01.08.2019 Big Update – QuickX – CryptoAdvice, giełda i CNEX

⏩Z punktu widzenia technologii kryptograficznej – całkiem mocny projekt!

 
   
 

Minumum wkładu 100$.
W firme zaangażowanych jest sporo wpływowych i doświadczonych osób, m.in. CTO Huawei, CEO Coinomi, CEO Nasdaq czy były komisarz UE. Zarabiamy:- Staking – naliczenia każdego dnia, z procentem 4%-10% miesięcznie + binarka – Dodatkowo wzrost ceny tokena QCX Flagowy

Multiwalutowa karta debetowa QuickX pozwala użytkownikowi nie tylko na zwiększenie wartości pieniędzy zainwestowanych w kryptowaluty, ale także na ich wydawanie będąc w terenie. Dzięki tej karcie użytkownik korzysta z kryptowalut tak samo jak z walut fiducjarnych bez jakichkolwiek utrudnień. Karta debetowa w krypto QuickX jest fizyczną, międzynarodową kartą, która może być używana online oraz offline do wykonywania natychmiastowych transakcji przy użyciu kryptowalut.

Coin QCX sprawdzisz na WorldCoinIndex – Miejsce 117 ponad 3,1 Milliona $ wolumenu, w ostatnich 24 godzinach kolejne 12% wzrostu a w ten weekend pojawi się pierwsze z serii trzech video z fantastycznymi nowościami bezpośrednio od założycieli QuickX. 🤙

Dzięki niższej cenie QCX w ostatnim miesiącu, każdy otrzymał więcej Tokenów ze stakingu i jest “do przodu” od 15% do ponad 100%!

Kilka informacji o tym dlaczego cena w projekcie wcześniej spadała, a teraz przez ostatnie 2 dni rośnie lub wraca do kursu kiedy kupowaliśmy udziały.

Staking CNEX i pasywka z giełdy.

Video z kanału You Tube Piotr OstapowiczChcesz poznać QuickX?


 
QUICKX
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating