⚡✔SUPAINVEST. Na spokojnie, robią swoje od około roku. Wypłaty dochodzą, firma się rozwija, poniżej podsumowanie na rok 2020 oraz 2021


Poniżej, kilka słów od firmy SupaInvest w podsumowaniu 2020 roku oraz kilka słów o tym jakie są plany na 2021 rok

“Jako że pożegnaliśmy poprzedni rok i w pełni weszliśmy w 2021, czas na ostatnie podsumowanie 2020 roku 🎉🎉🎉Ten rok był niezwykle trudny z dwóch powodów – pierwszym z nich jest pandemia COVID-19, która zebrała się na wielu biznesach, także na naszej. Mimo, że mieliśmy pewne trudności z zarządzaniem afrykańską częścią naszego przedsięwzięcia 🌍, nie mówiąc nic o ograniczeniach, które musieliśmy wprowadzić w zakres spotkań z naszymi Affiliatami i Inwestorami, na szczęście przeżyliśmy i udało nam się wzrastać. 💪💪💪Drugim powodem jest po prostu fakt, że rok 2020 był rokiem budowania SupaInvest. 🦁 Tu i teraz dziękujemy naszym wspaniałym Inwestorom, Affiliatom, partnerom biznesowym i naszemu ciężko pracującemu zespołowi za to, że jesteście z nami od samego początku. Nie byłoby nas tutaj, gdyby nie twoja ciężka praca i zaangażowanie. ❤Pomimo kłopotów, z którymi musieliśmy się zmierzyć, rok 2020 był owocny i pełen bezcennych doświadczeń. Tylko zerknijcie 😍😍😍:📌 spotkania z naszymi Affiliatami i Inwestorami w Niemczech, Austrii, Turcji i Ugandzie (obejrzyj niesamowity film z Drezna tutaj-https://www.facebook.com/102217458055375/videos/2732637030309506) setki maszyn sprzedanych ❗❗❗📌 ponad 1 mln USD wypłacone jako zyski dla naszych Inwestorów i Affiliates ❗💲💲💲Czyli co będziemy robić w 2021 ❓ Mierzymy w końcu osiągnąć nasz główny cel jakim jest regularne uruchamianie maszyn w Afryce. Planujemy instalować co najmniej 500 maszyny miesięcznie ⚡, otwierać operację na nowych rynkach 🌍 oraz budować i utrzymać silną pozycję w głównych miastach Ugandy. 💪Wierzę, że uda nam się zrobić to wszystko razem, tak jak do dziś. Dziękuję jeszcze raz za poprzedni rok i jeszcze raz życzę dużo sukcesów na rok 2021-zwiększajcie zyski i zostańcie z SupaInvest”❗〽🤠❗⚡Informacyjnie:〽🤠❗⚡

 
   
 

Nie żaden super Hit, czy program z Milionowymi zarobkami. Nie mega projekt na “lata”. Nie wiem też czy jest stabilny, ponieważ nie ja jestem jego właścicielem, a więc nikomu nie mogę dać jakiejkolwiek gwarancji. Wiem natomiast że mamy tu:

✅ umowe prawną ze spółką (umowa na 5 lat), otrzymujemy certyfikaty✅ dobrze wykonany system wynagrodzeń✅ dobrze zabezpieczona finansowo firma✅ kupujemy prawdziwy produkt✅ mało osób w projekcie z PL obecnie✅ wyłączność na ogromny rynek afrykański✅kasyno, udziały w sloty już od 60$✅dodatkowy atut: aplikacja w której będziemy widzić nasze zyski oraz mieć podgląd (kamera) na naszą maszynę✅kilka spółek, główna Tytanit✅zakup, zawierający umowę z firmą która może Ci dac 250$ zysku miesięcznie z każdej maszyny na 5 lat!


Dywersyfikacja w projekt który uważam że jest – ciekawym rozwiązaniem obok miningu, crypto czy aktyw. Tym bardziej że wie o nim – niewiele osób 🙂Zajrzyj! Potestuj!

 
SupaInvest
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating