👉Ile czasu pracuje pakiet w Mind Capital?

 
  
 

Pakiety pracują bezterminowo. A więc do tego czasu, aż działa firma. Po 90 dniach można zlecić do wypłaty. Jeśli jest to przed 15 danego miesiąca to jest wypłacane na początku kolejnego.

Z drugiej strony warto aby sobie pracował a wypłacać z niego tylko zyski. Pakiet jest też potrzebny aby był aktywny, ponieważ tylko wtedy dostaniemy prowizje z poleconych. Kolejna rzecz, jeżeli ktoś chce zwiekszyć zyski, może w ustawieniach w swoim profilu zaptaszyć reinwestycje “Compound interest”. Suma się kumuluje i od większej mamy też większe zyski.


Wypłaty w Mind Capital są natychmiastowe. Po ustawieniu 2FA które muszą być zrobione i do wypłat i do reinwestycji. Od 1 maja 2020 r. zmiany, czyli mniejszy depozyt początkowy z 100$ na 40 $. zmieni sie też pewnie minimum do wypłaty. Dojdzie Token od Mind Capital oraz będzie miało miejsce przejście na bardziej stabilny przelicznik USDT.

.. Moja wypłata doszła po 5 potwierdzeniach na blockchain. Automatycznie mamy też wygenerowany link do śledzenia transakcji. 
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating