Znany klub piłkarski planuje emisję swojej kryptowaluty

Znany klub piłkarski planuje emisję swojej kryptowaluty

Juventus Turyn stawia na własną kryptowalutę

 

Kolejny topowy klub piłkarski planuje emisję własnej kryptowaluty. Tym razem na własny token postawił Juventus Turyn. Niespełna dwa tygodnie temu podobnego rodzaju plany ujawnili włodarze francuskiego Paris Saint-Germain. Czy możemy już mówić o początku nowego trendu?

Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia prasowego klubu, opublikowanego dzisiaj, Juventus Turyn (w którego składzie od tego sezonu podziwiać możemy również słynnego Cristiano Ronaldo) zdecydował się nawiązać współpracę z maltańską blockchainową platformą społecznościową – Socios.com. Owocem tej współpracy ma być powstanie oficjalnej kryptowaluty klubu, określanej mianem Juventus Official Fan Token.

 
FreeBitco
 

Władze klubu nie ukrywają, iż emisja klubowego tokenu jest częścią strategii klubu mającej na celu zwiększenie zaangażowania wśród fanów na całym świecie poprzez wykorzystanie możliwości, jakie oferuje technologia łańcucha bloków. Juventus szacuje swoją globalną bazę sympatyków na ponad 340 milionów, z czego ponad 60 milionów aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

Juventus Official Fan Token ma dać fanom zespołu „narzędzia do wyrażania ich głosów, tworząc silniejszą więź pomiędzy klubem, a fanami” – w efekcie dając im m.in. możliwość głosowania za pośrednictwem mobilnej aplikacji i współdecydowania w niektórych sprawach związanych z funkcjonowaniem klubu. Emisja tokenu jest planowana na pierwszy kwartał 2019 roku.

Juventus jest zaszczycony mogąc powitać Socios.com w gronie swoich partnerów. Jako klub jesteśmy zawsze bardzo ostrożni, jak i proaktywni w odniesieniu do innowacji i nowych technologii. Razem z Socios.com wierzymy, że jesteśmy w stanie zaoferować nowe możliwości naszej bazie sympatyków, aby dać im możliwość nowatorskiego zaangażowania się w ich ulubiony klub” – komentuje Giorgio Ricci, szef działu finansów i współpracy zagranicznej Juventusu Turyn.

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

BitClub Network - Zobacz !

RockWall - Zobacz !

 

Juventus Official Fan Token będzie dostępny jedynie za pośrednictwem platformy Socios.com i wymienialny na natywny token platformy, $CHZ.

Jestem zachwycony, że jeden z największych i najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich na świecie wybrał współpracę z Socios.com, mając na uwadze korzyści, jakie może zaoferować … innowacyjna technologia łańcucha bloków” – stwierdza Alexandre Dreyfus, założyciel i prezes Socios.com.

Jak dodaje Dreyfus, częścią długoterminowych planów Socios.com jest dotarcie do ponad 50 klubów piłkarskich w przeciągu następnych pięciu lat.

W połowie września o planach emisji własnej kryptowaluty, również we współpracy z Socios.com, poinformowały władze innego, topowego europejskiego klubu piłkarskiego – Paris Saint-Germain……..

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/znany-klub-pilkarski-planuje-emisje-swojej-kryptowaluty/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

FIRMA W KTÓREJ – DOMINUJĄ FINANSE

PROMUJ, REKLAMUJ!


ZARABIAJ BEZ POLECONYCH!


TPS

 
 

ŚWIETNY PORTAL DO REKLAMY TWOICH PROGRAMÓW PARTNERSKICH

The Most Popular Traffic Exchange

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

GIEŁDA – KRYPTO

 
 

NIE ZNASZ SIĘ NA KOPARKACH, NA TRADINGU A I TAK ZARABIASZ! TO JEST MOC INTERNETU!

 
 

Zostań właścicielem sprzętu wydobywczego

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM AUTOINVESTORA

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

TANIE KONTRAKTY = Z CZASEM SPORE ZYSKI

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 49161

Dzisiejsze Wizyty: 1097

Użytkownicy Online: 12

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Autopilot do zarabiania

Jak piszą na stronie: Computta zmienia Twój komputer w generator pieniędzy 24X7 100%  ZA DARMO. Przeciętny komputer generuje 22,80 USD...

Zamknij