentu

Z poważaniem,
Wsparcie -BCN

 
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube296
YouTube
LinkedIn
Instagram