EINSTEIN giełda i aplikacja mobilna – do odebrania 7,5 $ (10 CAD) (aktualizacja 21.08.2019 – aby odebrać swoje 7,5 $ należy mieć zarejestrowane dwie swoje, zweryfikowane osoby. Min. do wypłaty to 25 CAD)

Projekt z Kanady. Typowa giełda bez fajerwerków ale z Airdropem. Giełda działa legalnie.Jest to pojekt typowo utworzony pod Kanadę i na razie zajmują się tamtym rynkiem. Mają własną aplikację mobilną. Za zarejestrowanie się i weryfikację dostaniemy 10 CAD – 10 dolarów kanadyjskich czyli 7.5 $. Aby otrzymać bonus należy zarejestrować sie z linku polecającego. Reasumując – zakładamy konto na giełdzie, pobieramy aplikację na telefron. Na telefonie robimy weryfikacje.Procedura działania

1. Zakładamy konto z reflinka

https://einstein.exchange/referral-signup?referralCode=mobile-app-22910efb-e0bf-49f5-82d2-fd31dcfdf55f

2. Następnie pobieramy aplikację Einstein Convert jest na Ios i na Android

3. Robimy na aplikacji weryfikację – w lewym górnym rogu klikamy zakładkę Account a następnie Verification. Otworzy nam się aparat i robimy foto tył i przód dokumentu. Zatwierdzamy. Po ok 24 godzinach na e-mial przyjdzie potwierdzenie. Trzeba wtedy odesłać swoje selfie z tym dokumentem który wysyłaliśmy podczas weryfikacji. Po zweryfikowaniu otrzymamy 10 CAD (równowartość 7,5$). Możemy też zarabiać za polecanie, za każdą poleconą osobę otrzymamy również 10 CAD4. Fajne jest to, że te CAD od razu możemy na aplikacji wymienić na dowolne krypto i wypłacić.

Osobiście giełdy używam tylko żeby wypłacić bonus, aplikację zostawiam bo mają tam wejść inne fajne funkcje zarabiania. Na stronie jest też info o założycielach.

UWAGA !

Warunkiem odebrania airdrop jest wejście z linku polecającego, jak wejdziecie ze strony albo przez np. Google Play nie otrzymacie bonusu

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram