?❗?Market Bot – Ai.Marketing – Dobre informacje a więc Mapa drogowa 2021 (RoadMap) oraz „karty plastikowe”


❗? Już na początku roku mamy nowe informacje od firmy. Poniżej dowiesz się o tym jak pracować będzie Market Bot w 2021 roku, co nowego wprowadzą i czym nas zaskoczą

„Za nami trudny rok. Sprawił, że cała ludzkość zmieniła swoje tradycyjne sposoby, ale jednocześnie dała nam możliwość spędzania więcej czasu z naszymi bliskimi. Rok 2020 przyspieszył narodziny wirtualnej gospodarki, która jeszcze nie zastąpiła prawdziwej, ale mimo to pewnie przejmuje wszystkie operacje „za ladą”. Połączenia wideo, nauczanie na odległość i usługi biura domowego mają ogromny wzrost. Najbardziej wymierny wzrost obserwuje się w dziedzinie handlu elektronicznego. Wiele osób już na dobre przestawiło się na zakupy online. Jest to wygodniejsze, a wybór towarów na rynku online jest znacznie lepszy. Nieustannie analizujemy trendy, a to przekonuje nas, że jesteśmy na dobrej drodze. Dziś przedstawiamy zaktualizowaną mapę drogową na rok 2021. Wyznaczono nowe cele i zmieniono niektóre ze starych. Krótko skomentujmy kilka punktów AI. Asystent. Stworzyliśmy narzędzie, które może pomóc firmie zwiększyć sprzedaż poprzez kontakt z klientami. Wachlarz zastosowań jest bardzo szeroki. Na przykład sklep może automatycznie informować swoich klientów o promocji lub nowej ofercie. Będziesz mógł sprawić, że Ai.Assistant zadzwoni do wszystkich Twoich kontaktów i poinformuje ich o naszej stronie internetowej oraz o tym, że mogą uzyskać maksymalny zwrot gotówki w Ai.marketing. Możesz zamówić własny skrypt dialogowy do swojego konkretnego zadania! Zsynchronizuj swój biznes z Ai.Assistant i uzyskaj do 50% zwrotu gotówki za sprzedane pakiety minutowe. Karta cashback. Testujemy nasze własne karty plastikowe Cashback z najwyższym współczynnikiem cashback na rynku! Partia kart do testów została już wydana, a publiczne zamówienie w przedsprzedaży zostanie uruchomione na stronie internetowej w pierwszym kwartale 2021 r. Karty typu cashback rozszerzą program cashback offline i zmniejszą koszty związane z administrowaniem czekami. Dzięki temu będziemy mogli zwiększyć oferowane stawki cashbacku.

 

Ryzyko jak wszędzie - ale poczytać.... można.

   
 
ILMAX

Cashback 2021 Konferencja Ritz-Carlton w Hongkongu. Wexford planuje zorganizować konferencję Cashback 2021 pod koniec kwietnia 2021 r. Firma oczekuje obecnie na informacje od władz Hongkongu. Zaktualizujemy listy zaproszonych i zaczniemy wysyłać zaproszenia na konferencję, gdy tylko otrzymamy pozytywne informacje.Scentralizowane zarządzanie kampaniami marketingowymiBędziesz mógł analizować koszt potencjalnych klientów z różnych platform reklamowych i dostosowywać swoje kampanie reklamowe dla siebie. Asystent głosowy AiDo do końca 2021 roku Ai Asystent będzie przemawiał różnymi głosami. Może skopiować zarówno Twój własny głos, jak i głos dowolnej osoby. Globalne biuro obecności w Kalifornii. Mamy nadzieję, że sytuacja z COVID-19 na świecie wróci do normy i do końca 2021 roku będziemy mogli otworzyć od dawna planowane laboratorium marketingowe dla rozwoju sztucznej inteligencji w Kalifornii. Plan prac na rok 2021I kwartał 2021 r – Plastikowe karty Cashback w przedsprzedaży – Rozszerzenie katalogu Cashback – Uruchomienie tablicy ofert pracy dla specjalistów ds. Marketingu internetowego II kwartał 2021 r – Wprowadzenie nowego produktu: Zamówiona w przedsprzedaży dostawa kart Cashback – Interfejs zarządzania kontem karty Cashback – Cashback 2021 Konferencja Ritz -Carlton w Hongkongu III kwartał 2021 r – Wprowadzenie nowego produktu: Katalog niestandardowych scenariuszy dla Ai.Assistant – Program kart Global Offline Cashback – Aktualizacja katalogu Cashback. Szczegółowe statystyki- Wprowadzenie nowego produktu. Scentralizowane zarządzanie kampaniami marketingowymi na różnych platformach reklamowych. IV kwartał 2021 r – Wprowadzenie nowego produktu: Voice Match przez Ai.Assistant – Aktualizacja Ai.Assistant (pakiet biznesowy) – Globalne biuro obecności w Kalifornii. Podania o rezydenturę w laboratorium marketingu rozwoju AI w Dolinie Krzemowej. Każdy z nas czeka na rok 2021, mając nadzieję na najlepsze. Jednocześnie cała ludzkość ma jedno wspólne pragnienie w tym roku. Życzymy wszystkim zdrowia”


⚡⚡⚡Informacyjnie:⚡⚡⚡

??? Bot Zakupowy w pracy. Testowe 50$ dla Ciebie. Ma kilka ciekawych opcji oprócz pasywnej. Platforma pracuje na takich agregatorach handlowych jak: Auchan, Walmart, KFC, SubWay, Lukoil, StarBucks, Carrefour, Lidl, Target, Tesco, stacje BP oraz wiele innych. Temat z opisem, pdf-y pokazujące logowanie, rejestracje, materiały, plakaty bannery dla zespołu, grupa ogólna, newsy, dokumentacje firmy.

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.