✅Testy Bota STC – zgodne z historycznymi zyskami oraz informacja o …VISA Smart Trade Coin

 
STC
 
 
  
 

✅Warto pamiętać że nigdzie nie ma żadanej gwarancji. Boty też robią robotę na czerwono. Dlatego ważny jest czas pracy bota. Bota nie warto osądzać po jego 3 dniach pracy. Obecny historyczny zysk w STC to około 50 % w 180 dni , więc to tylko lub aż około 8 % miesięcznie. Widać też na poniższych obrazkach że praca botów jest zróżnicowana. ✅Bot strategii risk wygenerował w 23 dni około 8 %, bot w strategi bezpiecznej wygenerował około 4 % w ciągu tego samego prawie czasu. Bot w strategi bezpiecznej działa na “zielono” – ale daje mniejszy procent. Bot ryzykowny ma straty ale daje większy proceny w tym samym okresie czasu. Warto to przemyśleć, potestować i wybrać strategię. Ocena przyjdzie po 30 , 120 dniach. Wtedy będziemy wiedzieć czy historia – nie mija się z prawdą, bo liczy sie wynik ostateczny.


VISA Smart Trade CoinSmart Trade Coin planuje nową rewolucyjną funkcjonalność. Pozwoli to na jeszcze lepsze wykorzystanie platformy STC do transakcji finansowych. Pozwoli to również na uzyskanie znacznych zysków!
VISA Smart Trade Coin. To doskonała opcja, która pozwoli Ci zdobyć jeszcze więcej!
Dzięki VISA Smart Trade Coin będziesz mieć nieograniczone opcje płatności online. Współpraca z kontem bankowym pozwoli Ci wymienić walutę Fiat na kryptowalutę. Dotyczy to również HANDLU, który dzięki karcie będziesz mógł wymienić na dowolną kryptowalutę.
VISA Smart Trade Coin będzie również oferować bezpłatne wypłaty z bankomatów.
Z łatwością przekształci się w kartę kredytową, a kwota wpłaty zostanie ustalona przez użytkownika.

Smart Trade Coin negocjuje i podpisuje umowy partnerskie z firmami na całym świecie, co pozwoli na znaczne rabaty przy dokonywaniu płatności za pomocą Smart Trade Coin VISA.
Ponieważ dbamy o wygodę użytkowników Smart Trade Coin, nasi posiadacze kart będą mogli bezpłatnie korzystać ze stref VIP na lotniskach!
Planowana data wprowadzenia karty VISA Smart Trade Coin to pierwszy kwartał 2021 r. Będziemy Cię informować o wdrożeniu tej usługi.
Smart Trade Coin rozwija się dla Ciebie! Razem osiągamy wielki sukces!

Zespół Smart Trade Coin


Jeżeli chcesz sprawdzić w pełni zautomatyzowanego bota STC, zapraszam poniżej. Jest też darmowa wersja bota (bez opłat), start z kapitałem do 100$


BOT SMART TRADE COIN – ZOBACZ

Chcesz więcej informacji o tym oraz innych fajnych projektach?
Zapraszam na naszą grupę:

https://www.facebook.com/groups/623705841145530

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating